Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

16 lip 2010, 14:08

Odezwę się jak znajdę chwilkę!
Przy dwójce to pewnie nie tak łatwo. :) Witamy.

[ Dodano: 2010-07-16, 20:24 ]
Ja znikam dziewczynki. Jade jutro rano nad jeziorko, a wieczorkiem do kuzynki na caly tydzien. W przyszły weekend Kamil mnie chce zabrac gdzies w gory, bo mamy rocznice slubu, wiec do przyszłego poniedziałku. :)
Udanego tygodnia i buziaki dla maluszków. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 lip 2010, 21:05

Kasia90 dopiero braliście ślub, a to już rok :ico_szoking:

Magda33 i Sabcia,
ale macie pyszne obiadki. U nas dziś pierogi z malinami i z serem na słodko.

Dziś chyba było najgoręcej. Cała się kleję. Na dodatek zgarnęłam z placu zabaw Maję, także od 14 mam 3 dzieci. Padnięta jestem, bo jednak czyjeś dziecko to się jeszcze bardziej pilnuję. Co oni wyrabiali i jeść nie chcieli. Wodę mi nosili z łazienki z podwórko i do tego opieka nad Milą. Dobrze, że T był w domu bo sama bym zwariowała.

My też uciekamy na weekend. Odwiedzimy rodzinę, a w niedzielę dzieci mają zaproszenie na urodziny do sali zabaw, także będzie fajny weekend. Oby chłodniej już było.

[ Dodano: 2010-07-16, 21:06 ]
Dla mnie to jest w ogóle jakieś chore, że w tych czasach można nie wiedzieć, że jest się w ciąży :ico_sorki:

Dobra lecę jeszcze francuski na pazurkach zrobić.
Udanego weekendu!!

[ Dodano: 2010-07-16, 21:09 ]
mój rozbójnik
Obrazek

[ Dodano: 2010-07-16, 21:30 ]
a tak Mati dziś usnął:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 lip 2010, 12:08

Witam!!!
Widze ze weeknedowo wszyscy pouciekali :-D w takim razie milego weekendu wszystkim zycze .....

a ja uciekam pranko rozwiesic i obiadek nastawiac
matikasia, kochane te nasze rozbojniki i te najmniejsze i te wieksze tez

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

17 lip 2010, 12:34

Dla mnie to jest w ogóle jakieś chore, że w tych czasach można nie wiedzieć, że jest się w ciąży
matikasia też tak myslałam nim zaczełam oglądać ten program bo jesli na przykład:
-kobiecie powiedziano że nie może mieć dzieci
-jest puszysta
-ma/miała problemy z wzdęciami to może myslec ze nie moze miec dzieci a do tego np. plamienia moze wziąć za okres, nie zauważyć przyrostu wagi (ja przytyłam 6 kg) i ruchy dziecka wziąć za gazy w jelitach i tak oto nie wie że jest w ciąży
cóż zdarza sie...
a tak wogóle witam wszytskich i sie juz żegnam bo zaraz lece na wesele - a chce mi sie....

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 lip 2010, 22:22

hej kobietki
nie odzywam się bo troszkę nie mam nastroju , w życiu mi się pomieszało i nie mam natchnienia na pisanie a, ale podczytuję was , tylko nie odpisuję , wybaczcie :ico_wstydzioch:

a dziś wpadłam pochwalić się jak Loluś sam wstał i był bardzo zdowolony
Obrazek

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 lip 2010, 22:52

wiolaw, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy :)
Brawa dla Lolka :ico_brawa_01:

A JA MUSZE SIE POCHWALIC ZE NIKOLA STOI JUZ SAMA BEZ TRZYMANKI I NIE MA Z TYM PROBLEMU I ROBI DWA KROCZKI BEZ TRZYMANKI DOKLADNIE OD DZIS :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALE JESTEM DUMNA MAMA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lip 2010, 23:03

Ja wpadłam tylko na chwile,, dziś jestem wrakiem! Do tej pory tylko mi się wydawalo, ze mam problemy z dzieckim. To co mam teraz to istna wojna, jedna bitwa, za drugą. Grunwald przy tym to gra w Chińczyka. Zaczęliśmy wcielać w życie rady pani psycholog i rozpętalo się pieklo :((((( nie wiem ile wytrzymam, nie chcialabym się zlamać ale ciagle myślę o tym, ze już wole tak jak było przedtem tylko, ze teraz to już nie ma odwrotu..

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lip 2010, 07:38

wiolaw, brawa dla Lolusia za samodzielne wstanie :ico_brawa_01: i trzymaj się ułoży się wszystko zobaczysz u mnie też są wzloty i uadki.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 lip 2010, 19:22

Jestem i ja prawie po weekendzie.

Byliśmy u rodzinki, a dziś na urodzinach w sali zabawa. Dzieci się wybawiły, a w aucie potem spały. Nawet Mati. Co się nie zdarzyło od 2 lat :ico_haha_01:
Ciekawe o której dziś towarzystwo padnie :-D

Kilolek
a co tam teraz w domu. Co tam poradziła Pani Psycholog?

Wiolaw mam nadzieję, że Ci się poukłada wszystko. Na nas możesz polegać, choć to tylko internet.
:ico_brawa_01: dla sprytnego Lolusia. Rozkoszne dzieciątko :ico_haha_01:

Sabcia ogromne brawa dla zdolnej Nikoli. Mój szwagier chodził na 9 miesięcy.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 lip 2010, 19:58

witam

dalej w ogromnym dołku , ale jestem , nie mogę się odcinać od świata, chociaż powiem wam szczerze ,że położyła bym się i spała , ale dzieci są

dziekuję w imieniu Lolusia :ico_haha_02:

Sabcia dla twojej akrobatki :ico_brawa_01:

matikasia, fajnie że dzieciaczki się wybawiły

mój Lol też właśnie się obudził ,bo padł przed 8 , chociaz nie śpi dalej tylko się powałkował ,ale pewnie zaraz się obudzi i pobuszuje do 22 :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość