Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 lip 2010, 18:25

Dzien dobry :)
Adia nie wiem czy juz gratulowalam, bo na pewno o pracy czytalam wczesniej ale tez gratuluje :D

Pati, z pracy jestem zadowolona :) gorzejj bo wlasnie moje kolezanki ze studiow wklejaja na facebooku zdjecia z obrony prac magisterskich a ja nawet jej nie pisze ... tyle ile napisalam siedzi a reszta czeka :/ musze sie za to zabrac, bo sesja na politechnice mnie czeka we wrzesniu :( a tu pracujac ciezko jest mi sie zabrac ...

Jej dziewczyny jaki to komfort - zamiast jechac 1h 15 minut po Nine do zlobka autobusem a pozniej wracac 40 minut na nogach, wracalam samochodem 25 minut w szczycie, a pozniej 5 minut z Nina samochodem! :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2010, 09:15

czesc dziewczyny :-)
jakis wikus dopadl mnie i Ige :ico_olaboga: ale juz jest ok :ico_sorki: jakos przezylam
miszka no i gdzie jestes :-D
yoanna, no samochod to wygoda - ja sobie teraz z 2 dzieci nie wyobrazam zycia bez niego :ico_sorki:
Adia :ico_brawa_01: super ze z robota wypalilo :ico_brawa_01:

w piatek mam pierwsze szczepienie Amy :ico_chory:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2010, 09:35

No jestem :-D
Ale co zajrze to Was nie ma!
Czekam na tesciowa,przylatyje w niedziele,bedzie siedziala 3 tygodnie,a potem wsiada w nasze auto 26 godzin jedzie z nami do Polski i kolejne 2 tygodnie bede jej oblicze ogladala :ico_zly:
Slabo to widze.
Wpadne pozniej popisac,bo Natalinek moj marudzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2010, 16:38

miszka, ja Cie podziwiam ja z moja bym u czubkow wyladowala jakbym miala z nia tyle czasu spedzic :ico_chory:
jak jade do Pl i ma do iej isc na 2h to mi sie slabo robi :ico_noniewiem:
jestem ciekawa czy sie przykula tu niedlugo bo podobno chce przyleciec chate zobaczyc ale sie nic nie dopytuje zeby nie wywolac wilka z lasu :-D
jak tam picie kawy ????ciagle pijesz ???

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2010, 16:59

ja Cie podziwiam ja z moja bym u czubkow wyladowala jakbym miala z nia tyle czasu spedzic
No ja k@@@@@ na bank wyladuje po takim czasie :ico_zly:
Jeszcze jej tutaj nie ma ,a juz mnie W<<<<<a :ico_zly: Juz gada,ze to nie urlop,bo w Anglii przeciez ciagle pada,to po cholere przyjezdza?Zreszta ja nie wiem w ktorej Anglii tak ciagle pada,bo na pewno nie w tej w ktorej ja mieszkam :ico_zly:
A juz sobie nie wyobrazam jazdy z nia do Polski tyle godzin,jak jej ciagle k@@@@ zomno,goraco,niedobrze,za glosno,za gwaltowne hamowanie,za szybko,a nic mi nie mow juz mam takiego nerwa,ze mi sie odechciewa tej Polski :ico_noniewiem:
Wiesz o czym mowie,bo masz ze swoja ten sam klopot :ico_sorki:
jak tam picie kawy ????ciagle pijesz ???
No pije,ale mniej,tak 2 dziennie,bo osiagnelam wage 59 kilo i teraz tylko musze ja utrzymac,zreszta strasznie ja lubie,jakos mi teraz normalna nie smakuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2010, 17:31

miszka, no to juz nic nie pisze o tesciowej zeby sobie i Tobie nerwow nie szarpac :-)
nadmienie tylko ze moja nawet gratulacyjnej kartki nie przyslala dla Amy...ech co zrobic :ico_noniewiem:
Aneta wiesz ze Ty mi dalas nadzieje ze schudne te 20 kilo :-D tyle mi teraz zostalo do 60 kg :ico_olaboga: az wstyd sie przyznac ale taka prawda :ico_wstydzioch:
narazie ciagle tak co 1,5 tygodnie spada kolo kilograma oby jeszcze tak 10 kilo spadlo to bylabym szczesliwa a reszte wtedy bym chyba dala rade :ico_sorki: chociaz im mniej sie wazy tym trudniej pozniej schudnac :ico_noniewiem: no zobaczymy jestem dobrej mysli :-D choc nadal w lustro nie patrze :-D zeby zawalu nie dostac :-D
Jak tam Natala ??? Bawi sie jeszcze ta kuchnia ???Bo nie wiem co Igusi kupic na urodziny czy taka kuchnie czy baby borna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2010, 19:29

Aneta wiesz ze Ty mi dalas nadzieje ze schudne te 20 kilo :-D tyle mi teraz zostalo do 60 kg :ico_olaboga: az wstyd sie przyznac ale taka prawda :ico_wstydzioch:
Ale ja chudlam w takim samym tempie z takiej samej wagi!
Wazylam w krytycznym momencie 88 kg i chudlam tak 1.5 tygodniowo,ani sie obejrzalam a wazylam 59 :ico_haha_01: Ty juz pieknie schudlas,a 10 kilo pomysl juz na koniec sierpnia na bank bedzie :ico_sorki:
chociaz im mniej sie wazy tym trudniej pozniej schudnac
Ja do 64 nie mialam klopotu,a potem tak jak piszesz,te ostatnie 5 kilo to dobre 2 miesiace zrzucalam,bo organizm chyba juz tak zwolnil,ze bardziej sie nie dalo.Szczerze mowiac watpilam,ze wroce do rozmiaru 38,ale tak wlasnie jest i malo nie zdechne ze szczescia na wyprzedazach :ico_brawa_01:
Jak tam Natala ??? Bawi sie jeszcze ta kuchnia ???Bo nie wiem co Igusi kupic na urodziny czy taka kuchnie czy baby borna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Wiesz ci gotuje ko,ko nieustannie,myje te gary no moze juz nie z takim entuzjazmem jak na poczatku,ale uzywa :ico_sorki: A Baby born lezy na razie w szafce i nie widze specjalnego zainteresowania,moze jak babcia kupi wozek dla tej lalki to bedzie lepiej ,na razie tylko jak ja poprosze to zmienia jej pieluszke albo myje buzie.Zdecydowanie lepiej oswoila kuchnie :ico_sorki:
A jak Twoje dziewczynki?Igolek nie zazdrosny o Emy?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2010, 22:47

miszka, ja bym ze sklepow nie wychodzila jakbym 38 rozmiar miala :-D a ze mam taki wielki to nawet do sklepow nie chodze :ico_haha_01:
no to kupujemy kuchnie na 2 latka :-D a lale Iga ma jakas tam bawi sie karmi cycem,przewija ....ale bez eksytacji
buuuu Amy 38,8 :ico_chory: boze jak ja nie cierpie goraczki u takich malych dzieci i kataru :ico_placzek: dlam jej paracetamol chociez nie ma jeszcze 2 miesiecy ale dzwonilam na NHS i kazali mi :ico_noniewiem: jutro rano do lekarza wiec szczepienia nie bedzie :ico_noniewiem:
a co do Igi to czasem jest zazdrosna jak jakas moja kumpela ja trzyma na rekach ale o mnie nie...teraz ma manie ze chce ja ciagle trzymac na rekach :ico_puknij:
ide do tej mojej chorowitki bidnej ...musze jeszcze dla Igi jakies paputki poszukac bo juz 6 nosi :ico_szoking: moze w clarksie na wyprzedazy cos znajde :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2010, 08:53

Witam!
Dziewczyny!!!GDZIE JESTESCIE?
no to kupujemy kuchnie na 2 latka :-D a lale Iga ma jakas tam bawi sie karmi cycem,przewija
:ico_haha_01: Chcialabym zobaczyc jak Igusia karmi cycem :ico_brawa_01: No to trudno przewidziec co dziecko bardziej zainteresuje,Igolek ma siostrzyczke wiec lala moze ja bardziej zajmowac niz jedynaka :ico_noniewiem:
Biedna Amy,to prawda goraczka u takiego maluszka przekichana.
Natalia tez ma 6 kupilam jej ostatnio w Clarksie 5 i pol, to po 2 tygodniach byly za male :ico_olaboga: Dobra ja tez biegam.
No i gdzie sie wszyscy podziewaja?????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2010, 09:37

no dziewczyny normalnie sie gdzies zawieruszyly :ico_olaboga:

ale noc...Amy cala noc na rekach musialam trzymac :ico_olaboga: cos jej nie tak wrzeszczy jak sie ja kladzie na plecy :ico_noniewiem: moze poprostu zle sie czuje i chce byc przy mamusi...na domiar zlego Iga sie przykulala o 6 rano do nas do wyra i zwymiotowala :ico_olaboga: musialam cale wyro przebrac...no a o 7 30 juz koniec spania :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość