buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lip 2010, 17:06

Ja podobne zdjęcia jak Aniula, ale zaznaczam że z 9 tygodnia ciąży, a teraz to planuje USG jak już będę mogła wiedzieć płeć dziecka :ico_brawa_01: . Ok jak tylko troszke przestanie grzać, i wróci mi troszke energii, to zrobie tak jak pisze Aga i wrzuce te zdjęcia, z chęcią sie pochwale, choć pewnie aktualne byłyby bardziej widoczne. Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja ociekam potem. Mężuś z córcią w basenie na podwórku siedzą, a ja szukam cienia.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 lip 2010, 17:15

Czekamy z niecierpliwością na zdjęcie z USG:) Ja mieszkam w UK i u nas nie jest gorąco powiedziałabym że wręcz chłodno a mogłoby być trochę cieplej:(

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lip 2010, 17:15

Aga właśnie oglądałam Twoje malenstwo. I tak jak mówiłam, że u Ciebie już pięknie widać profilek dzidzi :-) . Jest słodziutki nawet rączki i nóżki widać, az mam ochote namówić lekarza na kolejne USG jakoś teraz żeby mi zrobił, ale podobno jak nie ma potrzeby to nie powinno sie robić tak często USG. Ale dzidzie masz słodką. U Aniuli też śliczna dzidzia gratuluje dziewczyny.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

17 lip 2010, 18:03

Buzok Ty jesteś w 12 tyg. to teraz właśnie powinni Ci zrobić kolejne USG aby sprawdzić przezierność karkową, kość nosową, wielkość dzidzi i określić przybliżony termin porodu! Tak że skontaktuj się z lekarzem i zapytaj o te badania:) Buziolki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lip 2010, 20:05

w trakcie pierwszej ciąży miałam USG 4 razy, i tak szczerze nie pamiętam w których to było tygodniach. Fakt, że dostałam od mojego lekarza wiadomość, żeby w poniedziałek zglosić się do niego do szpitala na jakieś badania, i może będzie chciał mi zrobić USG. Fajnie, że się tu zalogowałam to wiem co i jak, bo ja naprawde wieki temu byłam w ciąży i może dlatego, że miałam bardzo dobrą opiekę i ufałam mojemu lekarzowi to tak do konca nie wiem jak to wszytko przebiega. Ok Aga dzięki za wiadomość, i mam nadzieje, że niedługo wrzuce zdjęcia z USG :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

18 lip 2010, 13:19

Witam wszystkich również nową koleżankę.

Co do ruchów, to ja od kilku dni czuję, chociaż na początku też myślałam, że sobie uroiłam. Tylko, że ja czuję bardzo nisko tuż nad spojeniem łonowym i to na pewno jest to. Chociaż jeszcze dwa tygodnie temu powiedziałabym, że niemożliwe jest poczuć ruchy tak wcześnie. Tylko, że ja mam krótką przerwę między ciążami, no i teraz przed ciążą była ze mnie straszna chudzina, lekką niedowagę miałam.
buzok14 na wysokości pępka to raczej nie to. Macica osiąga wysokość pępka dopiero około 20-22 tygodnia.

W pierwszej ciąży poczułam na początku 18 tygodniea.

Dziewczyny ja wyjeżdżam na jakiś tydzień do 10 dni. Także do sklikania po powrocie :ico_papa:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 lip 2010, 14:51

Tak ja pisałam, że takie mam wrażenie. A może to dlatego, że tak bardzo chce je juz poczuć :ico_haha_02: . Jutro ide na badania do mojego Gina do szpitala, zobaczymy co mi tam wymyśli. Mam starego ginekologa, ale sprawdzonego, bo w pierwszej ciąży też do niego chodziłam, i jak przyszło co do czego to na oddziale byłam traktowana suuuper i opieke też miałam suuuper, ponieważ jest to dość znany lekarz w tym szpitalu. Zastanawiam się czy mi jutro zrobi to USG. Fajnie by było dzidzie znów zobaczyć i to tak już troszke wyraźniej.
Gaga ale Ci zazdroszecze, że się troszke z domu wyrwiesz, bo ja to już mam dosyć siedzenia. Mężuś ciągle w pracy a ja z Oliwią się nudzimy w domu, albo u mojej mamy dla odmiany. Dopiero od 9 sierpnia Piotrek ma urlop, więc może wtedy się gdzieś wyrwiemy. A we wrześniu wracam do pracy, bo pracuję jako nauczycielka wychowania przedszkolnego i tak się zastanawiam, że tak do grudnia to mogłabym jeszcze popracować, bo siedzenie w domu jest uciążliwe.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

18 lip 2010, 19:59

Witam nowe styczniówki:o)
Przedewszystkim gratuluje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miło że grono się zwieksza :ico_brawa_01:
Ja byłam niedyspozycyjna kilka dni i jakas taka obrażona na forum nie lubiana się poczułam ale już mi przeszło czasami tak w ciąży bywa
Buzok i Aga 86 poczytajcie wątki od początku tam znajdziecie wiele informacji na temat badań i wiele innych fajnych spraw.
A co do ruchów to ja też je jużczuje wspaniałe uczucie :511: Ten niebieski to mój brzusio....

[ Dodano: 2010-07-18, 20:00 ]
Aniula super dzidzia :ico_brawa_01: Zatem nasze maleństwa rosną jak na drorzdzach ojej już nie mogę sie doczekac...

[ Dodano: 2010-07-18, 20:03 ]
gaga22, Udanych wakacjii i :ico_brawa_01: za usg jeju długo mnie nie było Mam zaległosci pozdrawiam do jutra :607:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lip 2010, 23:58

czesc po weekendzie

u nas bylo b upalnie towarzysko i wodnie!!!!
caly tydzien leon szaleje nad woda
ale w weekend to mial dodatkowe atrakcje
bo zamaist na basenie plywal nad zalewem
pojechalismy za miasto do letniskowej miejscowosci
wczoraj zrobilismy tam urodzinki. grilla. super bylo
a dzis wrocilismy tam jeszcze z raz ze znajomymi.
cudnie
tylko piwka brak w taka pogode hehe

leon ledwo zywy wraca z takim wypadow ale jaki szczesliwy

pozdrawiam was cieplo

Aga 86 a gdzie dokladnie w uk mieszkasz? ja do niedawna tez emigrantka bylam a teraz z doskosku bywam w uk

buzok
udalo sie z suwaczkami!!!

mamy watek Emigrantki gdzie sa mamy rowniez i z Uk . moze dolaczysz do nas?

na dniach postaram sie wkleic fotki wreszcie
mamy z ostatnich imprezek
moze brzuszek sie gdzies zalapal

choc jak ktos niewtajemniczony to ma mieszane uczucia hehe
bo wiekszy jest ale moze z przejedzenia tez hehe
aczkolwiek raczej taki kszaltny wiec ciazowy
ale nie jest to oczywiste jeszcze dla wszystkich.... ehhe

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

19 lip 2010, 08:35

Witam dziewczyny, no i nowe mamusie styczniowe. Ja też już po wakacjach było super pogoda dopisała, nawet niechcący bo siedząc cały czas w cieniu na plaży opaliłam się. Oczywiście przytyłam 2 kg, ale cieszę się bo niuniuś rośnie jak na drożdzach mam nadzieje. A co do ruchów to właśnie nie wiem, kilka razy wydawało mi się, że czuję ale nie jestem pewna bardzo bym już chciała żeby kopał ile sił w nóżkach. Gratuluję wszystkim mamusiom cudnych dzidziusiów, ja gdybym mogła i gdyby to nie było jakieś szkodliwe (niby nie jest ale nigdy nie wiadomo) to robiłabym USG codziennie. :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość