Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 sie 2010, 13:40

dzien dobry.

Ja jak zwykle ostatnio tylko na chwile..

Ciekawe jak Zirca i Alu sie maja - nie zagladaja do nas juz w ogole :(( mam nadzieje, ze chociaz podczytuja ...

Ja zbieram sie pomalu do pracy .. myslalam ze sie zdrzemne bo wrocilam z pracy przed 2 nad ranem, a wstalam o 8 na silownie :D jupiiiiiii znowu zaczelam na nia chodzic! :D:D:D:D mam tez nowy stroj kapielowy ale poki co majtki mi tak leza na tylku ze odznaczaja 4 posladki :D Nina siedzi u tesciow przez 5 dni, pozniej w drugiej polowie sierpnia jedzie na kolejne 5 do moich rodzicow ... a niech ma wakacje i sie uczy od malego - ale ja przezywam to okropnie, teskni mi sie strasznie :(

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 sie 2010, 21:22

Dziewczynki gdzie jestescie???

Wiecie co mysle, moze by tak połączyć watak nasz z sierpniowkami i dziewczynami z lipca i czerwca na dwu latkach??? co wy na to???

Wiem ze na moich listopadowkach juz nikt nie pisze i dziewczyna przeniosła sie na sierpien, a tam tez coraz mniej dziewczyn, nie wiem jak to wyglada na czerwcu i lipcu, ale moze warto poszerzyc znajomosci, jak nas ubywa. Co wy na to?????

[ Dodano: 2010-08-05, 21:26 ]
Dobra widziałam własnie ze czerwiec i lipec sobie swietnie radzi na dwulatkach, ale moze z sierpniem sie połonczymy??

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sie 2010, 21:28

Hej dziewczyny wpadam też na chwilke napisać co u mnie byłam dziś w pracy i było super trening sie udał szefowa zadowolona więc zobaczymy jak dalej to będzie. Kacperek bez zemnie był grzeczny choć woglę nie spał to z tego zmęczenia potwornie się rozkleił i spał 15 minut także jak go teraz kładłam to zasną w 5 minut :ico_sorki:
wiola85, czy ja wiem :ico_noniewiem: w sumie fajny pomysł choć ja bardzo lubię nasza wąską grupę :-) ale jeśli reszta dziewczyny będzie chciała połączyć wątki ja nie mam nic przeciwko :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 sie 2010, 10:47

To dobry pomysl z tym polaczeniem na dwulatkach :ico_sorki:
adia super,ze trening udany.
A ja wpadam sie usprawiedliwic,nie wpadam,bo naszla mnie ochota na szukanie pracy jeszcze przed urlopm w Polsce,a co mi szkodzi i tak zaczelabym od 1-go wrzesnia,czyli po powrocie :ico_brawa_01:
W poniedzialek mam rozmowe o prace w biurze ,szczerze mowiac bardzo na to licze,po po wstepnych rozmowach z managerem ,mialam wrazenie ze bardzo mu moja kandydatura odpowiada,ale to tylko moje wrazenie,jak bedzie zobaczymy w poniedzialek :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 sie 2010, 18:45

dzien dobry :) dzisiaj zobacze moje sloneczko :) caly tydzien njej nie widzialam (od poniedzialku) i jak slysze jej glos przez telefon to mi tak teskno :( a jutro caly weekend spedzimy z tesciami w bieszczadach ... u malej Julki ktora nie lubi Niny 0 srednio mi sie to podoba :( moze byc meczaco ... no ale zobaczymy. Zrobie zdjecia dziewczynom i zamieszcze jak wroce :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 sie 2010, 17:13

JESTEM :-D :-D BARDZO PRZEPRASZAM ZE MNIE TAK DŁUGO NIE BYŁO :ico_placzek: :ico_placzek: NAWET NIE WIECIE JAK TĘSKNIŁAM ZA WAMI KOCHANE MAMY
PEWNIE NIE PRZECZYTAM WSZYSTKIEGO CO NAPISAŁYŚCIE ALE CHOCIAZ TROCHE :)
MALUCHY POROSŁY NIESAMOWICIE JEJKU KIEDY ONE BYŁY TAKIE MALUTKIE :ico_szoking:
DOBRA NA DZIS KONIEC PISANIA JAKOŚ SIE ODZWYCZAIŁAM OD KOMPA :ico_szoking: W DOMU DALEJ NIE MAMY NETA BO NETIA NAM ZAJEŁA ŁĄCZE I NIE MA GO KTO TERAZ ODŁĄCZYC BO IM TO ZWISA :ico_olaboga: WIĘC SIEDZE U TEŚCIOWEJ I CZYTAM CO TAM U WAS :ico_haha_01: POZDROWIENIA I BUZIAKI

[ Dodano: 2010-08-07, 17:16 ]
JEJKU WYSKOCZYLO ZDJECIE ANTKA JAK BYL MAŁY :ico_placzek: I JAK MIAŁ 8 BIALYCH PERELEK NO TO UZUPEŁNIAM BRAKUJE MU JESZCZE TYLKO JEDNEJ 5 U GÓRU I KONIEC ZĄBKOWANIA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 sie 2010, 17:19

slonko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale fajnie,ze jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 sie 2010, 17:31

oj wlasnie ogladam ile mi stron do czytania zostało ja przestalam pisac na 200 stronie a jesteście na 579 oj kochane ale miałyscie wene do pisania :-D :-D :-D chyba nie doczytam bo mi to tydzień zajmnie i to non stop bym musiała siedziec i czytac więc ja poprosze w streszczenie najważniejszych wydarzeń :ico_oczko: :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2010, 18:13

slonko2008, witaj i wklejaj szybko zdjecie Antka :ico_brawa_01:
my tu sie wszystkie o Ciebie co jakis czas dopytywalysmy :ico_sorki: i nareszcie jestes :ico_brawa_01:
Ty konczysz zabkowanie a ja zaraz zaczynam na nowo :ico_haha_01:
dziewczyny ja po chrzcinach :-D
dziewczynki byly grzeczne jak aniolki :ico_sorki: w kosciele po kosciele wzielismy znajomych na jedzonko do naszej ulubionej tureckiej restauracji a pozniej na piwko
powklejem kilka fotek jak bede miec 2 rece wolne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sie 2010, 22:30

Hej Słonko cudnie że jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marta no to Amy juz diabełka w sobie nie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01:
My dziś u znajomych byliśmy przeprowadzili się do nowej chaty nawet fajnej. Kacper wybawił się z Majką ich córką ogólnie fajnie było no i zapaliłam papierosa oj glupia ja :ico_olaboga: :ico_puknij: jak mi fajek brakuje tak do kawki lub piwka .

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość