Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 lip 2010, 20:41

margarita83, ale z Mai sliczna dziewczynka...jakie ma juz dlugie i krecone wloski... :ico_brawa_01:
w kolczykach wyglada supersnie :ico_brawa_01:

shoo, ja rowniez zycze Ci powodzenia w realizacji planow..oby wszystko wypalilo :ico_sorki:

Pati85, najwazniejsze,ze juz po...i ze wszystko poszlo dobrze :ico_brawa_01: :ico_sorki:

#ania#, hehheh,ale masz "zdolnego" synka... :ico_oczko:

ja od 12 na urlopie...
siedzialam troche na dzialce u brata,potem troche u tesciow na wsi...
planowalismy wypad nad morze,ale co z tego wyjdzie....????
zobaczymy...

poza tym wsio ok...
pozdrawiam,buziole...pa!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

20 lip 2010, 21:20

witajcie :-)
ale mnie tu dawno nie było, zresztą wy też rzadko bywacie ;-)
dzięki za miłe słowa nt. Majki :-)

Jagna ale z Emi blondyneczka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
śliczności ...

shoo ja też trzymam kciuki kochana. Ja coraz częściej dochodzę do wniosku że nie warto się meczy i jestem załamana swoimi wnioskami, nic dobrego z nich nie wynika :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem jak to dalej będzie :ico_chory:

Maja dzisiaj dostała 38 gorączki, żadnych nnych objawów oprócz zaczerwienienia na szyjce, nie wiem o co kaman :ico_placzek: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 lip 2010, 14:18

Jagna ale z Emi blondyneczka
śliczności ...
dziekujemy :-D
od słoneczka ma taki kolor,wczesniej miala ciemny blond...a teraz mam siwka w domu...heheh...
Maja dzisiaj dostała 38 gorączki, żadnych nnych objawów oprócz zaczerwienienia na szyjce, nie wiem o co kaman
hmmm,tez jestem ciekawa....?

u mnie odpukac wszyscy zdrowi :ico_sorki:
chlopcy pojechali dzisiaj do tesciow-SAMI!
K. wyjezdza wieczorem do Niemiec,a ja z Emi zostajemy same...
co jest mi na reke...odpoczniemy sobie od "chlopow" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 lip 2010, 14:44

Jagna30, to sobie odpoczniesz troche , fajnie Ci :-) U nas jak dobrze pójdzie to P rzyjedzie za tydzień w niedziele i bedzie przez tydzień, chcemy pojwchać na 3-4 dni do Międzzdrojów jeśli się wszystko poukłada tak jak chcemy..

Szkoda, ze nie pracuje we Frankfurcie nad odrą, miałby 100 km do domu i byłby co wweekend..

Ja dzisaj chodze półprzytomna, tak mi się strasznie chce spać, ze zasypiam z otwartymi oczyma, jak nie pije kawy tak teraz zrobiłam sibe taką siekiere z dwóch łyżeczek, myśle, ze po kawie z ekspresu stanełby mi serducho ;-)

A Jasiek to kawał gagatka, interesuje go wszystko to co nie powinno.. ostatnio ma etap przelewania i przekładania, do szewskiej pasji mnie doprowadza, bo wylewa wode z butelki, ze szklanki, przeklada szystko co wpadnie mu w łapki..

Chyba jestem już zmęczona byciem z nim non stop samą, od 2 tygodni rodzice i siostra pracują jeszcze po godzinach, wracają koło 20 do domu, wtedy kiedy Młody już idzie spać.. Ale pociezam się tym, ze Pniedługo będzie, we dwójke to zawsze lepiej :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 lip 2010, 08:20

Szkoda, ze nie pracuje we Frankfurcie nad odrą, miałby 100 km do domu i byłby co wweekend..
moj K. pracuje we Frankfurcie nad Menem,a mimo to przyjezdza co 2-3 tygodnie...dzieki Bogu :ico_sorki:
Jagna30, to sobie odpoczniesz troche , fajnie Ci
ano :-D
chcemy pojwchać na 3-4 dni do Międzzdrojów jeśli się wszystko poukłada tak jak chcemy..
mam nadzieje,ze wyjazd wypali...
u nas chyba nic z tego :ico_placzek:
K. mowi,ze odbijemy sobie zima... :ico_noniewiem: (?)
A Jasiek to kawał gagatka, interesuje go wszystko to co nie powinno.. ostatnio ma etap przelewania i przekładania, do szewskiej pasji mnie doprowadza, bo wylewa wode z butelki, ze szklanki, przeklada szystko co wpadnie mu w łapki..
u mnie jest dokladnie to samo,Emi jest wszedzie pelno,wszystko ja interesuje...przelewa,wylewa...wywala,ach dlugo by pisac.... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:


u nas,upallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
godz. 8.30,a na term. 29 st. C. w cieniu!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

22 lip 2010, 09:39

Dzien dobry :)
U nas o 9 rano 30 stopni .. bedzie goraco a ja do pracy i wyjatkowo srednio mi sie dzisiaj chce :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 lip 2010, 12:55

Jagna30, to nasi mężowie pracują w tym samym mieście :-)

u nas dzisiaj tez upał nieziemski, w domu mam 31 stopni, na dworze nie wiem nawet bo wyskoczyłam tylko pranie powiesić, nie zaglądalam juz na termometr, ale moze lepiej nie wiedzieć.. Czytałam prognoze pogody na www.new.mete.pl i piszą. ze jutro ma u nas padać i ma byc ochłodzenie do 20 stopni, mam nadzieje, ze się sprawdzi, do tej pory nie moge narzekać na te prognopzy pogody, sprawdzają się w 90% no i są robione pod konkretne miejscowości, więc dokładnijsze niż takie "ogólnokrajowe".

Ja dzisiaj półprzytomna chodze, tak mi sę chciało spać koło 10, że myślałam ze ja usne pierwsza, a Jaś zostanie sam sobie, ale jakimś cudem wytrwałam, pospaliśmy sobie razem z 1.5 godzinki, nie powiem że czuje się jak skowronek, ale jest lepiej.

Musze jeszcze wymyślić coś na obiad, ale kompletnie nie mam pomysłu co i jak, w ogóle jak wchodze do kuchni, to już mi się odehciewa, okno mam od południa, więc skwar nieziemski.. najgorze jest to, ze zjadłabym sama nie wiem co.. Otwieram lodówke i niby wszystko jest co powinno w niej być, ale jednak nic nie ma..

yoanna, i tak podziwiam, ze w taką pogode chce Ci się srednio, bo mi się nie chce w ogóle nic..

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 lip 2010, 10:46

Jagna30, Maja miała anginę. W środę dostała 40 stopni gorączki i dreszcze - masakra :ico_placzek:
Spała w dzień 4 godz :ico_szoking: co jej się nie zdarza cos takiego, we czwartek spała 3 godz, a w piatek już tylko 2.
Teraz właśnie młoda leży w łóżeczku, ja na łózku i pisze, coś nie może dzisiaj zasnąc. Woda na rosół wstawiona a mała nie spi :ico_noniewiem: :ico_zly:

Poza tym to P. od poniedziałku ma 2 tyg urlopu, bezpłatnego urlopu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Nasza sytuacja finansowa wygląda fatalnie, zaczyna mi to sen z powiek spędzac. Ja wysyłam swoje papiery wszędzie gdzie się da. Co do P. to czekamy do końca sierpnia na odpowiedzi z tych dwóch korporacji - oby coś wypaliło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no i chyba nie dotrwamy do dwulatków :-/

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 lip 2010, 11:25

margarita83, współczuje, Jasiek miał angine 2 m-ce temu jak była pierwsza fala upalów początkiem czerwca, strasznie to przezyl, ale po antybiotyku chyba trzeciego dnia był już jak skowronek, oby i Maji szybko przeszło..

Jasiek teraz lezy i oglada bajke, mam nadzieje ze uśnie niedługo tzn do 12, musze pomyc podłogi bo strasznie zapaprane, a jak nie śpi to nie ma sensu myć, bo będzie kursował jak maly odrzutowiec..

U nas tez cięńko cieńko.. ale jest światełko w tunelu coraz jaśnijsze.. chociaz wychodzenie z kryzysu zajmie nam coś koło roku, ale zawsze to coś..

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 lip 2010, 20:05

szkoda że tu takie pustki
kurczę co z shoo chyba zamilkła dawno temu i ani słychu ani widu :-/
mam tylko nadzieję że wszystko w porządku :ico_noniewiem:
#ania#, szkoda słów na to wszystko
ja po 1,5 tyg przerwie wracam jutro do pracy :-/

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość