Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

21 lip 2010, 09:35

Dziewczyny co do cytologii to ja zrobiłam i niestety miałam nadżerkę więc miałam zabieg robiony i koniec upławów a lekarz powiedział mi że 90 % kobiet po ciąży ma nadżerkę więc byłam spokojniejsza.
Co do facetów to u mnie też nieciekawie o wszystko się czepia że jestem nieczuła i w ogóle nic nie robię a widocznie zajmowanie się dzieckiem 24h to nic więc non stop się kłócimy jak tak dalej pójdzie to rozwód nieunikniony.
isia :ico_brawa_01: dla Oliwki za pierwszy ząbek ;-)
Co do rekinów to u mnie jest oceanarium i jest w nim super ostatnio jak mój miał urlop to też byłyśmy w zoo ;-) ale mała połowę przespała ;-) ale i tak fotki ma ;-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 lip 2010, 09:36

u mnie jest oceanarium
fajnie tam jest, zawsze jak jestem w Gdyni, to odwiedzam :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

21 lip 2010, 10:12

Witam!!!!
Isia - czekam na foteczki z zoo :) Gratuluje zabka :ico_brawa_01:
Magda33 - oj bidulo thy to masz przerabane z ta praca jeszcze w takie upaly
bigottka, ja pisalam juz kiedys ze wlasnie nadzerka to bardzo czesto wychodzi po porodzie u tycg co rodza naturalnie ..... no niestety taki nasz los kobiet
Edulitka - lej na tych ludzi co sie pytaja o Idki wiek - co ich to obchodzi czy jeszcze chodzi czy nie ...... nasza Idunia juz tyle przeszla ze wszystko w swoim czasie :)

A co do kregoslupa to narazie mam spokoj - jak reka odjal :-D

Jak pisalam wam wczesniej to mam goscia z pl szwagra i nie mam czasu na netka a do tego mam chrzciny Nikusi w niedziele - takze wybaczci mi nieobecnosc

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 lip 2010, 10:33

oj bidulo thy to masz przerabane z ta praca jeszcze w takie upaly
Sabcia w pracy to mam raj, klima włączona od rana do południa, fizycznie odpocznę, wiec nie narzekam :ico_oczko:
wybaczci mi nieobecnosc
wybaczamy :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

21 lip 2010, 12:40

Witajcie

po pierwsze chcialam sie pochwalic mamy pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
15 lipca wyszla jej dolna jedyneczka z prawej strony,bezbolesnie :ico_brawa_01:
a pewnie za chwilke wyjdzie tez jedynka z lewej strony :ico_oczko:

my juz po urlopie w Łebie,bylo super nawet pogoda dopisala ,bylismy w Parku Dinozaurow super polecam :ico_oczko:
potem łazilismy po miescie i na plaze i wrocilismy w piatek o 22 do pokoju a dziewczynki zasnely dopiero o 23,30 :ico_szoking: :ico_szoking:
potem rano do tego parku,potem plaza niestey popadalo :ico_zly: i spowrotem do domku i pozniej zrobilismy grilla ze znajomymi a w niedziele znow plaza i wedrowki po miescie i na koniec Wesole miasteczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super bylo szkoda ze tak krotko ale zawsze to cos rodzinny wypad :ico_oczko:

jak wrocilismy to niemoge sie ogarnac,tak jak chodzilismy sie stolowac na miescie teraz niemoge dojsc z obiadami i porzadkami w domu hehe
czasu na wszystko brak :ico_oczko: :ico_oczko:

ale dzis jzu poprasowalam zrobie zapiekanke i na spacerek na plaze zmykamy :-D

oczywiscie wrocilismy splukani hehe i teraz zyjemy skromnie ale trudno sie mowi i tak sie ciesze ze moglismy gdzies pojechac wszyscy razem :ico_oczko: :ico_oczko:

unas pogoda sloneczka cieplo ale nienjagorzej :-D

Edulita nieprzejmuj sie kochana tymi tekstami co do Iduni olej to naprawde ja tez tego sluchalam jeszcze nietak dawno,a czemu niesiedzi a czemu niema ząbków,a czemu ma tak mało włoskow i wogle :ico_szoking: paranoja niedogodzisz kochana
takze wazne ze dziewczynki sa zdrowe i to jest najwazniejsze :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda33, super ze Zosienka łaskawa dla mamusi :ico_oczko: bedzie coraz lepiej
a co do jedzenia to moja tez ostatnio mleka niechce tak pic chyba przez to ze tak cieplo,oczywiscie zjada danonki,deserki,obiadki rowniez moje jej zasmakowaly :ico_brawa_01: chrupki,chlebek,biszkopciki amleko pije co 3 godzinki po 150ml wiecej niechce
tylko ja czytalam na opakowaniu ze poiwnna pic 3 razy dziennie po 210ml a moja tak niepije
wazne ze cos przybiera :-D

bigottka, ja tez mialam nadrzerke po Wiki a teraz niemam
cytologi jeszcze nierobilam bo mi lekarz powiedzial ze niby raz na trzy lata sie robi teraz :ico_szoking: niewiem

nadal niemam @ :ico_szoking: a juz prawie 3 miesiac małej niekarmie
niewiem kiedy wkoncu przyjdzie :ico_noniewiem:

Sabcia, dobrze ze z kregoslupem juz lepiej :-D :ico_brawa_01:
a twoja Nikola to jest agentka normalnie powinni ja wpisac do ksiegi guinessa hehe :-D :-D

a sowja droga mojej kolezanki syn zaczal chodzic jak mial 10miesiecy takze moze twoja Niki tez bedzie szybciej chodzic :ico_oczko:

Wiolaw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla LOlka za postepy w wstawaniu :ico_brawa_01:

a mam nadzieje ze z mezem sie sprawy wyjasnia
a co do mezczyzn to szkoda gadac oni czasem mysla w innych kategoriach :ico_zly: niestety
mysla ze jak sie siedzi w domu to wszystko sie samo robi łacznie z wychowaniem dzieci :ico_olaboga:
a to niejest taka łatwa sprawa
trzymam kciuki zeby sie wszystko uwas ułozylo :ico_oczko:

Isia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oliwki za pierwszy ząbek :ico_oczko:
no i czekamy an fotki z Zoo

Matikasia fajne fotki dzieciaczkow na n-k
a MIlcia jakie ma juz dlugie włoski :ico_szoking: super i taka duza na tym samochodziku :ico_oczko:
mialam zapytac jak ty robisz ten kisiel dla Milenki
no i czy budyn mozna podawac taki na normalnym mleku czy nie bo chcialabym zrobic Zulce :-D

dobra ucuiekam sie szykowac na spacerek :-D
do pozniej
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lip 2010, 14:07

Melduję się po mega spacerku i placu zabaw.
Na dzień dobry minus 2 kg w 2 tygodnie od powrotu z Niemiec.
I to jedyna dobra informacja.

Bigottka i Wiolaw to nie tylko u mnie problemy z mężem. Szkoda wielka, ale chociaż sama nie jestem.
A u Was o co chodzi?
Ja dziś chyba mu oddam obrączkę. Postraszę go i powiem, że niech mi ją odda jak będzie miał zamiar się zmienić...
Tylko, że od tych upałów nie mogę jej zdjąć :ico_olaboga:

Wiolaw
jak Lolek?

Zaraz idę robić naleśniki z mascarpone i dżemem z malin. Zupka z wczoraj jest.

Babcia już pojechała i smutno.

Milence się przebija górna prawa jedyneczka. Na razie nie jest marudna, ale ma luźne kupki.

Mikusia super, że wyjazd udany.
Brawa dla Zuzki za 1 ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A po urlopie chyba każdy spłukany, ale na pewno warto było.

Pewnie i u mnie będzie nadżerka bo już 2 razy miałam i potem znikała. Za tydzień idę do gina. Chciałam tylko żeby chłodniej było.

Mówię Wam jak ja wyglądam z tymi zastępczymi koronkami. Szkaradna jestem i se plenię. Oby do wtorku :ico_olaboga:

A gdzie Kasia90??

I ciekawe jak tam Kala???

[ Dodano: 2010-07-21, 14:10 ]
A Mikusia pytałaś o kisiel. To wlewam ok pół szklanki wody i pół butelki gęstego soczku lub nektaru do garnuszka. Dosypuję łyżeczkę mąki ziemniaczanej i zagotowuje mieszając.
Budyń robi się tak samo tylko daje się mleko modyfikowane. Jeszcze nie robiłam właściwie muszę spróbować. Nie wiem tylko czy wodę się dolewa. Chyba nie bo do mleka się już daje.

[ Dodano: 2010-07-21, 18:16 ]
ale pustki:)

Płynie ze mnie. Jutro mam gościa na obiedzie z dzieckiem. Zrobiłam już dziś zapiekankę z cukinii, papryki i pomidora, sernik na zimno. Teraz posprzątałam. Chyba chciałam ręce gdzieś włożyć bo zrobiłam porządek w Matiego skarpetach i majtkach, a także w moich spodniach i pościeli.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

21 lip 2010, 20:58

to ja :) fotek z zoo dziś nie bedzie - przepraszam nie mam sił
w sumie wpadłam sie pochwalić że mamy i drugiego ząbka :ico_brawa_01: i nie jestem pewna czy już góra nie leci... (oby nie, niech mała da ze 3-4 dni spokoju :ico_sorki: )

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 lip 2010, 23:06

jestem nocnie
Wiolaw jak Lolek?
z Lolkiem byłam ulekarza i ma anginę ,dlatego gorączka jest a wysypka to odrębna sprawa jakiś wirus w powietrzu jest bo troje takich maluszków z tym było :ico_noniewiem:
dostaliśmy antybiotyk i mamy siedzieć w domu dopóki jest gorączka , mam nadzieję że jutro już sobie pójdzie
mamy i drugiego ząbka
:ico_brawa_01:
która jest sama żeby się cieszyła, bo ma spokój
ojświęte słowa

nie dopiszę bo Loluś w dzień się wyspał a teraz rozrabia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 lip 2010, 07:06

Witam,
isia gratulacje drugiego ząbka :ico_brawa_01: oj widzę, że idą teraz hurtowo :-D
U nas na razei cisza, choć moze wyjdą bezboleśnie, jak poprzednie :-D bo Zocha szoruje po dziasełkach, ale nie marudzi.

wiolaw latem angina lubi się niestety przyczepić, kurujcie się i niech gorączka idzie sobie w diabły :-)

Wczoraj mnie Zosia zaskoczyła, zasnęła około 18-ej i spała 7 godzin :ico_szoking: Przebieralam ją na śpiocha, zmieniałam pampka, przemyłam myjką i dałam cycusia :-D Szkoda, że zasnęła tak wcześnie, a nie np. około 21-ej, bo o 1-ej w nocy się obudziła i chciała się bawić :ico_olaboga: na szczeście cycuś pomógł i za jakieś 30 minut znowu słodziutko spała....tylko w poprzek łóżka, głowę tuląc do mojego brzucha...no nie powiem żebym się wyspała :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 lip 2010, 07:12

Magda33 te nasze dziewczynki to widać są podobne w zachowaniach :ico_haha_01:

Wczoraj Mila nie mogła usnąć. Butli pociągnęła może z 30 ml, cyca trochę i płakała. 2 razy dawałam te granulki na ząbkowanie i o dziwo usnęła. Jadła o 2, o 4 i o 6.30 także nie jest źle.
Teraz już na nogach, nic nie robię, mam lenia.
Wczoraj z T była poważna rozmowa, ale na koniec oddałam mu obrączkę. Zobaczymy co zrobi z tym fantem.

Isia doszła przesyłka?
Brawa za ząbki :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość