Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

22 lip 2010, 20:51

Martalka, super Dzieciaczki! A chłopcy jak dwie krople wody :-) Już niedługo Milenka rozgoni to chłopaczorskie towarzycho :ico_oczko:

Dziewczynki, kiedy Maluszkom zmienia się kolor oczu??

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 lip 2010, 21:51

Dzięki :-D Chłopcy faktycznie jak z jednej formy, znaczy podobni do tatusia ;) Milenka zupełnie inna, niepodobna do nikogo :ico_haha_01:

Milence powoli bledną oczka: od granatu do blue jej się zmieniły. A co będzie dalej? ;) zobaczymy

dobranoc, położyłam towarzystwo spać, nawet bez jazd się to odbyło (hmmm, dziwne, bo jak jest M wieczorem w domu, powinno być łatwiej, a jest.. nerwowo, krzykliwie i w ogóle... chłopaki fisiują zamiast usypiać, a dzisiaj M nie było- Damian trochę się pokręcił i zasnął, Bartek strzelał fochy, że nie jest śpiący, by po 5ciu min zasnąć, a Milenka padła przy cycku ;) Wszyscy w jednym czasie :ico_haha_01:
Jeszcze raz dobranoc :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

22 lip 2010, 22:03

Tibby :ico_brawa_01: dla Tobiaszka

Martalka, super ta fotka z trójką ;) Milenka słodziak :ico_haha_02:

U nas już apogeum upałów, moje dziecie już chodzi bez ubrania i w ciagu dnia to i bez pampka, sama krzątam sie na półnago i myślę normalnie o obdarciu się ze skóry ech...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 lip 2010, 12:28

a u nas dziś od rana chlodno i pochmurnie :ico_sorki: teraz pada deszczyk. strasznie przyjemny odpoczynek po wczorajszych upałach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Martalka, cudowne dzieciaczki! :ico_brawa_01: chłopcy to przystojniaki!!! :ico_brawa_01: A Milenka słodziuteńka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nasz Tobik od urodzenie miał niebieskie oczki i cały czas ma takie. Widocznie już takie mu zostaną, bo tatus ma identyczny odcień niebieskiego :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 lip 2010, 14:15

tibby, :ico_brawa_01: za 3 miesiące Tobiego :-) Nie wiem kiedy to zleciało, dopiero co się denerwowałaś, że już tyle po terminie i nic się nie dzieje :ico_oczko:

A my stawiamy :ico_tort: za 2 tygodnie Nikosia :-)

U nas cały czas duchota, ale ma się na burzę, więc ochłodzenie się na szczęście szykuje :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 lip 2010, 15:59

karo, :ico_brawa_01: za 2 tyg Nikosia!

U nas też duchota okropna i niestety wogóle się nie zanosi ani na ochłodzenie ani na burzę :ico_olaboga: A Dziecię wcale mi nie chcę spać - w ciągu całego dnia spał zaledwie godzinę :ico_placzek: i cały czas marudzi.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 lip 2010, 22:54

ale tu cisza :ico_noniewiem:
wszystkie griluja :-D
u nas koniec wirusa :ico_sorki: i...mamy nowego :ico_olaboga: Iga dzis katar :ico_haha_01: normalnie co mi pozostalo musze sie smiac :ico_olaboga:
my dzis na urodzinkack Igi kolerzanki :-) wic sie wybawila :ico_sorki:
ja tez :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

24 lip 2010, 23:13

mmarta81, strasznie choroby się Was imają ;( współczuję Dobrze, że miłe wspomnienia ze sobą przywiozłyscie z dzisiejszej imprezy ;)

U nas wszystko ok. jutro jedziemy po raz pierwszy w gości (jeśli pogoda dopisze) na działkę ;)
Mam super grzeczną i kochaną córcię. Wszystko jak do tej pory funkcjonuje wg zegarka. Te same pory snu, czuwania, kąpieli ;) super sprawa :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 lip 2010, 23:14

No faktycznie - cisz jak nigdy :ico_olaboga:

mmarta, zdróweczka dla Igusi! :ico_sorki:

A mnie jakas alergia dopadła. Nigdy w życiu nie miałam na nic alergii, a tu juz od 3 dni leje mi się z nosa i z oczu i nie mam pojęcia od czego :ico_olaboga: Musze zrobić chyba testy, ale nie wiem jak wytrwam do tego czasu i czy wogóle będę mogła coś brać przy karmieniu :ico_placzek:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

25 lip 2010, 09:04

Witam w to piękne niedzielne przedpołudnie ;) Piękne, bo nie upalne ;)

julchik22, współczuję alergii Ja mam jakieś uczulenie, wyskoczyły mi krostki czerwone i swędzą, moja mama sugeruje, że to od soku jabłkowego, który piję hektolitrami. Może ma rację, odstawię i zobaczymy.

Wczoraj odwaliłam polkę na spacerze ;) Przewróciłam się podchodząc pod krawężnik ;( Cała zbitą prawą stronę mam. Kosmos jakiś normalnie zabrakło mi równowagi ech...oby pierwszy i ostatni raz.

Mój meżuś właśnie ululał Laurę, a ja byłam w tym czasie na spacerze z psiakiem, fajna sprawa ;)

A to my :ico_haha_02:
Obrazek

[ Dodano: 2010-07-25, 09:05 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 3 tydzień mojej córci ;)


julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 tydzień Twojego synka ;)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości