Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 sie 2010, 16:56

Witam Kobitki:)

A my stawiamy cztery :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończone 4 tygodnie Nikosia :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 sie 2010, 17:03

karo-22, a jego pierwszy miesiąc nie minie 09-08?

[ Dodano: 2010-08-06, 17:04 ]
poza tym na dole na suwaczku masz napisane, że maluch skończył 28 dni a nie 1.miesiąc. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 sie 2010, 18:11

martalkawlasnie czytalam ze to jest ergonomiczne :ico_noniewiem:
oooo zobacz http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol ... mfort.html
w sumie to polecaly mi to babki z parku
karo-22, :ico_brawa_01:

ja tez pykam lewa....bo karmie do tego pic mi sie chce jak nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 sie 2010, 20:13

tibby, a 28 dni to nie 4 tygodnie?? :ico_oczko: Nikoś skończył dziś 4 tygodnie, a 9 sierpnia skończy miesiąc :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

06 sie 2010, 22:33

Dobry wieczór

:ico_brawa_01: dla Nikosia za 4 tygodnie zycia :ico_brawa_01: piękny wiek mają te nasze dzieciaczki :ico_haha_02:

karo-22, super, ze wyleczyłaś się z zapalenia :ico_haha_01: i że dalej karmisz piersią :ico_brawa_01: ja sobie nie wyobrazam nie karmić małej, uwielbiam cycowanie - obok uśmiechów Laurki jest to dla mnie drugi cud nad cudami :ico_haha_02:

julia no ciekawa jestem Waszych nauk z wiązaniami ;) czekam na fotki :-D u mnie tez chusta w drodze :ico_brawa_01: sama nie mogę się doczekac juz tego chustowania :ico_haha_02:

Dzisiaj była u mnie ostatni dzionek moja sis ale ześmy się spłakały jak odjeżdżała :ico_placzek: cały tydzień razem we trzy wojowałyśmy - było cudownie :-) przyjechała też dziś w odwiedziny moja mama :ico_haha_02: pospacerowałyśmy razem, popieściła wnuczkę :ico_oczko: fajny dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maleństwo śpi, zaraz kładę się obok niej :ico_haha_02: tylko owsiankę zjem :ico_oczko:
dobranoc

NICOLA_1985

06 sie 2010, 22:46

witam późno-wieczorna porą :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla Nikosia za 4 tygodnie :ico_brawa_01:
ale ten czas leci mój Krystianek ma juz 10 tygodni i 3 dni :-D

moje dzieciaczki śpią jak aniołki.. mój Seba wybył do kolegi a ja siedze sama w salonie i oglądam jakies głupoty w tv , no i w końcu znalazłam chwile na wieczorne obcasy :ico_oczko:

troche sie przeziebiłam .. Seba kupił mi w aptece Oscillocococinnum, Homeovox, paracetamol i łykam rutinoscorbin... mam nadzieje że mi przejdzie bo gardło mnie pobolewa ogólnie czuje po kościach, że mnie rozkłada, boli mnie głowa i kapie mi z nosa woda .. :ico_chory:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

06 sie 2010, 23:36

NICOLA_1985, kuruj się mamo droga, bo musisz być w pełni sił dla swoich maleństw ;)

Ja pobuszowałam po necie troszkę ale teraz to już idę spać bo za godzinkę cycowanie ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 sie 2010, 13:17

mmarta, Może od czasu jak ja czytałam o nosidłach (nie jestem na bieżąco) Baby Bjorny ewaluowały?? nie iem... ergo powinno mieć miękkie plecki, które otulą dziecko, prawie jak chusta, trzymając i stabilizując. Jak są tylko oparciem dla dziecka to nie bałdzo ;) ja nie wiem jak ma BB, trzeba by pomacać. I szerokość pod pupką: nóżki muszą być na żabkę (a pupka niżej niż kolanka -to jest prawiwidłowa pozycja na żabkę) i o ile u maluszka (pani jest na zdjęciu z dzieckiem) żabka hmmm, prawie jest, to u starszaka (tatuś z dzieckiem) już nie.
Ale ekspertem nie jestem. Na pewno 100 razy lepiej sie będzie nosiło niż w polskim Womarze :P gdzie pod kroczem dziecka jest jedynie pasek szerokości kilku cm i dziecko krocze jest siłą grawitacji w to wciskane :P nie mówiąc już o szkodzie bioder i dla wiszących/dyndających smętnie nóżek :ico_oczko:
A ta cena Bjorna :ico_olaboga: Matkozcórką!!!!

Dla porównania pozycji nóg- to jest typowe, popularne ergo (Manduca) http://www.google.pl/images?hl=pl&sourc ... =&gs_rfai=

NICOLA nie daj się choróbsku!!!

Anja się do mnie odzywała smskiem. Ich Julcia ma dość mocne kolki, ale ogólnie zdrowa. Namawiałam by pisała u nas, ale jakoś się nam tu wymiguje :ico_nienie:
Anja, jak to czytasz, to pisz częściej z nami. :-D

:-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 sie 2010, 13:17

karo-22, no niby tak. masz rację.

i jak chustowanie dziewczyny? efekty są?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 sie 2010, 13:53

Samanta, ja też uwielbiam karmić cycusiem :-) Zresztą było to moim marzeniem:-) Masz rację, to cud, a w szczególności mnie rozbraja wzrok mojego Synusia, jak patrzą Jego małe ślepka spod ogromnego cycocha na mamę :ico_oczko:

NICOLA_1985, kuruj się Kochana, no i oby szybciutko przeszło :-)

Martalka, Ty to jesteś prawdziwy ekspert w tych wszystkich akcesoriach :-) Chyba nie ma rzeczy, o której nie mogłabyś się wypowiedzieć :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość