Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 sie 2010, 13:47

Isia a czego w domku nie możesz ogarnąć?
narzekaj ile wlezie, my wysłuchamy:)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 sie 2010, 14:05

matikasia, wszystkiego, bałagan na kółkach to mało powiedziane, nie nadaje sie na panią domu, nie pozmywane, w łazience pranie sie wala, w pokoju prasowanie czeka od miesiąca, aż wstyd sie przyznac...

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 sie 2010, 14:12

isiawarszawa, to napisz sobie plan dnia. Mniej wiecej wiez kiedy mloda spi, i wtedy bierz sie do roboty, pranie sie samo pierze tylko wrzucic do pralki, pomywaj odrazu na bierzaco. Dasz rade, corcie masz grzeczna, to daj jej zabawki i umyj podlogi. Tylko wszystko sobie zaplanuj

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 sie 2010, 14:19

Ewka_82, dzieki z jednej strony masz racje ale z drugiej, mała jest zupełnie nieprzewidywalna, czasem spi 4 x 30 minut a czasem tylko raz przez 2,5 - 3 godziny
najgorsze jest to że kuchnia jest na dole i jakos nie lubie małej zostawiać samej śpiącej na górze, zwłaszcza że na górze jest też szwalnia mamy a pracownice to chyba ściany bo jak je prosze o to żeby były W MIARE CICHO to do nich nic nie dociera, potrafią stanąć pod drzwiami pokoju i nadawać przez komórke...
ale jeszcze tylko miesiąc, jak dobrze pojdzie to od 1 wrzesnia przenosze sie do bloku, tylko wtedy bede narzekać na kase... :/

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

03 sie 2010, 14:28

isiawarszawa, i myslisz ze tam bedziesz bardziej zorganizowana?? Mysle ze zmiana mieszkania nic nie zmieni, niestety. To tylko zalezy od twoich checi

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 sie 2010, 15:29

Koronki ok. Bardzo ładne.
:ico_brawa_01: Nareszcie!
A stawiam kawkę za 9 miesiączków Milenki :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: dla Milci buziaczki. :)

Isia Ewka ma racje, musisz się zmotywować obojętne od tego gdzie jesteś. Wszystko się da jak się chce. Ja czasem mam takie dni, że ani obiadu nie zrobie, ani nic, bałagan wszedzie a mi sie nic nie chce, a czasami posprzatam całe mieszkanie, zrobie obiad, upieke ciasto, zrobie pranie i milion innych rzeczy. Zależy z jakim nastawieniem to robisz. Trzeba troche checi. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 sie 2010, 21:50

hejka

umnie wkońcu spadł deszcz wyczekiwany cały dzień ,taka parówa była że ciężko oddychać było :ico_noniewiem:

dla Niki i Milci sto buziaczków za kolejny miesiączek :ico_haha_02:

isiawarszawa, oj tak zorganizowanie to dużo i planowanie
jak mała ci śpi około 3 godz , to rozkładaj deskę i prasuj w pokoju już coś ubędzie, a na dole rozkładaj jej koc , zabawki i niech się bawi a ty w tym czasie ogarniaj kuchnię :ico_haha_02:

matikasia, szkoda słów , nie wraca , bierze na spacerki Lolusia , ja to się śmieję , że bawi się w tatusia godz i to mu wystarczy :ico_noniewiem:
wiesz tak jest wygodnie wraca do domu i ma spokój :ico_noniewiem:
on uważ że pogniewał się na moich rodziców ( chyba dlatego że mi pomagają ) ,
a tak wogóle to mu poszło o że jak odnawiali pokój to niektóre rzeczy wstawili na jedną noc do pokoju gdzie on spał (bo przecież musiał się wysypiać) i on powiedział że nie będzie spał w graciarni i sobie poszedł :ico_noniewiem:
karzdy pretekst jest dobry
nic do niego nie dociera więc niech mieszka zmamuią

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 sie 2010, 06:53

Witam raniutko :-D


Sto lat dla Milci :ico_brawa_01:
Gdzie na urlop jedziecie?
planujemy skoczyć na kilka dni do Karpacza, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy :-) Przy okazji chcemy zwiedzić miasteczko miniatur. Za tydzień przyjeżdżają do nas P dzieci z poprzedniego małżeństwa i będziemy coś myśleć, najpierw zobaczymy jak się zmieścimy do naszego małego (niestety) autka :ico_placzek: W sumie dzieciaki już są, ale spędzają teraz wakacje z dziadkami. Najlepsze jest to, że P była wymysliła, że jutro mamy zawieźć młodego do Gdyni, bo on na 4 dni jedzie na żagle z kuzynem, a później mamy sobie po niego przyjechać. :ico_puknij: Jakaś nienormalna. To jest w jej interesie i niech po młodego przyjeżdża, jak mu zorganizowała pobyt z kuzynem w trakcie wakacji u taty. Najgorsze jest to, że Pawcio nie chce jechać i płacze, ale ona się uparła. Wercia mówi, że tak jest codziennie, rządzi małym (12 lat) i nie przyjmuje do wiadomości sprzeciwu. Natomiast Werci chętnie by się pozbyła, przynajmniej takei są nasze odczucia. Ja tam chętnie bym wzięła małą do nas :-D

isia dziewczyny mają rację, wszystko jest do ogarnięcia, moja Zosia to niezły ancymonek i nie ma szans żeby usiadła na kocyku i się sama sobą zajęła, ale udaje mi się wszystko w domu zrobić. Fakt, że w tygodniu jest z moją mamą, ale weekend jest cała moja :-D :ico_brawa_01:


Od soboty coś ta moja zołziczka marudzi, nawet nie ma szans na usypianie przy cycusiu. Na szczęście tatuś nosi, potuli, pokołysze i Zosieńka zasypia :ico_sorki:

Ewciu jeszcze nie robiłam zdjęć pokoju, ale to dlatego, że wczoraj zamówiłam komodę i w piątek będę miała, więc jak pozbędę się szafki i wstawię komodę, to fotki zrobię. Na razie trzeba zostawić kasę na wakacje, wiec w tym miesiacu szafę sobie odpuszczę :-D

no dobrze, zabieram się za pracę :ico_placzek: ale postaram się cosik jeszcze skrobnąć :-) Miłego dzionka.

[ Dodano: 2010-08-04, 06:55 ]
nic do niego nie dociera więc niech mieszka zmamuią
oj te teściowe, jak ja się cieszę, że w końcu dopięłam swego i ważniejsze jest to co ja powiem, a nie to co mamusia....tylko teraz teściowa do nas nie przychodzi :-D i dobrze. :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 sie 2010, 20:56

Hej dziewczyny!
Co z Wami? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 sie 2010, 21:20

hej, ja niedawno wróciłam do domciu
oli mi zasneła w opakowaniu tj. ma na sobie body skarpeciochy cienką bluzeczke i cieniutkie sztruksy i tak własnie nie wiem czy ją rozbierac czy nie, żal mi ją obudzić ale też nie wiem czy dobrze jej w tym spać :/
a wogóle to mam wkoncu posprzątane, babcia mi pomogła sie zorganizować :ico_wstydzioch: znaczy sie czesc ona posprzątała a czesc ja podczas gdy ona siedziała z oli...

[ Dodano: 2010-08-04, 21:48 ]
obudziła sie na mleko i zdjęłam jej te spodnie i skarpeciochy, bedzie spac w bluzeczce - trudno

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość