Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

21 lip 2010, 12:32

madziorka hihi, Super fotki kobietko gratuluje syna słodziak i :ico_tort: dla niego troszkę spózniony :ico_wstydzioch: JEZUUU JAKA SZCZUPLUTKA JESTES :ico_brawa_01: Ja mam 3 razy wiekszy brzuchol ja wieloryb wyglądam i 5 kg do przodu :ico_placzek: Ale czego sie nie robi dla naszych pociech :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-07-21, 12:34 ]
Zmykam gotować :ico_obiadek: Nie chce mi sie ale czasami muszę zadbac o mego chłopa biednego haha :ico_oczko: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lip 2010, 22:04

Agnieszka dziekuje. alae ty nie narzekaj, najwazniejsze zeby zdrowy maluszek wyrosl w brzuszku. potem pomyslisz o zbednych kiloskach

[ Dodano: 2010-07-21, 22:05 ]
buzok dziekujemy za zyczenia

ja spadam tez bo maz wrocil po 2 dniach nieobecnosci
papa

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

22 lip 2010, 10:49

Czesc dziewczęta jastem po usg mojej kruszynki :ico_brawa_01:
Zdrowa rosnąca ma istota która ma aż 15cm :ico_szoking: Takie oczy wraz z lekarzem zrobilismy wiec nie dziwie sie że mam taki brzucholek :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Serducho jak dzwon wali, nie chciało dzidzi dupki pokazac wiec jeszcze nie wiem jaka płec :ico_noniewiem:
Mam zdjecia ale jakos nie umiem go wkleic :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 lip 2010, 14:31

Ja również jestem po USG. Humorek od razu mi się poprawił, bo dzidzia jest zdrowiutka. Aga 15 cm to faktycznie duży bobas, mój ma prawie 7 cm, ale Ty jesteś w prawie 15 tyg a ja w 13 więc to też jest różnica. Najważniejsze, żeby dzieciaczki były zdrowe. Lekarzowi ciężko było zrobić jakiekolwiek pomiary, ponieważ dzidziuś strasznie się wiercił :ico_brawa_01: . Również mam zdjęcia, ale strasznie niewyraźnie, na jednym tylko widać jak niunia ma rączki na główce, ale również nie wrzuce, ponieważ nie potrafie. odpoczywam teraz bo jestem wykończona tym upałem :ico_chory:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

22 lip 2010, 19:12

Czesc dziewczyny, Madziorka ale masz super dziaciaczki gratulacje takiej udanej rodzinki, ja to aż z niedowierzaniem słucham znajomych o kolejnych nieudanych małżeństwach, rozwodach itp. masakra. Super, że dzieciaczki zdrowe ja teraz nie wiem kiedy pójdę na USG bo chce poczekać aż będzie troszkę większy, żeby było już widać płeć ale ciekawość mnie zrzera niesamowicie, dzisiaj już dzwoniłam do pani doktor ale w sumie na szczescie dzisiaj wyjezdza na urlop wiec jeszcze troche musze wytrzymac, moze sie uda :ico_haha_01: Super sa zdjecia USG , ja to wieczorem czasem sobie popatrze i pogłaszcze moja kruszynke aż sie łezka zakreci :-D , dzisiaj w nocy mi sie snilo własnie ze bylam na USG i ze dziewczynka wyszla, ale jakos intuicja podpowiada mi ze jednak chlopczyk :-D zreszta obojetnie kto kochać będę nad wszystko :-D a tak w ogóle to jakos niedlugo powinny sie pojawic chyba marcówki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2010, 23:10

Agata jakie dzieciaczki? ja mam na razie jedno, i drugie w drodze
a co do rozwodow, rozstan to niestety tez wokol tak sie dzieje i czesto jak sie dziecko pojawia... ehh samo zycie
ale zal ze tak sie dzieje
na szczescie u nas poki co wszystko gra hihi

Buzok i Agnieszka super ze dzieciaczki zdrowo rosna. ja nawet nie wiem ile moje mierzy po ost usg. jakos zapomnialam spytac hehe

my dopiero wrocilismy
oczy juz mi sie zamykaja
ale jeszcze twardo siedze

papa

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

23 lip 2010, 07:46

madziorka hihi, no wiesz mam USG w oczach :-D sorki musiałam się zasugerować chyba upałem. Pozdrawiam

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 lip 2010, 10:04

Agata - W te upały wszystko jest możliwe :-D . Madziorka jak ja Ci zazdroszcze tych Twoich wypadów rodzinnych. Mój mężuś całe dnie w pracy, urlop dopiero planuje na 9 sierpnia, a tak to nudy.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 lip 2010, 15:13

witajcie!!!Agnieszka26 to swietnie ze twoja dzidzia zdrowa naprawde jest duza!!!hehe super
madziorka super fotki,sliczny synek i przecudowne brzusio!!!!
U mnie pogoda sie zmienila dzis jest bardzo pochmurno i zimno no ale chcociaz troche odpoczniemy od tych upalow!!!!!!!!!!! Ale tu cisza no nic to ja tez spadam idziemy poleniuchowac na dzialeczke!!!!!!!!!pa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 lip 2010, 21:19

i znowu na sekundkę wpadam :ico_wstydzioch:
już w środę wracamy :ico_sorki:
madziorka jaka ty chuda :ico_haha_01:
ja 4,5 kilo do przodu ale ponoć norma bo tak pół kilo na tydzień książkowo niby :ico_noniewiem: więc narazie sie nie martwię najwyżej pod koniec ciąży i po porodzie będę się martwić :ico_oczko:
upały dały nam popalić tęskniłam za słonkeim ale takie temperatury to masakra,teraz jest zimno.Tu nie mamy basenu ani jeziorka więc nie było lekko.
Czuję się dobrze wszystko jest ok więc raczej się nie zamartwiam,dobrze,że i u was wszystko dobrze po usg :ico_sorki:

ktoś napisał,że fajnie,że nam chyba córka się trafi no tak,jasne ,że fajnie choć chyba bardziej byśmy chcieli teraz synka w końcu już dwie księżniczki mamy :ico_oczko: no ale w razie trzeciej też będzie dobrze.

ok uciekam,po powrocie będę już częściej zaglądać teraz nie ma jak :ico_noniewiem:
pozdrawiam was :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość