Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

30 lip 2010, 06:49

hello :-D
ja mialam dzis pobudke o 6 bo zaraz jade na badanka , wykorzystam, ze synka nie ma w domu i nie bede musiala go potem ciagac za soba.

kurde nie ma co sie oszukiwac na tym etapie ciazy to juz co i roz moze nas cos bolec, cod dokuczac :ico_zly:

milego dnia :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-07-30, 08:55 ]
ja juz wrocilam z badan :-D zajadam wlasnie bulke z bialym serkiem i popijam kako :-D
a wy jeszcze spicie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking:
Wstawac spiochy :569:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

30 lip 2010, 09:41

dobry :-D
ja dzis pospałam do 9.00
nawet nie słyszałam kiedy mąż do pracy wychodził
troszku mnie coś brzuch pobolewał, ale tak dziwnie, tak jakbym miała zaraz dostać jakieś rozwolnienie, ale przeszło
śniadanko zjedzone
młody zjadł zupke mleczna z kluseczkami
słoneczko za oknem świeci, zapowiada sie ciepełko dzisiaj u nas
jedziemy potem z igorem do rodziców moich
Monia widzę, że wczesny dzień :ico_oczko:
dziewczyny juz dawno miałam was o to zapytac...... :ico_wstydzioch:

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
jak wyglądają wasze "przytulanki" z mężem
tzn nie jak wyglądają tylko czy macie ochote... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
bo ostatnio nie mam w ogóle ochoty, jestem jakaś taka zmęczona, spać mi sie chce i w ogóle nie mam ochoty
mąż sie troszke mi buntuje :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-07-30, 09:44 ]
aaaa
:ico_tort: :ico_tort: za 21 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

30 lip 2010, 09:46

aniaj84,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 21 tydzien :-D jak to zlecialo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Co do przytulanek, to ja w pierwszym trymestrze nie mialam ochoty wcale, potem mialam ogromna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a od kilku dni znow zero checi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

30 lip 2010, 10:19

Witam z rana

No ja tez dzisiaj sobie pospałam do 9. Ale ostatnio tak mam że budze sie godzina 3-4 w nocy z bólem brzucha tak jakby dzidzia uciskała mi pęcherz no i oczywiście pielgrzymka do toalety ale później dobrą godzinkę nie mogę zasnac i sie przewracam z boku na bok.
jak wyglądają wasze "przytulanki" z mężem
tzn nie jak wyglądają tylko czy macie ochote...
oooo ochote to ja mam tylko że mam zakaz na 9 miesięcy od mojej ginki z racji poprzednich niepowodzeń, ale jak juz dobrnę do końca to sobie odbijemy :-D :-D :-D
ania-84 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 21 tydzień
Pewnie niedługo czeka cie usg połowkowe i poznasz płeć :-)

Zjadłam śniadanko. Zrobiłam :ico_duzepranko: Teraz lece coś porobić w ogródeczku, no i pewnie znowu narosło trochę ogórasów i trzeba bedzie je przerobić-tym razem robię konserwowe lub znowu z chili bo strasznie zasmakowały mojemu męzowi i już poszło 5 słoiczków. :ico_szoking:
Miłego dnia :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2010-07-30, 19:59 ]
A co tu dzisiaj tak pusto? :ico_szoking:
Pewnie korzystałyście z ładnej pogody i szkoda czasu na siedzenie przed komputerem. :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

31 lip 2010, 06:28

witam i ja:)
co do przytulanek my rowniez mamy zakaz ze wzgledu na pessar, ale nawet nie mam ochoty....jakos w poprzedniej ciazy tez nie mialam....

my dzis idziemy na te 30 Jacka , Sarke zawioze do mamy o 16 a na 17 jedziemy:) zamowilismy te 100 000 , mam jeszcze czarnego jaska( whisky),zrobie salatke jakas do grilla pewnie z feta najszybciej;P i podjade po balony z chelem tak na wejscie;PP

z racji tego ze brzuchata i zakaz alkoholu zostanie mi tylko jesc :-D hahahahha

ja dzis spac nie moge obudzilam sie przed 6,moje spichy jeszcze spia a ja juz po :ico_kawa: porannej :ico_haha_01:

wstawac babeczki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

31 lip 2010, 11:16

witam
robak ale z ciebie ranny ptaszek :-)
A propo spania to ja wczoraj długo nie mogłam zasnać i usnęłam w końcu prawie o 2 tak więc dzisiaj sobie pospałam do 9 i czuje sie strasznie nie do życia.
Zyczę Ci udanej imprezki.
My dzisiaj wieczorkiem też mamy wyjście bo wybieramy sie do znajomych na grilla.

Pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: i prosze sie meldować że żyjecie bo zaczynam sie martwić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

31 lip 2010, 14:01

Dzieki dziewczyny raz jeszcze :ico_sorki: :-)
prosze sie meldować że żyjecie bo zaczynam sie martwić
ja żyje, ale ciągle się krzatam dziś i coś robie. Ugotowałam już gar rosołu, wieczorem zrobie kurczaka w galarecie. Teraz ide wywiesić pranie...i tak dzien jakoś leci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

31 lip 2010, 18:55

Melduje sie :-D ale wiecej napisze potem bo goscie wlasnie dzwonia domofonem :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

31 lip 2010, 23:24

witajcie, ale mnie nie bylo ale oczywiscie nie dostawalam powiadomien :ico_placzek:

moj maz ma dzis wychodzne a ja mam straszna chandre, mezus znalzl inna prace i ochodzi wiec dzis ma popijawe z tamtymi..

bylismy na wielkich zakupach dzisiajl.lkasy przepusiclam ale co tam :ico_oczko:

ja mam straszne bole w pachwinach a ze ostatnio malo chodze bo byla brzydla pogoda iialam chora amelke tak teraz jak gdzies ide to masakra, boli mnie w brzuchu na dole w pachwinach i w krzyzu..a amelka daje mi tak popalic ostatnio jest okropna, ja juz dzis przeplakalam caly dzien bo nie wiem co ja mam z nia robic o wszystko buczy i jeczy a ja naprawde jjuz nie wiemco robic :ico_placzek:

czytalam cos o seksach z mezami, ja z amelka w ciazy to moglabym non stop a teraz to jak juz mi sie zachce to raz na jakis czas a maz musi to zrozumiec nie raz mi dogaduje a;e ja po calym dniu to marze o polozeniu sie spac a nie...

nie pislam wam chyba ale przyjezdza moja babcia i mama na 3 tygodnie a my w srodku jedziemy -lecimy sami do polski nad morze na 5 dni na weselicho znajomych, pewnie to ostatn taki wyjazd jeszcze razem i bez tysiaca toreb i wozkow :ico_oczko: amelka zostanie z babciami a my chcemy sie troche rozerwac, kupilam juz buciki przez neta i przyszly na drugi dzien czyli dzis i sa boskie i kupilam z mezusiem dwie kiecki bardzo wygodne i takiefajne wiec sie nie moge doczekac a teraz musze niedlugo chalupke ogarnac na ich przyjazd :ico_oczko:

lece polezec, tez ze spaniem mam problemy, jak wstane na siku to juz spac nie moge aha i bardzo mi cierpna w nocy rece...wogole ledwo laze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 09:40

Dzis tez sie grzecznie i poslusznie melduje :ico_oczko: to chyba nie glupi pomysl, bo im blizej porodu tym powinnysmy czesciej sie zjawiac i pisac czy u nas wszystko ok, cobysmy sie jedna o druga nie martwily :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja przedewszystkim stawiam dzis :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na moje 26 latek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: stara nonono ze mnie juz :ico_haha_01:

no i jeszcze jeden :ico_tort: za 25 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bardzo mi cierpna w nocy rece.
mam to samo :ico_placzek:
tyle,, ze mi cierpnie prawa reka i lewa noga :ico_olaboga: :ico_olaboga:
milej niedzieli kochane mamy ladna pogode dzis :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość