Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

20 sty 2010, 09:38

nie słyszałam ale sprawdziłam w internecie skład i jest to prawie sam błonnik, nie sądzę by miał być skuteczniejszy niż zjadanie codziennie porcji płatów owsianych :ico_noniewiem: może pomoże w wypróżnianiu ale czy pomoże schudnąć? :ico_noniewiem:

bealinea
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:19

20 sty 2010, 09:47

Sam błonnik to nie wszystko. Aby trwale schudnąć trzeba zmienić złe nawyki żywieniowe. Błonnik wspomaga organizm w wielu procesach fizjologicznych m.in oczyszczaniu, czy spowalnianiu przekształcania cukrów w glukozę / szczególnie ważne dla diabetyków/ ale to jeden z wielu czynników które organizm wykorzystuje w obniżeniu wagi. Chcesz pogadać na ten temat to kuknij do mnie gg16212975

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

20 sty 2010, 09:57

Sam błonnik to nie wszystko. Aby trwale schudnąć trzeba zmienić złe nawyki żywieniowe.
zgadzam się co do joty :-) ja sama próbowałam wspomagaczy ale to był dodatek do diety i regularnych ćwiczeń, ostatnios chudłam bez pomocy pigułek, wystarczyło poćwiczyć, zmodyfikować swoje nawyki i efekt zaskoczył mnie samą, jem wszystko i nie tyje a systematycznie chudnę, bardzo wolno ale to chyba lepiej :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 kwie 2010, 22:37

Dziewczyny, a stosowała któraś z Was Therma Line?

szafranol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2010, 01:02

05 maja 2010, 21:00

Ja natomiast zaczynam się zastanawiać nad rozpoczęciem kuracji z herbatkami Fitea Slim. Moja siostra od kilku tygodni je popija (na zmianę: intensywne spalanie oraz spalanie i oczyszczanie) i naprawdę widać efekt. Fakt, że ćwiczy również wieczorami, ale herbatki chyba tez robią swoje:)

Magdalenka380
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2010, 14:38

18 maja 2010, 12:59

Ja jakoś nie wierzę w te herbatki ;) Ruch jest najlepszy na odchudzanie. Trzeba jednak pamiętać, aby pić dużo wody.

kokusia31
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:42

20 maja 2010, 20:07

Dziewczyny, a stosowała któraś z Was Therma Line?
Ja właśnie stosuje Therm Line Forte. Kupiłam jedno opakowanie na spróbowanie i właśnie wczoraj zamówiłam kolejne dwa. Ja nie wierzę w samą magiczną moc tabletek ale ostatnio mimo stosowania diety zdarzały mi się wahania wagi lub zastoje a to naprawdę demotywuje do dalszej walki. Niestety nie mogę sobie pozwolić na porażkę bo przede mną jeszcze 25 kg.

Therm Line zwalcza uczucie głodu i nawet po niewielkich odstępach od diety waga spada. Tylko trzeba uważać żeby nie brać przed kolacją bo pobudza jak naprawdę mocna kawa

szafranol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2010, 01:02

01 cze 2010, 10:54

Ja jakoś nie wierzę w te herbatki ;) Ruch jest najlepszy na odchudzanie. Trzeba jednak pamiętać, aby pić dużo wody.
Zgadza się, ruch jest potrzebny, cudów nie ma. Herbatki takie jak wspomniana przeze mnie FITEA, która jest na l-karnitynie, nie zadziałają , jeśli dodatkowo sie nie poćwiczy. (Warto poczytać na ten temat, bo wszystko fajnie opisane link usunięty przez obsługę forum
Chociaż niektórym pomaga i bez ćwiczeń, więc nie do końca jest to prawda. Co organizm, to indywidualna reakcja na te wspomagacze odchudzania.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2010, 12:23 przez szafranol, łącznie zmieniany 1 raz.

nastazja512
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 maja 2010, 11:36

22 cze 2010, 10:16

Szóstka weidera :)

To jest dobre :)



Pani Okazja :)

Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

06 sie 2010, 12:01

Żaden spalacz nie zadziała bez ćwiczeń. Ja też biorę l-karnitynę w suplemencie milkoshake diet dla kobiet aktywnych. Ale działa tylko w połączeniu z aktywnością. Do tego zbilansowana dieta i zrezygnowałam ze słodyczy, także ten suplement o smaku czekoladowym jest jedyną słodkością na jaką sobie pozwalam;) Zwiera też białko, taurynę, inulinę, aquamin i kwas foliowy, czasem go piję zamiast posiłku.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość