Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 sie 2010, 07:35

ja niedawno wstalam, szykowac sie do wyjazdu :-) umylam glowe, jem sniadanko, zaraz budze moich i ruszamy :-) wracamy jutro w poludnie. Milego weekendu laski :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

07 sie 2010, 08:51

hejka:)
ale u nas dzis brzydka pogoda..zimno mokro i wiatr....a mamy robic grilla ludzie pozapraszani...ehhh
Monia zycze dobrej zabawy:)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 sie 2010, 13:37

witam sie

ogarnełam całą chatę :ico_noniewiem:
idziemy dziś na grila do teściów
potem na imieniny do siostry

a jutro nudaaaaaaa

oby nie padało tak jak dzisiaj :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

miłego weekendu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

07 sie 2010, 15:20

Widze że wszyscy grillują :ico_brawa_01: My nie bo u nas podoga do kitu :ico_noniewiem:
Wczoraj juz dałam sobie spokój ze sprzątaniem po wczorajszym upadku z Mają ze schodów (jej sie nic nie stało za to ja sie poobijałam troche :-? ) więc dziś miałam sporo roboty. no ale już większość ogarnełam, obiadek też zrobiłam i jak tylko Maja wstanie i zje to wybieramy sie na spacerek :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

07 sie 2010, 17:23

u nas z grilla nici pogoda fatalna siedze w domu i nuuda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

08 sie 2010, 18:22

A mysmy niedawno wrocili.
Bylo bardzo fajnie w Baltowie Mati mial duzo dinozaurow do ogladania, ale niektore byly tak realistyczne, ze sie bal ich troche :ico_oczko:
Potem bylismy u znajomych na grillu i tam wlasnie zostalismy do dzisiaj i bylo bardzo milo :-D

[ Dodano: 2010-08-08, 21:20 ]
pare fotek z wyjazdu :-)

Obrazek


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

08 sie 2010, 22:38

cześć kobietki
znalazłam chwilkę wiec stwierdziłam ze coś naskrobię i dam znać że żyję :ico_wstydzioch:

u nas czas leci jak szalony
od piątku W. jest na urlopie wiec wreszcie trochę czasu spędzi w domu
w zeszyłym tygodniu byłam z Krzysiem u siostry trochę odpoczełam od domu i tak w ogóle chyba ta zmiana dobrze mi zrobiła
teraz cieszę sie pobytem w domu z mężusiem :)

a tak z bieżących spraw to jak to ostatnio bywa spokojnie być nie może
W. w czwartek wylądował w nocy w szpitalu na izbie - dostał kolkę nerwową czy jakoś tak - powód ok cm kamyk z nerki mu schodził, najgorsze jest to że nie zszedł i przyblokował trochę nerkę i jak to mu nie zejdzie do 2 tyg to będą mu to laserowo rozbijali oby był dobrze :ico_sorki:
w środę najprawdopodobniej przychodzi ekipa i zaczną robić fundamenty wiec na W. obecność w domu nie bede mogla liczyć bo już ma taką listę do załatwienia jeszcze przed środą a w środę to dopiero sie zacznie, ale z drugiej strony sie cieszę że wreszcie coś zaczeło sie dziać w zwiazku z budową domu
a jesli chodzi o mnie to ja rosnę i rosnę, ostatnio mi sie apetyt poprawił i to mnie niepokoi, najgorsze ze coraz częściej mam ochotę na coś słodkiego a nie chciałabym dużo przytyć w ciąży bo tak to juz do wagi nie wrócę chyba nigdy :ico_wstydzioch:
Krzysio rozrabia, biega wszędzie i wejdzie nawet w najmniejszą dziurę, trzeba miec oczy w koło głowy, ale na szczescie zdrowy i jak ja to mówię pchamy biedę do przodu :-D

Monia M, zdjęcia super
co do tesciowej, to ja mimo że mieszkam z tesciową to stosunki mam super, czasem myślę że lepsze z nią niż z moja mamą, ale temat mojej mamy to jest całkiem inna bajka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

09 sie 2010, 09:00

Monia M, super fotki!!! :ico_brawa_01:

malgoskab, zdrówka dla męża i trzymam kciki za szybkie ukończenie budowy :ico_sorki:

Kurcze zawsze jak chc wstawić pranie i wywiesić na zewnątrz to jest pochmurno i deszczowo :ico_zly: Dziś mam troche roboty w domu a potem sprawd do załatwienia na mieściie...

Miłego dzionka!!! :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

09 sie 2010, 09:09

Witam po tygodniowej przerwie

Już mi komputer działa i będę zaglądała częściej. Widze że u was duzo sie dzieje, mam nadzieje że po woli was doczytam. U mnie samopoczucie dobre tylko najbardziej dokuczaja mi spuchnęte stopy. Martwie sie też trochę że za bardzo przybrałam na wadze i chyba zacznę uważać na to co jem i całkowicie wyeliminuję słodycze.
W sobotę była u mnie AgaSza z całą rodzinką i zrobiliśmy sobie grilla bo była fajna pogoda. Fajnie że mogłam parę razy sie z nia spotkać w czasie jej pobytu u rodziców.
Wczoraj z kolei wciągnęłam męża na dłuższy spacerek po Łukowie a popołudnie spędziliśmy u moich rodziców.
MoniaM super fotki z wyjazdu do Bałtowa.

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 7 okienko. Matko jak ten czas leci. :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-08-09, 09:10 ]
Aha jeszcze witam nową koleżankę na forum :-D

[ Dodano: 2010-08-09, 09:13 ]
OOOOOOO AniaR widzę ze dzisiaj u ciebie studniówka :-D Serdeczne gratulacje

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 sie 2010, 09:14

witam sie po weekendzie

Monia M, widzę, że wypadzik sie udał :ico_brawa_01:
malgoskab, witaj i jak znajdziesz czas zaglądaj częściej :ico_sorki: i
oby ten kamień zszedł tam gdzie jego miejsce i nie juz wiecej nie było kolki :ico_sorki:
widzę, że z budową ruszacie, super :ico_brawa_01:
bedziecie mieli swój domek :ico_brawa_01:
urządznie sie to coś niesamowitego
ja co prawda sie nie budowałam bo kupiliśmy dom, który remontowaliśmy, także wspominam ten okres urządzeniowy super :ico_brawa_01:
Ania_R, ty kochana uważąj jak z tych schodów schodzisz, bo sie możesz nieźle poobojać

a dzisiaj wielki dzień dla mnie i maleństwa!!!!!!
WIZYTA O 15.45 u gina
włoski sobie juz umyłam, jeszcze tylko musze je wyprostować
pojade koło południa to sobie jeszcze do siorki wpadne na kawe
trzymajcie za nas kciuki i o to aby była cipeczka :ico_haha_01:
u nas na razie słonko
śniadanko zjedzone, młody nawet też zjadł
ahhhh z tym jego jedzeniem od rana, za bardzo nie chce :ico_noniewiem:
ale nadrabia w ciągu dnia :ico_sorki:

dobra lece ogarnąć kuchnie i coś na obiadek jeszcze zorganizować
relacja oczywiście jak wróce :-D
Ostatnio zmieniony 09 sie 2010, 09:15 przez aniaj84, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość