Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 lip 2010, 09:39

jestem jestem!! kurde wczzoraj mnie pierwszy raz zdenerwowali w pracy - moja przezlozona powiedziala mi ze doszlo do niej ze za duzo czasu spedzam w kuchni albo na korytarzu rozmawiajac z ludzmi :ico_szoking: no myslalam,ze padne ... fakt ze jak nie mam pracy i wszystko zrobie to sobie z kims pogadam ale nie w odwrotnej kolejnosci. I nawet gdyby tak bylo to niech zwraca mi uwage, przyjme to ale zabrzmialo to tak jakby ktos jej doniosl!! Nienawidze jak ktos na kogos kabluje, zostalam chyba wychowana w takim domu ze nie interesuje sie tym co robia inni i jak chca sciemniac, siedziec w kuchni polowe dnia itp to niech to robia .. ale widocznie nie wszyscy. Rozwalilo mnie to tez o tyle ze przysluguje mi 30 minut przerwy a jak ide na popoludnia to nie mam kiedy jej odebrac a tu taki tekst :/ no nic mam nadzieje ze to tylko tak na poczatku zeby nas zdycsyplinowac i wszystkim tak mowia :)

Marta dobrze ze mowisz o tych szczepieniach - Nina nie miala jeszcze jednej dawki po 13 miesiacu ... a juz prawie 22 ma! Trzy razy ja umawialismy i trzy razy odwolywalismy bo chora :/ trzeba to wreszcie zrobic ...

Swoja droga ostatnio zarazila sie wirusem od sasiadki, i sasiadka na antybiotykach leciala, sasiad ktory tez sie zarazil mial zapalenie oskrzeli po... a Nina po kilku dniach na syropku i witaminie C i to nieregularnie bo nie chciala brac pozbyla sie wszystkiego :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 lip 2010, 14:15

Hej dziewczyny
dzięki za gratki co do nowej roboty :-) bardzo się cieszę że ja zaczne choć mam jeszcze trochę czasu :-)
Co u nas po za tym,że jak głupki zerwaliśmy się z samego rana do urzędu, czekaliśmy 1.5 godziny przed wejśćiem bo zamknięte była ajak już wszłam to się okazało ,że pani do której chodze nie przyjmuje w piatki :ico_zly: , ale by ranek nie był zmarnowany pojechaliśmy do szpitala by dowiedzieć się co w sprawie operacji Kacperka bo czekamy i czekamy, pani sekretarka powiedziała ,że wciąż jest na liście oczekujących i dała mi numer do lekarza który się Kacprem zjamuje . Piotr do pracy sie spóźnił :ico_noniewiem: a my jesteśmy w domku bo pogoda wstręta znów jest w Pl upały a u nas ok. 24 stopni i popaduje :ico_noniewiem: ,
a tak po za tym to chyba nic więcej sie nie dzieję
Pati jak Eryczek sie czuję?
Marta zdrowiejcie nam szybciutko :ico_sorki:
Miszka fajnie ,że wpadasz, reszta dziwczątek meldujcie się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 lip 2010, 23:01

czesc laski :-)
wirusa pozegnalysmy :ico_sorki: ale Iga dzis katar dostala :ico_olaboga: masakra co mi pozostalo :ico_haha_01: tylko sie smiac chyba :ico_noniewiem:
co tam u Was laski ???
Wiola???
Pati ???nie pojawiasz sie tu...
sarenka ??? co u chlopakow ?
Agusia ????ciebie juz wiiiiieeekkkkiii nie bylo

wiecie ze nasze dzieciaki juz prawie 2 lata maja :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dlugo sie juz znamy nie :-D :ico_brawa_01:
zaraz spadamy juz na nasz 3 watek -dwa latka :-) ciekawe do kiedy pociagniemy ???mam nadzizje ze jak najduzej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lip 2010, 10:19

dana :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 100 lat kochana,najlepsze zyczenia urodzinowe :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 lip 2010, 15:56

Wszystkiego najlepszego Dana :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Piotrek tez ma dziś urodziny więc planujemy wieczór z winem i świecami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

25 lip 2010, 20:31

Kochane kobitki

Dziekuje za zyczonka :ico_sorki:
Dzis wlasnie wrocilaismy z nad morza :ico_placzek: Bylo cudnie chyba same rozumiecie ze jak sie jedzie po 20 latach po raz pierwszy to jest jak w bajce Byli bysmy do srody albo czwartku ale niestety pogoda sie spitolila a bylismy pod namiotami to trzeba bylo sie zwijac ale powiem wam ze to cuna sprawa ludzie sa bardziej zyczliwi miedzy soba i latwiej nawiazuja kontakty do tego nawzajem bardzo pomocni pierwszy raz bylismy pod namiotami i widze ogromna roznice bo ja sie jezdzi do osrodkow wczasowych to ludziska jakostak sie zamykaja w tych pokojach i kazdy tylko sobie a tu to inna bajka poprostu zajefajie
Wiwi poprostu miala mega frajde a jak byly fale a raczej mega fale to nie chciala wyjsc z wody a do tego sama chciala isc na zywiol :ico_puknij: maly glupolek Szczeguly napisze w wolnej chwilce bo dzis wlasnie ide z mezem imprezowac :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
i stawiam wszystkim :ico_tort: za moje 18-te hi hi hi :ico_oczko: :564:

[ Dodano: 2010-07-25, 20:32 ]
Piotrek tez ma dziś urodziny więc planujemy wieczór z winem i świecami :ico_oczko:
_________________
to najlepszego dla nigo :ico_prezent:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 lip 2010, 22:45

hej lasencje!!!!!!

dzis juz piata osoba ktora swietuje ze mna urodziny:-))ja tez mam ja tez mam dzis :-D :-D
dana-wszystkiego najlepszego kochana :ico_tort: :ico_tort: pokaz prosze troche fotek z nad morza.Jaka mieliscie pogode i gdzie byliscie dokladnie???
marta--u nas wsio oki!¨chlopcy zdrowi ale obym nie wkyrakala bo dzis na przeciagu sie bawili i nei moglam wskorac bo byla moja tesciowa i jak to babcie rozpieszczaja :ico_puknij: i mysla ze nic im nie bedzie.Mam nadzieje ze tak pozostanie i zdrowi pojedziemy do Pl bo to juz na dniach :ico_sorki: :ico_sorki:

adia-wszystkiego nalepszego dla dzisiejszego solenizanta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratuluje ci pracy bo nie pamietam czy juz to uczynilam!!!!


reszcie dziewczyn sle moc usciskow ,,
spoko nocki

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 lip 2010, 10:11

sarenka kochana,100 lat z okazji urodzinek! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 lip 2010, 11:48

dziekuje miszka :-) :-) :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lip 2010, 17:05

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Sto lat Sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))) dziewczyny zdrowia dla Was, dla dzieciaczkow i szczescia :) to najwazniejsze!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość