Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 lip 2010, 09:37

Hej :-)

Ja dzis kiepsko spalam, maly sie ciagle w nocy budzil....nie wiem co sie z nim ostatnio dzieje :ico_noniewiem: jako noworodek i niemowle nie budzil sie praktycznie sam wcale w nocy, a teraz jak to juz stary chlop to co 10 minut mnie wola :ico_olaboga:
kiedy to sie skonczy??? czyzby robil mi wprawke przed Maja :-D ???

Cos wczoraj slabo ruchy czulam, dzis narazie tez tylko raz.....znow leniwa moja cora.
jak tak mówię "mały"
acha rozumiem :-D
ide sie poprzytulac z rana:)


moj nie lubi sie przytulac, nie wiem czy to tylko moj tak ma czy wszyscy chlopcy :ico_noniewiem: jak go przytulamy to krzyczy mamo no!! i sie wyrywa :ico_placzek:
nie lubi i juz. calusy daje, ale przytulasow nie lubi.
Moze coreczka bedzie bardziej tulasna :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 lip 2010, 12:15

hej dziewczyny, ja tylko na cwile opisac jak bylo i co u nas, kurcze jak mi Wika przyniesli po operacji musialam wyjsc z sali bo mi sie slabo zrobilo zostal mąż, mial taki glosik ochrypniety po tej rurce od intubacji i caly w kablach jakichs, niewiedzialam jak go wziac na rece. na szczescie o 19 bylo juz super , ja wracam ze sklepu a tu wiko z tata kolacje jedza pan doktor obok a wiko mu pokazuje jakie smaczne - noc przespal cala, podróż tez zniósl dzielnie, problem mamy z zmiana pieluchy - wyzwanie jak niewiem - pielucy sa 2 jedna z dziurką na siusiaczka i cewnik 2 na kupke, 1 zmienia sie w miare ale ta 2 tragedia bo go ten siusiaczek boli ja sie boje ze on sobie wyrmie ten cewnik - ogolnie marudny strasznie jest leki co 4 godziny a dac mu cos doustnie to nastepna tragedia - w sobote jedziemy na zdjecie cewniczka i zobaczyc jak sie goi, doktorowi udalo sie zrobic wszystko w 1 etapie ale mówi ze w tak duzej wadzie istnieje baaaardzo duze ryzyko powiklac - przetok, mam nadzieje ze u nas bedzie wszystko ok

acha po operacji od 20- 23 wiko latal po szpitalu z rówiesnikiem z sali obok który towarzyszyl bratu i sie bawili wiec doktor w szoku :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 lip 2010, 13:31

ejustysia, a na co w ogóle malutki miał ta operację????

[ Dodano: 2010-07-27, 17:01 ]
kurde mam takiego lenia, że szok
w ogóle nie mam na nic siły, do wszystkiego muszę sie zmuszać :ico_noniewiem:
igo co chwilę coś chce, masakra, niech ten dzień sie już skończy :ico_sorki:
a ja na pazurkach nie byłam bo nie bylo prądu :ico_noniewiem:
ide jutro na 13.00 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

27 lip 2010, 18:37

Moja córunia dzisiaj jakas ospala przez te pogode ostatnie dni kopala jak szalona a dzis cisza
widocznie chce wypróbowac mamusię :-D :-D :-D
ejustysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wika że taki dzielny no i dla ciebie oczywiście

Dzisiaj do mnie przyjechała AgaSza z dziewczynkami. Najpierw wyszłam po nie na pociąg a później troche pobawiłyśmy sie w domu i poszłyśmy na plac zabaw do parku. A od nas na plac zabaw jest tak ze 2km i poszłysmy piechotką przez działki no i Kinga sie potkneła i troche narobiła krzyku wiec Agata musiała ją niesc przez pół drogi. Na placu zabaw bardzo podobało sie dziewczynkom ale byłyśmy tylko godzinę bo zaczął kropić deszcz ale jak już doszłyśmy do domu to ja odczuwałam zmęczenie a te małe szkarby wcale nie narzekały że bolą je nogi. Myślę że po takim spacerku bedzie dobrze im sie spało-Kinia już u mnie prawie usneła na kanapie. :-)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 lip 2010, 22:23

Witam :-) Melduje sie już w domciu :ico_oczko: W domu byliśmy około 13 i od razu musieliśmy sie wziąść za sprzątanie i pranie bo ruszyć sie nie dało :ico_olaboga: Teraz jest względnie ogarnięte, 4 pranka zrobione (oby nie zmokły 2 na dworzu do jutra :ico_noniewiem: ), ja już odrosty sobie zrobiłam :ico_oczko: no i nawet dziewczynki zasneły obie o 8:45 :ico_szoking: To że Maja zasneła to rozumiem, ale że Madzia zasneła tak wcześnie to jestem w szoku :ico_szoking: No nic - wkońcu mamy wieczór dla siebie z mężem :ico_oczko: Uciekam coś zjeść i mamy jakiś film obejrzeć sobie :-)

ejustysia, ciesze sie że operacja sie udała i że Wiko tak super dzielny jest i znosi to wszystko dobrze :ico_brawa_01: Niech teraz szybciutko goją mu sie ranki :ico_sorki: a Tobie Justynko duuuuużo siły życze i wytrwałości :ico_sorki:

Jak już ze wszystkim się obrobie to wstawie fotki z 4D Mateuszka :ico_brawa_01: ale to raczej nie dziś już...


Dobranoc i kolorowych snów!!!! :ico_sorki:

Ps. Dziękuje za życzonka :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 lip 2010, 23:52

ejustysia, az dziw bierze, ze Twoj synek przy tym calym cierpieniu taki wytrzymaly i dzielny. Super chlopak na medal!!!!!!!
A ja spac nie moge :ico_noniewiem: uwielbiam te nieprzespane noce w ciazy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 lip 2010, 09:50

A ja spac nie moge uwielbiam te nieprzespane noce w ciazy
bo masz Maje w brzuszku!!! :-D Moja jak pamiętasz też mi tak spać nie dawała :ico_noniewiem:

Dziewczynki nas obudziły z samego rana (czytaj przed 8), choć Maja juz od 6 sie budziła na owocki... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-28, 09:54 ]
Kawy mi trzeba....więc stawiam :ico_kawa: :ico_sorki: choć zrobić mi sie nie chce :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

28 lip 2010, 10:12

bo masz Maje w brzuszku!!! Moja jak pamiętasz też mi tak spać nie dawała
pamietam, pamietam, nawet czasem solidarnie siedzialam z toba do prawie 4 na gg :-D

a ja dzis do 1 przy kompie siedzialam, a potem jeszcze ostatni raz patrzylam na zegarek to 3 byla a ja jeszcze nie spalam :ico_zly: nie wiem co by bylo gdyby mati obudzil sie o 7 i mnie tak wczesnie zerwal zabilabym chyba :ico_zly: ale na szczescie dal pospac do 10 no i w rezultacie nadaje sie do zycia :-)

ide sprzatac :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

28 lip 2010, 10:36

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

28 lip 2010, 11:20

dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D

odbijam karte i lece dalej :-D
ejustysia, a ten torcik z jakiej okazji....? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość