Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 lip 2010, 11:18

Kasia90 mój T twierdzi, że takie cycki mu nie przeszkadzają, ale wiadomo co ma powiedzieć jak odwrotu już nie ma :ico_haha_01:
Jak ja bym chciała ważyć 54 :ico_sorki:
Miłego weekendu. Czekamy na relację.
Kasiu my w ogóle nie mamy z kim dzieci zostawić...

My już po notariuszu i za godzinę mam dentystę. Dziś już będę z koronkami. Nie mogę się doczekać.

[ Dodano: 2010-07-30, 21:31 ]
Ojeja a tu nikogo nie ma :ico_haha_01:
No tak weekend :ico_haha_01:

Ja postanowiłam zajrzeć też tylko na chwilę i życzyć udanego weekendu.

Byłam u dentysty. Dziura zrobiona. Koronki za długie. Mają piłować i jutro na 9 idę ostatecznie założyć. Potem zalatany dzień, bo w niedzielę na 5 dni jadę do domciu rodzinnego. Rodzice przyjeżdżają do Polski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 lip 2010, 22:54

witanko

kurcze ale dziewczynki się opuszczaja i wogóle nie zaglądają :ico_nienie:

Loluś spisałasię dziś na medal , wytrzymał i nie marudził :ico_brawa_01:
częściej moge tak wyskakiwać, chyba że babcia się postawi :ico_oczko:
alebardzo potrzebny byłnam z Alą taki dzień we dwie i spokojnie mogłyśmypo sklepach pochodzić i poprzymierzać ,naprawdęsuper spędziłyśmy dziś dzień :ico_haha_02:
awiecie co weszłam w spodnie rozmiar 38 , a jeszcze niedawno w 42 wyglądałam jak upchany baleron :ico_brawa_01:
ale wiadomo co ma powiedzieć jak odwrotu już nie ma
może dać na operację plastyczną, podciągnięcia :ico_oczko:
w niedzielę na 5 dni jadę do domciu rodzinnego. Rodzice przyjeżdżają do Polski
_________________
super znowu odpoczniesz
bo jedziemy z mężem... gdzieś. W zasadzie jeszcze nie wiemy gdzie.
cóż zaromantyka , u nas to już poszło wzapomnienie takie zachowanie,no ale cóż po 12 latach to już rutyna :ico_placzek:

bawcie się dobrze :ico_haha_02:
Moja waga z rana znów 59,8
Moja z rana to 54.
o takich wagach to ja nigdynie marzyłąm , moja ostateczna tomogłaby być 65, a jak narazie staneło na 70 i ani drgnie ,ale to mnie nie martwibo wchodzę wcorazto mniejsze ciuchy :ico_oczko:

dobra to i ja spadam ,o jutro sobotkatomój najpracowitszy dzień pazurkowy ,
życzę udanego weekendu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 lip 2010, 07:51

Wiolaw najważniejsze, że waga ciągle Ci spada a rozmiar jest sukcesem. Brawa dla Ciebie :ico_brawa_01:
Super, że wypad z Alą udany, aż się zamarzyłam kiedy z moją Milenką pójdę na babskie zakupy. Matko stara już będę :ico_szoking:
Tak naprawdę na cyckach mi już nie zależy. Mam tak okropny brzuch, że zamieniłabym go na jeszcze większe zwisy :ico_haha_01: :ico_sorki:

Ja na 9 uciekam koronki wstawiać. Denerwuję się czy dziś dobre będą bo jutro wyjeżdżamy, a na dodatek jutro na 16 mam spotkanie klasowe z liceum i muszę wyglądać.
Wczoraj wywaliłam wszystkie ciuchy i się stroiłam przed T. Potem mówię teraz dopasujemy torebkę i kolczyki :ico_haha_01:
Wszędzie mi coś odstaje, a cellulit mam nawet na ramionach :ico_szoking: normalnie nie widać, ale jak się przyjrzysz. No masakra kiedy ja wrócę do normalności.

To na razie uciekam. Pewnie dopiero wieczorem zajrzę. Sąsiadka jeszcze mnie zaprosiła na kawkę i zrobi mi brwi i hennę na brwi :ico_szoking: aż mam stracha nigdy tego nie robiłam :ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 lip 2010, 20:53

Ewcia wy zmieniacie mieszkanko?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

31 lip 2010, 21:14

karmelka, no tak nam przyszlo :ico_olaboga: :ico_olaboga: to ktore wynajmujemy sprzedaja, wiec bedziemy wynajmowac 5 pieter wyzej :-D :-D :-D tylko niestety remont nas czeka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 lip 2010, 21:56

Ewcia kiedyś się przeprowadzałam z klatki do klatki:) taka przeprowadzka jest bardziej męcząca niż w całkiem inne miejsce :ico_haha_01: ale jak już będzie fajnie jak sobie zrobicie:)

A tu nadal pustki:)

Ja już wykąpana, pazurki schną. Jutro jedziemy do domku. moi rodzice już są. Potem spotkanie klasowe. Miły dzionek czeka:)

Na rowerku dziś przejechałyśmy 12 km:) potem prasowanie, pakowanie. Masakra:)

Miłej niedzielki :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 31 lip 2010, 22:03 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

31 lip 2010, 21:59

Witajcie
ja tylko na chwilke
jestem u rodzicow na pare dni ,pogoda dopisuje takze trzeba korzystac takze niewiem, kiedy wejde na tt musze odpoczac od kompa hehe
tymbardziej ze Zulka smiga po domu(znaczy sie raczkuje) i Wiki tez chce poszalec takze korzystam ze jestem u rodzicow to sie troche zajma wnuczkami :-D
a ja odpoczne

mam nadzieje ze wybaczycie :ico_sorki:

acha Zulka zdrowa,Wiki tez takze ciesze sie i dziekuje za zdrowko dla Zulki :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

acha i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 miesiecy Zuzi :ico_oczko: :ico_oczko:

buziaczki i wkrotce sie odezwe :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

31 lip 2010, 22:02

matikasia, my do 10 sierpnia musimy sie przeprowadzic :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale damy rade :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja juz mam Pawcia w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jestem szczesliwa, mlody troche rozpieszczony przez babcie i ciagle chcialby byc na rekach, wiec troszke nerwy pokazuje, ale ja sie nie daje :-D :-D :-D i juz widac postepy.

[ Dodano: 2010-07-31, 22:04 ]
mikusia1, odpoczywaj ile mozesz, ja wypoczelam na maxa i powiem ze bylo mi to potzrebne :ico_sorki: :ico_sorki:
Milego wypoczynku zycze :-D :-D

matikasia, to jutro mily dzionek cie czeka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jak koronki???

Ja jutro jade do mamy na caly dzien bo chlopy robia remont na gorze a ja sama z mlodym nie mam zamiaru siedziec :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 lip 2010, 22:05

Ewcia super, że Pawcio już jest :ico_haha_01:

Mikusia no nie wiem czy wybaczymy bo ostatnio rzadko zaglądasz, a jeszcze chcesz od nas odpoczywać :-D :-D żartuję kochana. Ciesz się i odpoczywaj!!

Ja w tygodniu też będę rzadziej, bo u brata jeden komp więc kolejka będzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 lip 2010, 23:18

ha ja jak zwykle na koniec dnia

dziś cały dzionek spedziłam w salonie,a miał być taki spokojny dzień , bo ogónie mało klientek a jak zaczeły dzwonićdziś z rana to jak na s....e :ico_noniewiem:
ale w sumie kaska potrzebna :ico_oczko:

dziś wykupiłam lekarstwa od dermatologa dla Ali 160 zł :ico_placzek:
a wponiedziałek rano wyjeżdza i też trzeba jej troszkę dać :ico_noniewiem:

wczoraj w w-wie przyszalałyśmy i też troszkę kaski poszło ,ale raz się żyje i dziecko na koloni musi mieć wszystko co chce , nowykostium to podstawa i spodnie rurki sobie wymyśliła i Lolusiowi nową zabawkę trzeba było kupić i zmory pampersy :ico_noniewiem:

matikasia, mikusia to wy sobie odpoczywacie u rodziców super ,ja coprawda mam roziców na miejscu i dziadek miałurlop to Loluś tylko z nim chciał być , więcteż troszkę miałam lżej :ico_oczko:
ale wyjazd z domu i zmiana środowiska to jest dużo, ja niestety w tym roku tylko w domu jak narazie , z P jest kiepsko więcna nic nie liczę , dobrze ze Ali udało się załatwićten wyjazd :ico_haha_02:

Ewcia oj nie lubięprzeprowadzek , chyba zę na swoje to leciałabym na skrzydłach :ico_oczko:

matikasia, jak koronki , dopasowane ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość