Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 sie 2010, 09:23

hej dziewczyny ja po tym wszystkim was nie doczytam, choć już lepiej to Wik wymaga sporej uwagi, mi juz dosc ciężko.

Po pierwsze dla kobitek borykających sie ze zgagą :) - wyczytalam gdzies ze dorze bic siemie lniane kupilam i zgagi nie ma - jak reką odjąl - inna sprawa ze siemia lnianego nawet nie otworzylam i stoi a mój zolądek sie chyba wystraszyl :):):)

w miedzy czasie ylam 2 razy na usg bo za 1 razem lekarz nie mógl serca zbadac - bo niy za grua jestem ( 7 kg przytylam ) :-D :-D :-D :-D :-D :-D dore sobie ywaja grubsze kobitki w ciazy a ja nawet 70 kg nie waze i mi centralnie na karcie napisal " nadmiar tkanki tluszczowej utrudnia badanie " - chyba lekarza zmienie

na 2 usg okazalo sie ze miki juz ma polozenie glówkowe wiec i serce zbadal wszystko ok - termin om taki sam jak z usg -23 listopad, no a ja niestety mam bialko w moczu i to 10 w skali od 0-10 stad te moje pieczenie

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 sie 2010, 09:32

ejustysia miejmy nadzieje ze juz bedzie coraz lepiej z Wiktorkiem....
ten lekarz to jakis debil :ico_puknij: za przeprosze a jak kobiety waza po 100 kg to co nie robi usg bo sie nie da??!! masakra jakas..a prywatnie chodzisz??

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

04 sie 2010, 09:56

czesc dziewczynki,

u nas dzis chlodno, 20 stopni, i dobrze, lepiej sie czuje w taka pogode. Byle nie padalo bo tego nie lubie.
ejustysia, co to za lekarz do jasnej cholery nienormalny czy co????
zbadac nie umie, jej przeciez sa kobiety mega, mega otluszczone a mimo to bada sie je normalnie w ciazy!!!
Moze niech kupi sobie okulary, albo sprzet zmieni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

04 sie 2010, 12:10

Hej dziewczyny!
Ja tylko wpadam przekazać wiadomość od sylwib. U niej wszystko ok, ale w związku z tym że coś jej się popsuło w komputerze, jest odcięta od świata (czyt. forum :-)) i nie może do Was narazie zaglądać.

Pozdrawiam Was wszystkie. Powodzenia w dalszym etapie oczekiwania na maluszki

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

04 sie 2010, 12:38

AgaSza, dzieki wiadomosc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie bedziemy musialy zamartwiac sie o Sylwie :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 sie 2010, 14:39

witam kobietki
trochę was doczytuje ale jakoś nie mogę sie zebrać żeby tu coś napisać

może dlatego że bardzo żadko bywam na forum i szkoda mi będzie później tego że z wami nie piszę
wiedzę że tu dużo znanych twarzy super
i oczywiście wszystkim mamusiom gratuluje
ja termin mam na 26 listopada
ponoć miała być dziewczynka ale po ostatnim usg gin stwierdził że to też może być chłopiec wiec na dzień dzisiejszy nie wiemy co to będzie :)
najważniejsze żeby było zdrowe :)

[ Dodano: 2010-08-04, 15:13 ]
a oto nasze fotki z ubiegłego tygodnia

ja i Krzyso
Obrazek

i cała nasza trójeczka a w sumie to czwóreczka :)
Obrazek

[ Dodano: 2010-08-04, 15:18 ]
mały podglądacz
Obrazek

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

04 sie 2010, 15:56

malgoskab, witamy serdecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I zapraszamy do nas jednak czesciej :-D
Ja akurat pamietam Ciebie z Upragnionego malenstwa kiedy to jeszcze w ciazy bylas z synkiem :-)
Fotki rewelacja!!!!

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

04 sie 2010, 16:21

malgoskab, witaj Małgosiu :ico_brawa_01: Zaglądaj do nas :ico_sorki: nawet jak żadko ale zaglądaj :ico_sorki: Każda czasem jest zabiegana z nas i nie ma czasu zajrzeć przez jakiś czas, ale to nie przeszkadza by od czasu do czasu choć wpaść :ico_oczko: :ico_sorki:
Fotki suuuper :ico_brawa_01: wyglądasz ślicznie i Krzysio jaki już duży :ico_szoking: :ico_brawa_01: zwłaszcza na 1 zdjęciu - poważny kawaler :-)
A Ty masz jakies przeczucie do płuci??? :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 sie 2010, 17:25

i ja witam Malgosiu oczywiscie zapraszamy czesciej;)

[ Dodano: 2010-08-04, 20:36 ]
dziewczyny z racji tego ze robilam dzis foto brzuszka wklejam i sie chwale :ico_ciezarowka:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 sie 2010, 21:42

dziewczynki witajcie

justynka jakiś dziwny lekarz....że za gruba...?pierwsze takie coś słyszę :ico_noniewiem:
małgosiu ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01: zaglądaj częściej :ico_sorki:
widzę że duże brzuszki już macie
ja takiego nie mam, no ale w sumie ja grudniowa jestem i jeszcze mi urośnie :ico_sorki:

nie miałam czasu prędzej wejść bo cały dzień latałam
kupiłam młodemu świetna kurtkę na zimę w lumpeksie
nówka, nie zniszczona, idealna i za grosze :ico_brawa_01:

a tak w ogóle to powinnam coś postawić...... :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
proszę sie częstować
każdy kto co woli
bo mam dziś swoje święto....urodzinki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość