Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 sie 2010, 22:11

hej

ja dziś obudziłam się bez bólu , aż milo się wstaje :-D
dzień był piękny, a ja z siostrą ogórki kiszone porobiłam w słoiki na razie wyszło 20 ale zawsze to coś , jeszcze mamy zamiar robić :-) uwielbiam takie kiszone :ico_haha_02:
a poza tym prawie cały dzień sprzątałam, wiadomo jak to w weekend porządki dokładne trzeba zrobić , a jak te dnie chorowałam to mieszkanie nie za ciekawie wyglądało
na wieczór obejrzałam film nawet fajny "wyznania zakupoholiczki" trochę się pośmiałam i czas zleciał
a co tam u was??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 sie 2010, 08:36

ogórki kiszone porobiłam
właśnie mam pytanko do ogórków kiszonych dodaje się sól kamienną?
ja dziś obudziłam się bez bólu , aż milo się wstaje :-D
bardzo się cieszę :ico_sorki: a jak ogolnie samopoczucie w związku ze stanem błogosławionym?;)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 sie 2010, 11:09

dzień dobry :-) u mnie mdłości ciąg dalszy :-)
dziewczyny łykacie witaminy czy tylko kwas foliowy????

manenka, to bardzo dobrze, że ból minął. I oby już nie wrócił więcej

Tynusz1, ja nigdy ogórków nie robiłam, ale z tego co się orientuję to zwykła sól wystarczy> moja teściowa i mama robią ze zwykłą .

agndzileb
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2439
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:53

08 sie 2010, 17:06

ja tez robię ze zwykła ale na razie zrobiłam jeden słoik zeby tak na bieżąco zjeść nie jako zpas na zimę. po ogórki musiałabym pojechac na targ a po 2 kg mi się nie opłaca więc wszystko zależy kiedy mój mąz znajdzie czas bo 20 kg ogórków to ja nie uniosę a juz na pewno nie teraz
właściwie to w tym roku robiłam ogórki pierwszy raz ale wyszły pyszne więc mam zamiar zrobic na zimę bo ja bym mogła ogórki kiszone i kapustę jeść codziennie

u mnie ok, jesli chodzi o mdłości to różnie z tym bywa, dzisiaj zjadłam duży jak na mnie obiad a pół godziny póżniej musiałam zrobic sobie parówki bo myślałam ze umrę z głodu - hmmm ciekawe ile przytyję

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 sie 2010, 18:53

myślałam ze umrę z głodu
ja też tak mam hehe :D
a momentami jem na siłe żeby coś zjeść :)
ale z tego co się orientuję to zwykła sól wystarczy>
aha dzięki to zrobię ze zwykłą :D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 sie 2010, 22:49

hej

u nas dzień zleciał super, cały czas na podwórku :-D
właśnie mam pytanko do ogórków kiszonych dodaje się sól kamienną?
ja daje zwykłą :-) i wychodzą
tylko najlepiej jest potrzymać je całą noc w wodzie by mocno nabrzmiały wtedy masz pewność , że ogórki nie będą puste :-)
a jak ogolnie samopoczucie w związku ze stanem błogosławionym?;)
ogólnie to super , nudności minęły, wiec ja się czuję rewelacyjnie , aż samopoczucie lepsze :-)
a jak ty??
dziewczyny łykacie witaminy czy tylko kwas foliowy????
ja łykam kwas foliowy i zostało mi jeszcze 5 tabletek i już więcej ni kupuje, a poza tym to tu specjalne witaminy brałam dla ciężarnych, ale jka byłam w Pl to mi się skończyły i kupiłam w Pl witaminki Prenatal
właściwie to w tym roku robiłam ogórki pierwszy raz ale wyszły pyszne więc mam zamiar zrobic na zimę bo ja bym mogła ogórki kiszone i kapustę jeść codziennie
ja ogórki nie pierwszy raz robiłam odkąd pamiętam to w słoik to z babcia to z mamą a teraz sama z siostrą robię, ale tak jak i ty codziennie mogłabym jeść i to i to
a kapustę kiszona jeszcze łatwiej się robi :-)

Tynusz1, widziałam zdjęcie jak brzuszek ci rośnie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i mnie natchnęłaś i swoje wstawiłam :-)

a mogę wam pokazać 3 fotki z 1 ciąży przytyłam 16 kg

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sie 2010, 08:26

a jak ty??
u mnie już też dobrze na razie nie mdli :ico_sorki: więc to największy plus jak dla mnie :D
łykam kwas foliowy i zostało mi jeszcze 5 tabletek i już więcej ni kupuje, a poza tym to tu specjalne witaminy brałam dla ciężarnych, ale jka byłam w Pl to mi się skończyły i kupiłam w Pl witaminki Prenatal
ja łykam Feminatal N

Fajny brzusio miałaś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 sie 2010, 11:44

dzień dobry. Ja mdłości jeszcze mam, ale mój dzidziuś najmłodszy, więc czekam cierpliwie :-)

manenka, jaka Ty szczuplutka jesteś. I brzuszek bardzo ładny. Ja juz teraz mam duży brzuch, a co będzie pod koniec :ico_noniewiem:

odnośnie tych witamin, to mnie lekarz juz kazał łykać. I dał mi próbke prenatalu complex
ja łykam Feminatal N
a to jest sam kwas???

agndzileb, mnie też apetyt wzrósł i tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie jest to wina tych witamin :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 sie 2010, 12:23

hej!!
ja ogórków nie zaprawiam, bo nie specjalnie lubię. Ale od kilku lat robię na zimę buraczki, ale to jeszcze nie sezon buraczany :ico_oczko:
Też przyjmuję feminatal
Ja juz teraz mam duży brzuch, a co będzie pod koniec
oj ja też, podobno przy drugim dziecku szybko duży brzusio rośnie i nic się nie ukryje :ico_oczko: zostały mi tylko jedne dżiny takie biodrówki i wyciągłam już ciążowe i czasem jak trzeba to zakładam je.manenka, piękny brzusio miałaś :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 sie 2010, 17:51

a to jest sam kwas???
to kwas foliowy +witaminki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość