Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 mar 2007, 08:03

witajcie
Riterko ja poprosze kawke

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Mery a co za zupke dawałas Kornelkowi?Bo mój Jas po jarzynowej tez dostałuczulenia ale tam chyba seler jest i tej nie daje mu.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 mar 2007, 08:10

Aniu już się robi :-)
wiecie co, mój Jaś też ma takie rumieńce i szorstkie poliki to może być uczulenie??
może to od słoneczka, smarowałam go kremem, ale chwilkę był jednak na słońcu, nie wiem co o tym myśleć
no i koniec Mały już się niecierpliwi

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 mar 2007, 08:18

Spokojnie riterko to może byc reakcja na jakis nowy wprowadzony pokarm albo i słonko.Nie ma co sie martwic.
Uczulenie u mojego wygląda tak:wywala mu przeważnie z jednej strony zawsze w tym samym miejscu na poliku taka szorstka plama czerwona (jak sie wyjdzie na dwór to blednie) i bardzo go to swędzi.Dzisiaj zauważyłam ze na głowie tez mu sie znowu robi.

[ Dodano: 2007-03-28 ]
tzn to jest u nas skaza białkowa tak lekarka stwierdziła

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

28 mar 2007, 08:24

Witajcie lasencje.

Ja poroszę kawkę,chetnie z Toba i Anią napije się kawki.Spadam zaraz połozyc szkudnika bo mi przeszkadza pisac,a niespi juz on 6.20.Pranko sie pierze a kapusta gotuje.Dzisiaj bedą łazanki.

Jeszcze raz dziekujemy wszystkim msmą i maluszką za zyczenia.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

28 mar 2007, 08:37

Witajcie kochaniutkie :-D

Nic dobrze nie doczytałam tylko.....łazanki. Aniu, kochana chcesz mnie zabić? Zaraz ścisku żołądka dostanę. Ja to jestem taki żarłok, że hej. Ja dzisiaj udka z kuraka piekę. Ale wolę łazanki :-D

Widziałam, że iwcia była i wielgacha strzeliła. SUPER :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Potem wpadnę i doczytam co u Was, bo śniadanie muszę zjeść. Kichy mi już marsza grają :-D

My dzisiaj spaliśmy od 20 do 8 bez żadnej przerwy. Hurrraaaaaa. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aaaaa i Riterko, zaparz dla mnie też :ico_kawusia: , ok? Mam straszną ochotę :-D

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

28 mar 2007, 08:38

Czesc Aniu to z ciebie sprytna dziewczyna juz kapucha sie gotuje no no.Uwielbiam łazanki.
Mój mały tez usnął.
Jak ubieracie swoje szkraby na dwór, czasami głupieje bo nie wiem jak go ubrac bo ta pogoda taka różna.

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Rany czasami wam zazdroszcze tych nocy od 20-8???Jolu toż to moje największe marzenie.
Jasiek ostatnio na spacerach nie chce spać tylko oglada sobie drzewa jak spacerujemy i musi byc w pozycji półleżącej.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 08:51

Aniu apropo ubierania to ja ubieram najgrubiej :ico_olaboga:
to co ma w domu +dresik i spiworek ,czapeczka cieniutka,bo spiworek ma kapuze
przykrywam kocykiem, nie jest jej za goraco bo sie nie kreci nie placze

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

28 mar 2007, 08:56

Hej!!!
Witam nowe koleżanki:Witaminkę i Kasię.
Nie zaglądam, bo nie mam kiedy. Od czwartku jest u mnie siostra cioteczna. Ciągle plotkujemy, a obecnie jesteśmy na etapie sprzątanka w domu. Mały właśnie śpi i ciocia Monika też :ico_haha_01:
Aniu, ja na dwór małego ubieram tylko w śpiworek i w zależności od temperatury przykrywam grubszym lub cienkim kocykiem. Czapeczkę zakładam cienką a mały i tak często jest zgrzany. Nie lubi gorąca :ico_nienie:
Zaległości jeszcze nie nadrobiłam i boję się że nie dam rady.
Pozdrawiam, jak znajdę czas to zajrzę!
Ostatnio zmieniony 28 mar 2007, 08:59 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

28 mar 2007, 08:57

A ja ubieram - body, bluza welurowa, rajtuzki, spodenki, kapciuszki i na wierzch bluza polarowa z kapturem. No i cieńka czapeczka oczywiście. Z wózka wyjęłam już spiworek, bo dziecko mi się w nim pociło straszliwie. Myślę, że tak jest ok Hubciowi bo się nie kręci i karczek ma ciepły. Ale namieszałam, ale to z pośpiechu oczywiście :ico_haha_02:

A co do tych nocek to ostatnio cholery już dostawałam. 2 m-ce temu Hubert przesypiał już nocki a ostatnio mi się nawet o 1 budził taki był głodny. Potem juz spał do rana, ale zła byłam jak nie wiem co :-) Dzisiaj była pierwsza taka długa od dłuższego czasu :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

28 mar 2007, 08:58

postanowilam ze nie kupuje kurtki ceny zabujcze i wszystkie z kapturem a jak mala lezy to glowe musi miec w tym kapturze i jest jej goraco bo ma duzo wloskow a przeciez czapeczke musze ubrac :ico_haha_01:

ma polarek ,sweterek wystarczy :-)

teraz chce zjeszcz krowe :ico_haha_02: moze to zeby

[ Dodano: 2007-03-28 ]
chloe widzialas osobny temat z zyczeniami dla ciebie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość