Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 lip 2010, 20:19

cześć kochane piszę z pl ,na razie nie mam za bardzo jak zaglądać.
Miałam usg dzidzia ok ale już za późno bylo na przyzierność karkową a w uk miałam usg w 12 t ale sprawdzili tylko wielkość dziecka,nic mi nie mówili więc nic nie wiem.No co ma być to będzie.Poza tym dzidzia zdrowa,żołądek,pęcherz,serduszko...wszystko pracuje...
siusiaka nie widać,bardziej przerośnięte trochę wargi sromowe moje dziewczyny też tak było widać więc to raczej dziewczynka :ico_noniewiem: ale w sierpniu jeszcze będziemy sprawdzać na usg.
Czuję się dobrze choć te upały tu są okropne,trochę puchły mi nogi nawet :ico_szoking: ale od wczoraj chłodno więc i ok.Już tęsknimy za domem niestety,jakoś tak smętnie tu...
jeszcze półtora tygodnia muszę wytrzymać.Dzieci zdrowe :ico_sorki: choć alergia się tu nasiliła.

witam nową :ico_ciezarowka: buzok14
wiesz ja pierwsze łaskotania zaczęłam czuć w 9 tygodniu a pierwsze ruchy w 12 a teraz już małe kopniaczki czuję.Nikt mi nie wierzył tylko położna bo widziała i maż :ico_oczko:
juz macicę mam rozciągniętą i męśnie brzucha bo to 4 ciąża więc szybko czuć.

Gratuluję wam pomyślnych usg oby tak dalej.Do kliknięcia,pozdrawiam was i życzę udanych urlopów :ico_oczko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

19 lip 2010, 20:23

Madziorka hihi ja mieszkami nie daleko Manchesteru! Buźka :)

Awatar użytkownika
martuska91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lip 2010, 12:59

19 lip 2010, 21:24

czesc piekne :ico_oczko: jak w tytule postu mam termin porodu na 25 stycznia. heh czeka mnie w tym tyg badanie genetyczne stwierdzajace zespol Downa :ico_noniewiem: dosc kosztowne ale warto chodz w moim wieku <19 latek> procent jest zerowy. :ico_oczko: ja jak narazie nie czuje ruchow chodz moze odczuwam ale nie jestem swiadoma troszke sie obawiam tym. jestem w 12 tyg. ciazy.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

19 lip 2010, 22:28

HIHIHIHI..... Martuska91 jak dobrze pójdzie to urodzimy tego samego dnia ja też mam termin na 25.01 :)
Nie przejmuj się że nie czujesz jeszcze ruchów - poczujesz na pewno już nie długo! :)
Mi coś tak jakby tam już puka od środka ale jeszcze nie wiem czy to dzidzia czy może gazy bo przed wczoraj świeżego groszku się najadłam - ale był doby :) Choć nie mam wzdęć czy jakichś specjalnych gazów tak że kto wiem może to już moje maleństwo się odzywa :)
Wiem że zaraz pewnie któraś z Was mi napisze że to za wcześnie na początku 13 tyg. ale tak jak już nap. wyżej nie wiem czy to dzidzia ale czuję takie puk- od czasu do czasu - a najintensywniej jak leże na plecach z ręką na brzuszku!
Jak myślicie ??

ps. A nie dalej jak wczoraj czy przed wczoraj się mądrzyłam że to nie możliwe że tak szybko dopóki sama tego nie poczułam! :) :) :)

Awatar użytkownika
martuska91
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lip 2010, 12:59

hejka

20 lip 2010, 08:40

Ja sie ciesze ze nie mam mdlosci ost jakos jak mnie scisnelo to az sie zielona zrobilam mezus niewiedzial co ma zrobic. ale zrobilam co swoje i przeszlo. na poczatku ciazy mialam okropne zgagi ale tez juz minely,teraz narzekam na coraz wiecej popekanych naczynek na nogach i odczasu do czasu bola mnie. :ico_oczko: :ico_haha_01: ale da sie przezyc.
tylko teraz czeka mnie wizyta w sklepie z ciuszkami bo zaczynam sie nie miescic w moje ulubione bluzki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

20 lip 2010, 12:46

witam wszystkie dziewczyny ja jeszcze ruchow nie czuje szkoda ale za to dzis bylam u gina i slyszalam tetno dzidzi super teraz bede tego slyuchac co wizyta juz nie moge sie doczekac nastepnej!!!! zubelek nie mart sie tym USG z dzidzia jest napewno dobrze piszesz ze to chyba dziewczynka super my tez bysmy chcieli dziewczynke!!!pozdrawiam!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

20 lip 2010, 16:22

Czesc dziewczyny :ico_haha_01:
Miło że nas coraz wiecej sie zbiera
Witam nową :ico_ciezarowka: i gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: martuska91, Jeju ale młodziutka jestes aż Ci zazdroszcze fakt mam 26 wiec niewiele wiecej :ico_noniewiem:
Wiecie co ja przytyłam już 5 kg a to dopiero 14 tydz :ico_olaboga: A co dalej bedzie ja w żadne swoje ciuszki już nie wchodze brzuszek mam ogromny moja tesciowa powiedziała że wyglądam jak w 6 miesiącu ( to mnie pocieszyła :ico_placzek: )
Mam kryzys wieloryba :ico_placzek:
Mój m.. mówi że jestem piękna wiec nie ma chyba tragedii.
Pozdrawiam acha ide w czwartek na kolejne usg wiec sie dowiem jaka płec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby zdrowe było :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-20, 16:24 ]
Aga_86, SkoNczyłas 13 tydz a zaczęłas 14 tak sie czyta suwaczek wiec gratuluje minionego trymestru i nie przejmuj sie opinią innych ważne co Ty czujesz :ico_oczko: Marudzmy le sie da w koncu mamy prawo jestesmy :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-07-20, 16:29 ]
Aniula, Wreszcie poczujesz ja już czuje i nawet widac. Niby nie rądzące póżno czują ale to moja 3 ciąża wiec ja mysle że to dzidzia ( i niech tak zostanie :ico_oczko: )
Gratuluje udanej wizyty u gina :ico_brawa_01: Itrzymaj za mnie kciuki w czwartek rano :604:

[ Dodano: 2010-07-20, 16:30 ]
Jeju ale byków narobiłam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-07-20, 16:32 ]
Za te byki co musicie czytac (ale błedy masakra) To macie ciacho :ico_tort:
Własnie upiekłam Fale dunaju MMMMMMM.... PYCHA A do tego :ico_kawusia: Zbożowa oczywiscie dla wszystkich mam. Dla tych co mają mdłosci to :ico_kawa: Herbatka imbirowa :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lip 2010, 19:59

Cześć dziewczyny! Ale jestem zła :ico_zly: !!! Mój Ginekolog był ostatnio na urlopie, i umówił się ze mną na badania jak przyjedzie, czyli kazał żebym zjawiła się u niego w szpitalu w poniedziałek, więc byłam umokłam jak cholerka, wchodze na oddział, szwonie do niego, a on mnie przeprasz, i prosi, żebym przyszła we wtorek, bo jeszcze nie przjechał do Polski. Więc ja dziś z rana wstaje i śmigam znów do szpitala, dzwonie do niego, a tu tel wyłączony, pytam pielęgniarki o niego, a ona mówi, że jeszcze nie wróciła z urlopu. Myślałam, że mnie szlak trafi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: !!! Zadzwonił do mnie tak ok południa i zaczął mnie przepraszać, że mu się opóźnił samolot i, że musiał wyłączyć tel na lotnisku i takie tam. Juz się zastanawiałam nad zmianą lekarza, bo mnie tak wkurzył, choć dziwiło mnie to strasznie, bo prowadzi moją drugą ciążę i nigdy mi takich numerów nie wywijał. Umówiłam się w końcu z nim na badania na czwartek w tym powiedział, że musi mi zrobić USG żeby sprawdzić tą przyzierność karkową dzidzi, ale ja się tak zastanawiam, czy czasem to już nie będzie za późno. Oj zaczęłam okropnie tydzień, ale mam nadzieje, że końcówka będzie ok :ico_haha_02: .
Sorki, że się nie przywitałam z nową koleżanką. Witaj Martuśka i gratuluje :ico_ciezarowka: , mamy podobny termin bo ja mam na 26 :ico_haha_01: . Musze się troszke położyć bo potem obiecałam czytanie bajeczki na dobranoc :-) .

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lip 2010, 00:01

czesc

witam po przerwie
bo chyba sie nie witalam po powrocie... sama juz nie wiem
jestem jeszcze bardziej zakrecona niz wczesniej

Agnieszka nie martw sie dodatkowymi kiloskami . czesto sie chudnie jeszcze. a poza tym to kwestia indywidualna. a brzuszek jak rosnie tzn ze dzidzia zdrowo sobie mieszka wiec ciesz sie i juz

buzok kurcze troche nieodpowiedzialnie sie zachowuje facet. ale moze rzeczywiscie cos mu wypadlo choc niekoniecznie hmmm

zubelek
wracaj do nas skoro w pl juz ci sie znudzilo hehe ale gorace sloneczko chyba cieszy co?

Kasik wyczytalam ze bedzie chlopiec. cieszysz sie z parki co? gratuluje

mam kilka fotek dla was
w gorach. w stadninie koni. ogladamy je w akcji hehe a chwile wczesniej leonek jezdzil na hucule
ale niewazne

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

3cie urodzinki Leonka. 11 lipiec. w gorach u dziadkow
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

na basenie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i druga imprezka urodzinowa leonka w miniony weekend. nad zalewem
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

moj brzuszek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Aniula ja jestem w 16tyg i tez ruchow nie czujee. mimo ze to moje drugie dziecko. aale gin mowi ze spokojnie nawet za 3 tyg poczuje dopiero. wiec luzzz


u nas dzis normalnie
pospalismy do 9
leon wstal taki pogryzziony przez komay. caly policzek. i ciagle prosis zeby mu paluszki smarowac fenistilem bo go swedza na dloniach. wredne komarzyska
kupilam dzis odstraszacze do pradu. mam nadzieje ze skutkuja. uzywacie?

pojechalismy do siostry. zostawilam leona tam. bo bylam na wykladach
a potem u gina
i ok 21 mama nas podrzucila do domu

adass od poniedzialku w pracy w terenie. wraca jutro

u gina ok
lozysko w normie. bo bylo przodujace na poczatku
ale cos zz szyjka wymyslil
mam lykac nospe i magnez
typowe w pl nie?
ale ogolnie spoko

kazal zwolnic . ale jak?
dopiero sie zacznie akcja w nast tygodniu. jak bede mala pierwsze jazdy auteem
szalenstwo hehe

schudlam 2 kg od poprzedniej wizyty ale to tez normalne pewnie
z leonem podobnie bylo
mimo ze nie wymiotowalam
inne chudna pewnie wieceej


pozdrawiam

[ Dodano: 2010-07-21, 00:03 ]
moj suwaczek spieszy o rowwny tydzien. dopiero koncem tygodnia zaczynaam 5 miesiac
nie wiem jak mam go poprawic...
Ostatnio zmieniony 21 lip 2010, 09:51 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 lip 2010, 09:11

witam z ranka. W czoraj byłam jak pewnie zauważyłyście strasznie zła, ale dziś już jakoś mi minęło :-) . Jak mi odwinie numer w czwartek to zmieniam lekarza, już to postanowiłam.
Madziorka świetne zdjęcia, z Leonka rośnie niezły przystojniaczek. No i wszystkiego najlepszego dla niego :ico_tort: (sorki za spóźnienie)
Jeśli chodzi o ruchy to chyba nie było to, ponieważ od jakiegoś tygodnia ich nie czuję, mdłości mi troszke ustąpiły i mam nadzieje, że to już na dobre.
Czekamy teraz z córcią na znajomych. Ma przyjechać dziś do nas moja koleżanka z córeczką, Oliwka już się nie może doczekać, bo odkąd tatuś wróciła do pracy po urlopie bidulka się strasznie nudzi. A mnie jakoś brak energii na zabawy :ico_spanko: . Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Abdieltaurf, Google [Bot] i 1 gość