ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

20 lip 2010, 17:14

ania25, a gdzie byliście dokładnie, bo my w Kątach Rybackich.
Poddąbie, blisko Rowów i Ustki. Byliśmy dwa tygodnie, super było, Zuzia się kapała i szalała na plaży, a Alicja bała się gorącego piasku i siedziała mi na nodze żeby piasku pupą nie dotykać, nawet na kocu się bała, mogła tak siedzieć godzine i bawić się piaskiem i wodą.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lip 2010, 11:09

hejka
stawiam :ico_kawa: :ico_kawa:
wzięłam się za robienie soków i ogórków :-D
dzisiaj deszczowo od 2 godzin,w nocy i rano burza,w końcu jakieś odetchnięcie od upałów :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

23 lip 2010, 16:54

A ja dziś przed pracą zrobiłam 10 słoików dżemu z czarnej porzeczki i agrestu i 5 litrów soku z czarnej porzeczki.
dzisiaj deszczowo od 2 godzin,w nocy i rano burza,w końcu jakieś odetchnięcie od upałów
a u nas 33°C w cieniu :ico_chory: podobno jutro bedzie ochłodzenie
Alicja bała się gorącego piasku i siedziała mi na nodze żeby piasku pupą nie dotykać,
A Adaś jak zobaczył pierwszy raz plażę to się wytarzał w piasku i nie można go było namówić na powrót do domku :-D A jak do wody wchodził to trzymałam go za rękę, bo bałam się że fala go zmyje. Jak raz go fala przewróciła to tak mu się to spodobało, że chciał to powtórzyć. Ja jednak nie dałam mu takiej możliwości :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lip 2010, 09:17

witam
podobno jutro bedzie ochłodzenie
u mnie od wczoraj pada,dzisiaj od rana leje deszcz a ja nie wiem jak do sklepu iść,bo do 11 otwarty a muszę coś na obiad kupić,potem dopiero o 15 otworzą :ico_sorki:


muszę się niedługo za jakąś robotę wziąć,bo się zanudzę a co dopiero Hania,biedna nawet na dwór nie wyjdzie przez ten deszcz :-/

a co u reszty kobietek?

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 lip 2010, 10:46

witam
u mnie od wczoraj pada,dzisiaj od rana leje deszcz a ja nie wiem jak do sklepu iść,bo do 11 otwarty a muszę coś na obiad kupić,potem dopiero o 15 otworzą
u mnie też od wczoraj pada deszcz i super się ochłodziło ale w mieszkaniu termometr pokazuje 27 stopni ciężko zbić temperaturę bo mury mieszkania są nagrzane

a pomysłu na obiad nie mam dziś i chyba nic nie zrobię tylko coś wymyśle dla Dominiki może makaron z twarogiem?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lip 2010, 12:40

u mnie też od wczoraj pada deszcz i super się ochłodziło ale w mieszkaniu termometr pokazuje 27 stopni ciężko zbić temperaturę bo mury mieszkania są nagrzane
ja nie mam termometru w domu i nie wiem ile mam,ale jest nawet fajnie chłodno troszkę czyli coś koło 22 stopni będzie :ico_noniewiem:
na obiad zrobiłam rosołek dzisiaj,bo też nie miałam pomysłu :-)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 lip 2010, 07:01

dzień dobry
my na nogach od 6 rano a za oknem deszcz i tylko 12 stopni.
Dziś nie mam za dużo planów tylko obiad zrobię i będę przez reszte dnia odpoczywać

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lip 2010, 10:50

witam z :ico_kawa:
my na nogach od 6 rano
dziś niedzielka to trzeba było dłużej poleżeć :ico_oczko:

nie wiem co dzisiaj robić,wczoraj i obiadek ugotowałam i posprzątane,dzisiaj może w szafkach poukładam bo ciągle siedzieć na tyłku nie będę :ico_oczko: a na dworze zimno i wietrznie to wolę nie wychodzić jak nie muszę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lip 2010, 13:50

Hej hej

Pogoda chyba daje wszystkim popalić :ico_sorki: :ico_sorki:

My też byliśmy nad morzem. Tymek bardzo chętnie się kąpał a Kacperek bał się wody i wolał zabawy w piasku

Chłopcy znów mi podchorowali tym razem na zapalenie gardła :ico_sorki: no ae już po mału dochodzą do siebie.

No i niedługo jedziemy do babci. Moja kuzynka ślubuje w połowie sierpnia więc będziemy się bawić :-D :-D

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

27 lip 2010, 21:09

Witajcie
Zadroszczę wam tych wypraw nad morze. mam nadzieje ,ze za rok my tez sie doczekamy morza jak na razie urlop męża przed nami nie mam jakoś wielkich nadziei ze będzie wspaniale , ostatni jakos trudno nam sie porozumieć
Kilolek jak tam wprowadzanie metod pani psycholog, podziel sie troszkę uwagami bo ja juz tez całkiem siwieje . Ostatnio Oleńka tez bez przerwy wrzeszczy- i ja tez wychodzę na wredna matke niestety zdazało mi sie jej dac klapsa , po czym opłakuje to po kątach
Wprawdzie jak idzie z nią gdzieś to wszyscy uważają ja za swiete dziecko bo jest grzeczna,ale to wynika z tego ze ona jest strachajło i sie porostu boi

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość