Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2010, 19:48

sarenka, dana, laseczki wszystkiego najlepszego-spelnienie marzen duzo zdrowka i samych radosci z okazji Waszych 18-nastek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 lip 2010, 21:25

Witam kochane wpadłam sie przywitac bo wczoraj wrociłam z wakacji.
Było super szkoda ze tak krotko, byłam w Polanicy Zdroju, ale zwiedzałam rowniez okolice :-)

Dziekuje za zyczenia i oczywiscie skladam takze Danusi i Sarence moc goracych zyczeń :ico_tort: :ico_tort: jakos same lipcowe kobitki na naszym watku :-)

Napisze wiecej jak sie troszke ograne :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lip 2010, 22:42

Hej dziewczyny
Sarenka wszystkiego naj naj :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

A ja mam ostatnio manie i na alegro wyszukuję sobie kolczyki Swarovskiego no są piękne jedne wylicytowałam http://allegro.pl/item1154999975_kolczy ... tagon.html czatuję na inne :-D :-D http://allegro.pl/item1160880636_komple ... reale.html o te

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2010, 08:58

Ja z jednym pytankiem!
dziewczyny moja Natalia nie chce mleka,normalnie pluje,obrzydlo jej chyba.Probowalam zmienic jej juz smak,dawac w kubku zwyklym,w niekapku w butelce,no nie dziala.Co ja mam robic,jest jeszcze chyba za malutka,zeby zrezygnowac z mleka i przejsc wylacznie na przetwory.
Napiszcie prosze co myslicie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 lip 2010, 16:02

Witam !! kobitki najlepzsze zyczonka dla tych ktorych pominelam sarenka,wiola :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
zdjecia wkleje na spokojnie w ktorys dzien narazie jeszcze zwariowne podworko u mnie
dziewczyny moja Natalia nie chce mleka,normalnie pluje,obrzydlo jej chyba.Probowalam zmienic jej juz smak,dawac w kubku zwyklym,w niekapku w butelce,no nie dziala.Co ja mam robic,jest jeszcze chyba za malutka,zeby zrezygnowac z mleka i przejsc wylacznie na przetwory.
Napiszcie prosze co myslicie
Jeszcze sprobuje jej dac je schlodzone calkiem z lodowki u nas tak wiwi jeszcze zaczela pic

Ale kochana nie martw sie jak nie bedzie chciala jak je jakies serki jogurciki to luz a kaszke je ? bo jak tak to mozesz byc calkowicie spokojna mowi sie ze do 3 roku dzieci powinny pic mleko modyfikowane lub matki ale znam wiele dzieci co zaprzestawaly wczesniaj cogorsza tez nie chcialy jesc przetworow mlecznych np takim dzieckiem byla moja Ada miala dwa lata jaki juz nie chciala nic z mleka wziasc do ust i jak widac zyje i masie dobrze bylo by lepiej ale jak by chialo jesc ale nic nie bedzie ja beda same przetwory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 lip 2010, 16:31

Witajcie

wszystkiego najlepszeg naszym solenizantkom, zyczonka skaladalam tez na nk :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Jakos ostatnio nie zagladalam, jakos nie mialam ochoty na kompa, nie bylo w sumie tez jak i kiedy, troche i len sie wkradl.

mmarta, kochana zdrowka dla dziewczynek, jak sie miewaja, juz lepiej???
Pytalas sie czy tu nie zagladam, zagladam, ale jakos ostatnio nie mialam ochoty na kompa, a jak juz bylam to nikogo nie bylo.

miszka, kochana co do mleka, to Erys juz iod listopada tamtego roku nie pije w ogole mleka, nie chce, zaczal cyrki odstawiac i tylko je produkty mleczne, serki, jogurty, kjaszy tez juz w ogole nie je.

U nas ok, maly coraz wiecej gada, tzn po swojemu, ale gada, budzi mu sie nie zamyka :-)
Dzis bylam z nim u tesciowej, bo miala wolne i jak wracalismy juz do domu, to maly dostal czerwonych policzkow, malo co nie usnal w aucie, wydalo mi sie to podejrzane noi mialam racje, zmierzylam mu temperature i mial 39,5 dostal nurofen i juz mju spadla, ale od czego to nie wiem

Buziaki laseczki i mielgo dzionka

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 lip 2010, 17:48

Ja szybciutko - Miszka mi lekarz powiedzial ze jak mala bedzie miala dwa latka to najwyzsza pora zmlekiem sie zegnac... ja znowu boje sie w druga strone ze ona uwielbia mleko i ze nie bedzie chciala z niego zrezygnowac :) wiec mysle ze nie masz co sie martwic tylko jak nie chce to niech nie pije :) takie jest moje zdanie

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 lip 2010, 20:41

dzikeuje kobitki za zyczonka.Milo mi!!!!!!!!!!!!!!! :-)

miszka--ja mialam taka sytuacje z moim starszym synkie,,odstwailam go po 14miesiacach od piersi a on wogole nei chcial pic mleka,,po czasie tylko krowie mleko,danonki,serki, i lekarz mowil ze to calkowicie wystarczy.Nie martw sie ,,jesli je inne produkty mleczne to jest ok.

PAti--mozliwe ze te plamy i temperatura na tle alergicznym,,mozliwe ze go to uczulilo do tego stopnia i organizm broni sie goraczka.OScarek tez jak ma duza alergie to ma temperature podwyzszona.Musisz go jutro obserwowac czy tak nadal pozostanie.

wiola--super ze odpoczynek udany!!
dana-czekamy na fotki

adia--sliczne te kolczyki,,ja uwilebiam brylanciki pod kazda postacia:-)cena tez przystepna

dobrej nocki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2010, 22:26

miszka, Iga od kilku miesiecy pije krowie mleko pod postacia kakao :-)
Pati85, zdrowka dla Erisa
adia26, super kolczyki :ico_brawa_01:
wiolawitaj :ico_haha_02:
sarenkakiedy dl PL???
a my cycujemy :ico_haha_01:
zaraz idziemy spac - mam nadzieje pobodka o 5 dopiero na cyca :-)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

27 lip 2010, 22:32

marta--my do Pl w piatek ruszym takze bity miesiac mnie nie bedzie.
Super ze malutka tak pieknie spi.A igusia juz zdrowa?pokaz nam twoje krolewny!!

A czy Amy ma jakies kolki spowodowane twoim jedzeniem?jesli nie to wydaje mi sie ze moglabys schudnac szybko i dobrym sposobem ograniczajac weglowodany --wtedy efekt murowany.
Choc ty pewnei sobie tylko wmawiasz ze musisz schudnac,,,dobrez wygladasz :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość