Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 sie 2010, 16:05

Kasia90, ja odpoczywam, bo mlody jezdzie, nie marudzi, nie musze za nim latac :-D :-D :-D Zawsze zahaczymy o jakies hustawki, piaskownice i radosci jest co niemiara :-D :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 16:11

hustawki
Kinga się boi huśtać.

A jest niesamowicie grzeczna więc mam kiedy odpocząć. Nieraz przesiedzi 1,5 godziny w łóżeczku i sie bawi, a drzemki ma po 2-3godziny więc też się da odpocząć.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 sie 2010, 16:39

Ja już po fryzjerze i jestem bardzo zadowolona :ico_brawa_01: Mama wzięła Zosię na spacer, a ja robię leczo i zaraz jadę po komodę. Później poukładam w niej rzeczy. Wyniesiemy starą szafkę i może zrobię w końcu zdjęcia.


Ewciu czasem życie płata takie figle, że spotykają się ze sobą ludzie po przejściach. P byl po rozwodzie, u mnie dobiegał końca 7-letni związek i spotkaliśmy się na imprezie u mojej przyjaciółki. Coś zaiskrzyło, długo się wzbranialiśmy i nawet na początku powiedzieliśmy, że kolega-koleżanka owszem, ale nic wiecej. Stało się inaczej. O dzieci nie jestem zazdrosna, bo są cudowne. Mnie traktują jak członka rodziny, więc problemu nie ma.
Jeśli chodzi o podział kasy, to też nie ma moje-twoje. Tylko uzgodniliśmy kto za co płaci i tak robi wielu moich znajomych. Przykro mi tylko, że ostatnio po zmianie pracy P przestał dokładać się do wydatków na Zosię. Rozumiem, że mniej zarabia, ale dobra byłaby nawet stówka. Mnie stać żeby utrzymywać dziecko ze swojej pensji, ale nie na tym to polega :ico_noniewiem:

Kasia90 moja Zosia też wysoka. Kupuję jej coraz większe ubranka, ale dopiero za tydzień na szczepieniu dowiemy się jaka już duża i ile wazy :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

06 sie 2010, 16:51

Madziu ja to nwszystko wiem i jaknajbardziej rozumien, ale takiej jest moje myslenie w chwili obecnej, pewnie calkiem inaczej byloby jakbym to ja sie znalazla w takiej sytuacji :ico_noniewiem:
A co robilas z wloskami???
Ja w srode ide sie zrobic wkoncu na blond :-D :-D i chce zmienic fryzurke alke jeszcze nie wiem jak, zobaczymy :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 16:54

Madzia to czekamy na zdjęcie fryzurki. :)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 sie 2010, 18:16

Witajcie

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich małych solenizantowza skonczone kolejne miesiace :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

unas po staremu
pogoda do bani deszcz leje ale widze ze nietylko umnie tak jest :ico_placzek: :ico_placzek:

kurka najgorsze jest ze Zulce cos sie zrobilo na paznokciach :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jakies takie zółte niewszystkie tylko po 2-3 na kazdej raczce i na nozce ten najwiekszy paznokiec'
bylam z nia u pediatry i musimy isc do dermatologa a wizyta dopiero 13 ale i tak niejest zle bo sa dluzsze terminy
i pediatra podejrzewa grzybice :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale skad to cholerstwo niewiem
nikt z nas niema wszyscy zdrowi
niewiem
co chwila cos sie przyplata :ico_placzek: :ico_placzek:
mam nadzieje ze to nic powaznego :ico_noniewiem:

atak to Wiki sie nudzi bo przez ta pogode niemozna nigdzie wyjsc staram sie gdzies odwiedzac kolezanki z dziecmi zeby sie nienudzila ale chcialoby sie korzystac z lata tymbardzij ze mieszkamy nad morzem a tu lipa

Wiki juz niemoze sie doczekac wrzesnia kiedy pojdzie do szkoly :ico_oczko:

Ewka_82, widze ze uwas tak samoi z goraczka jak unas Zulka wczoraj caly dzien goraczka i mega marudzenie a dzis juz wszystko oki
ach te zeby tylko unas nadal 1 :-D

widze ze z Pawcia spory chlopak :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mały przystojniacha :ico_oczko:

moja Zulka wazy 8kg i ma tez 71cm sama mierzylam ale niewiem czy dokladnie bo ciezko ja zmierzyc hehe :ico_oczko:

Magda33, chwal sie fryzurka :ico_oczko:

a co do podzialu kasy to my mamy wspolna i jest oki
ale kazdy ma inaczej tez mamy znajomych u ktorych jest podzial ze on placi za rachunki a ona za jedzonko :ico_oczko:

Kasia90, sliczna fotka Kini i duza z niej dziewczynka a jest najmlodsza :-D :-D

moja Zulka tez tak jak twoja Kinia ma ze sama sie bawi w łozeczku i jest mega grzeczna wszyscy znajomi sie dziwia ze ona taka spokojna :ico_szoking: :-D a ja tam nienazekam hehe

dzis rano z Wiki posprzatalismy pokoik dziewczynek i 2 worki zabawek poszlo do piwnicy :ico_oczko:
od razu lepiej w pokoju sie zrobilo nawet Wiki fotki w telefonie robila na pamiatke jak ładnie teraz w pokoju
ja przy okazji zmienilam firanki i zaslonki i umylam okno
teraz tylko w duzym pokoju jeszcze musze umyc i zmienic i poprasowac firanki :-D

zaraz maz wstanie to sobie porobie
albo po kapieli dziewczynek :ico_oczko:

Wiolawwspolczuje sytuacji z mezem :ico_olaboga: :ico_zly:
co za facet :ico_zly:

a fajnie ze Ala pojechala na wakacje :ico_brawa_01:
no i niezla ta przygoda z ta mysza :ico_szoking:
tez bym sie bala ale bardzije mega pajaka bo ich sie bardziej boje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lece ostry dyzur :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 sie 2010, 18:25

Witam!!!
ja tylko na chwile wpadlam powiedziec ze jestem juz blizej was od wczoraj :)
Mala byla super i w samolocie i na lotnisku nie marudzila nawet na sekunde - wszystkich rozsmieszala a po godz lotu zasnela i obudzila sie juz przy ladowaniu ... takze jestem z Nikusi bardzo dumna :) :ico_brawa_01:

Fryzjera juz zaliczylam scieniowalam wlosy i zrobilam balejaz na te czarne czerwone pasma i fajnie to wyglada jestem zadowolona i w koncu mam wlosy troszke dlugie jak do ramion a mialam juz do tylka takze od razu lzej na glowie heheheh

Doczytam Was moze wieczorkiem jak Nika zasnie bo teraz ide jeszcze do parku poki jest ladnie i jasno
buziaczki

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

06 sie 2010, 18:58

mam nadzieje ze to nic powaznego :ico_noniewiem:
Ja również, po wizycie daj znać.
wszyscy znajomi sie dziwia ze ona taka spokojna
U mnie to samo. :-D
takze jestem z Nikusi bardzo dumna
:ico_brawa_01: dla Księżniczki. :)
Fryzjera juz zaliczylam
Zdjęcia poprosimy! :)

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 sie 2010, 10:22

ja tylko na chwilke

Kilolek wszystkiego najlepszegow dniu urodzin !!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

jade zawiesc dziewczynki do rodzicow bo ide z mezem na imprezke ma jutro urodzinki :-D :-D :-D

buziaczki i milej soboty i niedzieli papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 sie 2010, 17:27

Witam się po 2 dniach.

Dziś jestem zdołowana. Były miłe 2 dni z rodzicami i dziś już pojechali.
Wczoraj padłam jak kawka po 22. Przyjechaliśmy po 13. Pełno zakupów walizek. Mama zrobiła mi 20 gołąbków do zamrażalki i na 15 byli znajomi przejazdem z nad morza na grilka. Więc ogólnie wielki młyn.
Dziś trochę siąpi. Byliśmy na spacerku. Ja z mamą na szybkim obchodzie po sklepach. Potem zrobiła pizzę i pojechali. Smutno nam.
Na dodatek trochę się posprzeczałam z T.
Był wczoraj u sąsiada na "męskim" spotkaniu. Potem poszli do pubu. Wrócił o 3. Nie miałam nic przeciwko. Nie wydzwaniałam, nawet koszulę mu wyprasowałam. Nie chciał mnie brać bo to męskie spotkanie.Dziś jednak w gadce wyszło, że jak poszedł do niego do domu to była tam jedna dziewczyna. Tamtego sąsiadka. Tu absolutnie nie jest afera o zazdrość, bo nie ma o co, ale ogólnie że jak zwykle ja w domu, a on poszedł i nie byli tylko we czwórkę. W pubie też spotkał kolegów i 2 koleżanki. Z każdym pogadał, więc kurdę ja też mogłam iść tym bardziej, że rodzice byli. Następna okazja przepadła.
On jak zwykle mówi, że ja żyję w innym świecie i że nie wiedział, że ta dziewczyna będzie.

Ale nasmarowałyście.4,5 strony.

Wiolaw
myszki nie zazdroszczę. Ja też miałam w starym miejscu zamieszkania. Nawet kiedyś pisałam Wam. Beee.
Brawa dla zwinnego Lolka.

Magda33 oj te Twoje słodkości.
Magda wiesz niektórzy żyją bez ślubu i jest im tak dobrze. Masz rację w Twojej sytuacji to zawsze jakiś stres.
Co do kasy natomiast to ja sobie nie wyobrażam takiego podziału kasy. Dla mnie małżeństwo to wspólna kasa. Po prostu nie ma dla mnie innej opcji. Nie da się tak porówna wszystkiego wyliczyć i chyba jak widać z tego więcej sporów może być.
Magda33 mnie też w poniedziałek przywitał @.
A już się tak cieszyłam, że jeszcze nie mam. 9 miesięcy się udało.
Magda33 to ta matka tego waszego małego jakaś chora. Wysyłać dziecko na siłę na żagle skoro się wody boi. P musi koniecznie z byłą porozmawiać!!!
Jak u fryzjera?
Ja z powodu braku kasy nawet pasemka odpuściłam.

Ewka uściski dla 9 miesięcznego Pawcia.
Jaki on już duży. Moja Milcia na pewno drobniejsza.

PaulinaS oby i u Was jak najdłużej było ok.

U nas z kąpielą Oki. I na siedząco i stojąco na koniec trochę. Ale Mila kocha wodę.

Kasia90 ale macie ząbków.
U nas 4, ale mała tak śmiesznie już wygląda z tymi dwójkami u góry. Taka dorosła.
W ogóle Kasiu wszystkiego naj naj z okazji 1 rocznicy ślubu. Trochę po fakcie, ale wyleciało mi z głowy.
Kasiu co tam z powodu @ złe dni?
Milenka uwielbia huśtawki. Marudzi w wózku jak widzi, a jak ją posadzę, to aż piszczy z radości.
Także nas w domu zatrzymuje tylko deszcz.

Milusia
a do Was znów coś się przyplątało. Napisz po wizycie!!

Sabcia
widzisz nie taki straszny był lot. Super.
Wklej fotkę włosków.

Mila usnęła dopiero o 17. Idę jeszcze nowe garnki od rodziców rozpakować i upchać do szafki.
T od dziś ma miesiąc urlopiku. Także może odpocznę sobie. W sobotę następną nad morze jedziemy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości