Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 sie 2010, 09:57

karolina-ch, fajnie że będziecie mieć taki wypad z mężem tylko we dwoje :ico_brawa_01: u nas to kompletnie nierealne :ico_noniewiem:
Co do Amelki to widać taki okres teraz przechodzi...musisz przeczekać i się nie denerwować zwłaszcza jak sie złości - nie reaguj na to zupełnie - wyjęczy sie i przestanie (a bez Twojej reakcji o wiele szybciej - gwarantuje!!!).

Monia M, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień i :ico_brawa_01: za 111 dni do końca :-D :ico_brawa_01:
no a przede wszystkim
WSZYSTKIEGO NAJPEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Co do różnych bóli i przypadłości ciążowych to dziewczyny musimy jakoś wziąśc sie w kupe jednak bo jak teraz już jest kiepsko to będzie po 28tc :ico_olaboga: kiedy to zacznie sie najgorszy okres przed nami... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

01 sie 2010, 10:01

Witam z rana

O jak miło że sa od was nowe wpisy. :-D
Ania-R mam nadzieje że wczoraj wszsytko porobiłas i dzisiaj masz troche odpoczynku przynajmniej od gotowania.
Karolina-ch zycże ci lepszego samopoczucia i udanego weseliska no i żeby Amelka lepiej sie spisywała.
My też w sierpniu wybieramy sie na wesele ale dopiero 21 sierpnia i nigdzie nie bedziemy musieli jeździć bo na miejscu. mam nadzije że wcisnę jakies swoje ładne buciki na niewielkim obcasie, bo obecnie to chodze tylko w takich płaskich człapakach bo strasznie puchną mi nogi.
Monia-M wszytkiego najlepszego z okazji 26 latek no i z okazji 25 tygodnia. :ico_prezent:
stara nonono ze mnie juz
Jaka stara nonono? Ja ci dam :ico_nienie: A co ja mam powiedzieć?
Jestem 5 latek starsza :ico_wstydzioch:

Wczoraj tak jak pisałam byliśmy u znajomych na grillu-było bardzo sympatycznie. Później pojechaliśmy do rodziców AgaSza pograć w UNO Spin. Grało nas 7 osób i był ubaw po pachy. Wróciliśmy do domu ciut przed północą.
Dzisiaj nad ranem złapał mnie skurcz łydki a nie powinien bo biorę magnez. Musze w takim razie uzupełnić niedobory naturalnym pożywieniem.

No i jeszcze jedna sprawa.

UWAGA! UWAGA!
Ogłaszam że dzisiaj u mnie STÓDNIÓWKA. Tak wiec stawiam z tej okazji :ico_tort:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 10:24

Dziekuje dziewczyny za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziewczyny musimy jakoś wziąśc sie w kupe jednak
\

masz racje trzeba, trzeba :-)
Jestem 5 latek starsza
prawdziwe zycie podobno zaczyna sie po 30 :-D
Ogłaszam że dzisiaj u mnie STÓDNIÓWKA
gratulacje, ale juz niewiele zostalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 sie 2010, 10:31

sylwiab0000, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już 100 dni tylko!!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pogotowałam, pogotowałam - a oto efekt :-D
Obrazek

[ Dodano: 2010-08-01, 10:32 ]
Pizza Calzone - polecam! - pychaaa!!!!!

A swoja drogą to tak jak w domu - ciągle coś do zrobienia jest... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 sie 2010, 11:17

melduję sie :-D

pogoda sie zaczęłą wiec zaczeły sie żniwa u rodziców
wczoraj cały dzień byliśmy u rodziców bo krzysiu pomagał tacie
młody sie wyszalał z kuzynką wiec zasnął od razu
jeszcze kupiliśmy węgiel na zimę, ale już go nie zdąrzyliśmy wrzucić do piwnicy bo cały dzień u rodziców
a wieczorkiem był u nas grill. posiedzieliśmy do 24.30
było fajnie bo cieplutko

Monia M, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w dniu urodzinek. dużo miłości, spełnienia marzeń :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
ja mam tez niedługo urodzinki bo 4 sierpnia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i też 26 lat skończe :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D

Ania_R, bosko to wygląda :ico_brawa_01:
jak sie to robi......??????
koniecznie chce przepis :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 sie 2010, 12:09

aniaj84, tu znalazłam przepis :http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Calzone.html
tyle ze go troche zmodyfikowałam po swojemu - bez oliwek a z szynką :ico_oczko: i dodałam świerzą papryke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 sie 2010, 12:56

pizza calzone wyglada pysznie, ja mam przepis a jakos nie mgoe sie zebrac i zawsze koncze z normalna pizza wlasnej roboty

MoniaM sto lat dla Ciebie :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

ja mam urodziny w okolicy mojego terminu :ico_oczko:

ja dzis dalszy ciag zlego samopoczucia, wczoraj pojechalam po meza, troche sie spil a dzis zdycha i jeszcze do racy poszedl biedny :ico_noniewiem: ale jeszcze trzy dni i on konczy prace, ja jeszcze dwie noci i tez koniec a potem ona zaczyna pracowac tamu mnie wiec zobaczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 sie 2010, 14:43

aniaj84, karolina-ch, dziekuje za zyczenia kochane :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
moj synek na urodziny wykancza mnie nerwowo :ico_oczko:

alez on sie u babci rozbestwil :ico_olaboga:

Ania_R, ja z tego przepisu, ktory polecasz zamierzam skorzystac w najblizszym czasie, dzis zupa pomidorowa i kurczak pieczony, na kolacje kupilam kukurydze bo mi sie zachcialo.
A Calzone moze jutro.....

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

01 sie 2010, 18:29

karolina-ch no to może będziesz miała prezencik urodzinowy i urodzisz w swoje urodziny :ico_oczko:
na kolacje kupilam kukurydze bo mi sie zachcialo
pewnie po tej apetycznej fotce z Mają...??? :ico_oczko: :-D

Ja wróciłam z wyprawy do centrum z... urządzeniem do gotowania na parze :ico_brawa_01: Mam namiar jeszcze dziś przetestować :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

01 sie 2010, 19:34

a ja dzis tylko frytki a wieczorem cos wymysle, wczoraj robilam leczo i jeszcze dzis jadlam z mezem :ico_oczko:

wczoraj jak juz pislam chyba zrobilismy takie duze zakupy, troche nam bylo bidnie ostatnio i juz wyczekiwalam wyp;laty, wszystkie przekaski si pokonczyly a ja akurat wtedy mialam takie zachcily, dwa razy to myslalam ze umre jak nie zjem slodkiego az sobie do sklepu pojechalam, a wczoraj obkupilam sie w slone islodkieprzekaski, i kupilam sobie nawet sledzika ale oglie mam taki apetyt ze szok :ico_olaboga:
wazylam sie wczoraj i niby 4 kg na plusie abrzuch taki wielki jak arbuz, ja nie iem :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość