Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 sie 2010, 12:57

Kasia90, ano zabiera bo wszyscy z zonami mezami etc. ale mi sie nie chce ze wzgledu na oli
matikasia wogóle nie idzie z planowaniem bo moj codzienny plan dnia to wstac zjesc ubrac sie i wyjsc a wracam koło 20...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 sie 2010, 19:32

Isia a gdzie Ty jesteś cały dzień?
No to tak się nie da chyba, że po nocach będzesz robić :ico_haha_01:

Kasia90 my mieszkaliśmy na 2 pokojach 40 metrów z Matim jak skończył 7 miesięcy aż do 2 urodzin. Dopiero teraz mamy 77 metrów. Teraz jest lepiej, ale tamto mieszkanko miało swój urok i do dziś tęsknie za nim. Z dwójką może już trudniej, ale z jednym spoko było:)
No faktycznie to wyjście na boisko w taką pogodę nie za bardzo, ale w sumie zawsze to coś innego. Może jednak byłaś?:) skoro deszcz nie pada. Trochę w wózku, trochę na rękach. Karmić też możesz na ławeczce. Nie jest źle :ico_haha_01:
Kasiu a co to takie drogie te stroje 100 zł aż???
Kasiu to znasz już mnie taką której ciało się zmieniło w 100 %. Na dodatek wszystkie skutki uboczne ciąży, porodu i karmienia to u mnie (obwisłe cycki, rozstępy na brzuchu, wisząca skóra, przepuklina przełyku, cellulit). I wcale tu nie wyolbrzymiam. Po ciąży miałam też kamienie na woreczku.
Uwierz mi Kasiu na co dzień maskuję się jak tylko mogę ubraniami. Przed mężęm się wstydzę na golasa. Ciężko mi z tym, ale mimo to nie wstydzę się wyjść na basen i na plażę, bo to sprawia mi przyjemność i powoduje, że życie staje się fajniejsze. Tobie też tak radzę, tym bardziej, że ciągle w domu siedzisz.
Nikt nie będzie patrzył na mnie czy na Ciebie krzywo, bo każdy się relaksuje i wie, że też ma sporo wad. Niewiele chodzi prawdziwych laseczek, a cellulit mają nawet najszczuplejsze.
Musimy jakoś razem się przemóc co do naszego wyglądu. Nasze ciało już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 sie 2010, 22:55

hejka

oj dziewczyny narzekacie na swoje ciała , ale czy nie było warto , wystarczy spojrzeć na dzieciaczki wspaniałe :ico_haha_02:
ja odkąd chodzę na kijki to jakoś tak lepiej się czuję i fizycznie i psychicznie , mimo innych problemów :ico_oczko:

właśnie mój mały obudził się z wielkim krzykiem , chyba go brzuszek bolał ,bo wyginał się ,prostował nóżki i wył wniebogłosy , alejuż śpi sobie słodko ,
jak ja nie lubię jak on tak płacze a ja mu nie mogę pomóc :ico_noniewiem:
Isia a gdzie Ty jesteś cały dzień?
włąśnie :ico_szoking:
nic nie gotujesz dla Oli , i nic dziwnego że nieogarnięta jesteś , bo nie masz czasu pomieszkać , ale z drugiej strony ni bałaganisz to i nie masz co sprzątać :ico_oczko:
Kasiu a co to takie drogie te stroje 100 zł aż???
i nigdzie nic tańszego nie ma ?
nie musisz kupować firmówki , teraz już przeceny są i kostiumy można za grosze kupić nawet firmówkę :ico_oczko:

Kasia90, a to w jakiejś nieciekawej dzielnicy to mieszkanie czy co , bo chyba nie w temacie jestem ?
nie ma gdzie wyjść ?
I nie chodzi tu o innych, ale ja się sama źle ze sobą czuję.
to codziennie sobie powtarzaj ,że jesteś piękna aż wkońcu w to uwierzysz :ico_oczko:
Teraz nad morze nawet sobie kupię krótkie spodenki. Co tam. Chcę się dobrze czuć, a nie w jeansach chodzić bo mam trochę cellulitu.
i tak trzymaj :ico_brawa_01:

ja zawszenad morze zabieram krótkie spódnieczki i spodenki , chociaż w tym roku i na podwórko zakładam i na kijki też zakupiłam krótkie spodenki a co :ico_oczko:
Co do metrażu mieszkanie to jeśli byłoby w super miejscu. W mieście np to wolałabym 48 metrów.
jacyba też postawiłabym na okolicę , bo po co mi złota klatka :ico_noniewiem:

my teraz właśnie jesteśmy w trakcie szukania placu i jak narazie nic ciekawego nie ma , tzn dla mnie bo ja mam wygórowane kryteria ,ale przecieżto na całe życie miejsce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

09 sie 2010, 06:25

jestem u mamy u babci u kuzynki w parku gdziekolwiek indziej, zupki dla oli przeważnie babcia gotuje lub ja u mamy
poprostu dobija mnie siedzenie w 4 scianach z dala od wszystkich (do centrum mam 2,5 km dla wszystkich to oczywiscie daleko i mają mnie w d... :/ ) a ja mam dosc, ciszy, braku radia, braku tv i samotnosci :|

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 sie 2010, 09:26

my mieszkaliśmy na 2 pokojach 40 metrów z Matim jak skończył 7 miesięcy aż do 2 urodzin.
Tylko, że mieliśmy wybór. Woleliśmy większe mieszkanie. Ja jestem przyzwyczajona, bo z domu przyszłam.
Może jednak byłaś?
Wzięłam koleżankę i kuzynkę żeby się nie nudzić no i poszłam. :) Miałam ten komfort że były autem, no i mogłam wrócić w każdej chwili do domu. Także było spoko. :)
Kasiu a co to takie drogie te stroje 100 zł aż???
Nawet na targu byłam, tam owszem taniej, ponad 70zł. :ico_noniewiem:
obwisłe cycki, rozstępy na brzuchu, wisząca skóra, przepuklina przełyku, cellulit
Ja nie miałam przepukliny, ale mam za to rozstępy dodatkowo jeszcze na biuście, na tyłku, na udach i nawet na łydkach, no i brzuch oczywiście.
Tobie też tak radzę
Myślę, że to kwestia czasu, za szybko się zmieniłam. Musze przywyknąć i się przełamać.
ja odkąd chodzę na kijki
Fajne masz te kijki, fajnie, że masz z kim chodzić i że możesz o normalnej porze.
nie musisz kupować firmówki
Na firmówki patrzyłam to koło 150-180zł. A nawet na targu byłam. I nic. :ico_placzek:
nie ma gdzie wyjść ?
Miasto jako tako jest super. Tyle, że ja mieszkam na obrzeżach. Wszędzie daleko. Nawet porządnego placu zabaw nie ma. Mogę iść albo do lasu i męczyć się wózkiem po schodach i wąskich ścieżkach, albo koło fabryk i zakładów, bo mieszkam na fabloku i tu jest jeden wielki zakład, no albo do miasta kawał drogi i zanim dojde na miejsce to już mi się odechce, a Kinga będzie czerwona ze złości, bo z nią nie można dużo spacerować, bo bez drzemki marudna, a w wózku nie lubi spać. Do tego mieszkam 40km od rodzinnego miasta i nie znam tu nikogo prócz kuzynki, która pracuje na nocki, w dzień odsypia i sie odrabia w domu co tam do roboty ma. Więc nie mam nawet z kim pogadać.
to codziennie sobie powtarzaj ,że jesteś piękna
Myślę, że to syzyfowa praca. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-08-09, 09:29 ]
Kinia od 9:10 śpi. A na 14:30 idziemy do okulistki z tymi oczkami. Zostało mi tylko jeszcze jedno zakrapianie na szczęście. Biedna ma taki straszny światłowstręt, że cały czas się wkurza. Na polu to już nie mówie, wczoraj na tym boisku cały czas mrużyła oczka i była taka przygnębiona. W domu siedzimy z zasłoniętymi oknami to sie cieszy. :) Ale dziś już koniec. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 sie 2010, 10:04

Witam się po weekendzie.

Kasia90 teraz są wyprzedaże i mozna naprawdę tanio kupić strój, ale musiałabyś skoczyć gdzieś do galerii, ja kupiłam w Kappahlu dwuczęsiowy za niecałe 40 pln. W ogóle w sobotę śmiać mi się chciało, bo jedna kobitka (około 50 ) kupowała stroj i mierzyła i wyszła w stroju z przymierzalni żeby jakiś inny jeszcze sobie wziąć. Ciałko nie było już zbyt ciekawe jak to w tym wieku, ale się nie krępowała i była dosć pulchna, a cellulit miała wszędzie. Najlepsza była mina mojego P jak ją zobaczył :ico_szoking: :-D

A my w sobotę byliśmy na targach Mother & Baby. W porównaniu z zeszłym rokiem niewypał. Wtęp 12 pln od osoby, a nic ciekawego. Nawet nie wzięliśmy udziału w wyścigu raczkujących maluchów. Była grupka dzieci, ale mimo, że była już godzina o której w programie był konkurs, to nic się nie działo. Obejrzeliśmy jedynie fotelik, który nas interesuje (ale to mozna tez w sklepie), jedyny plus to mamy kupon z 10% rabatem. Dostałam też dwa gryzaczki Aventu, ale to tylko tyle. Szybko stamtąd poszliśmy i pospacerowaliśmy po wrocławskiej pergoli, potem na zakupy i do domu.
Kupiłam Zosi kurteczkę na zimę, bolerko i bluzę z kapturem i pierwsze buciki na jesień :-D W niedzielę pojechaliśmy do mojej bratanicy, a wieczorkiem na krótki spacerek i weekend zleciał.
W piątek przywieźliśmy komodę, ale P był zmęczony po podróży, to skręciliśmy ją w sobotę, później poukładałam ubranka Zosi, ale zdjęć nie porobiłam, bo nie miałam kiedy. Jeśli chodzi o fryzurkę, to trochę skróciłam wlosy, tzn. wcześniej mialam do ramion, a teraz długość do brody, tył wycieniowany. Fotkę mam, więc po południu wkleję :-D
czy nie było warto , wystarczy spojrzeć na dzieciaczki wspaniałe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

piszecie o imprezach firmowych, ja mam grilla firmowego (jak co roku) 3 września, ale nie idę bo to z noclegiem, a że będzie to 3 dzień Zofii w żłobku, to nie chcę jej jeszcze na noc zostawiać :-)

[ Dodano: 2010-08-09, 10:08 ]
Zostało mi tylko jeszcze jedno zakrapianie na szczęście
no to dobrze, nie będzie się bidulka męczyć i humorek na pewno wróci :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 sie 2010, 10:14

dwuczęsiowy
Takie były już koło 30zł, a jednoczęściowe drogie jak nie wiem. :ico_noniewiem:
i humorek na pewno wróci
Mam nadzieje. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2010, 10:30

Witam z ranka:)

Kasiu90 wczoraj aż udzielił mi się Twój złu nastrój. Skakałam na skakance z taką niechęcią, że szok. Wkurzyłam się, że tyle ćwiczę i marne są efekty.
Kasiu no jeśli świadomie podjęliście taką decyzję o mieszkaniu, to teraz musisz się przemęczyć.
Na pewno będzie lepiej jak na studia pójdziesz. I w ogóle jak Kinia do przedszkola pójdzie a Ty do pracy:)
Co do strojów dziewczyny maja rację poszukaj w jakiejś galerii. Na rynku zawsze drogo. A na allegro patrzyłaś??
Fajnie, że pojechałaś na to boisko:)

Magda33 czekamy na fotki komody, włosków i ubranek i bucików :ico_haha_01:
Też bym nie poszła na tą imprezę, by dziecka nie stresować.
A od piersi oduczasz?? :ico_haha_01:

Isia fajnie, że sobie organizujesz czas, że masz gdzie wyjść. No ale wtedy niestety nie ma czasu na poprasowanie i ogarnięcie chatki. Musisz trochę wcześniej wracać, albo robić jeden dzień w tygodniu w domku :ico_haha_01:
A czemu nie masz tv??
Dobrze, że neta masz :ico_haha_01:

A ciekawe co tam u Kali. Kasiu możesz napisz do niej eska. Niech się odezwie do nas.

Ja mam chwilkę ciszy dla siebie. Chłopaki na mieście sprawy załatwiają. Milcia śpi.Idę kurczaczka upiec. Po obiadku do kauflandu jedziemy kupić kilka rzeczy.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 sie 2010, 10:40

wczoraj aż udzielił mi się Twój złu nastrój.
Oj to przepraszam. Może nie powinnam tu tak marudzić. :ico_noniewiem:
poszukaj w jakiejś galerii.
Byłam w galerii "MAX" w Chrzanowie. Więcej galerii tu nie mamy. A jeszcze bez auta to nie mam szans znaleźć.
A na allegro patrzyłaś??
W sumie nie, ale ciuchów nigdy nie kupowałam na allegro. Trochę się boję.
Fajnie, że pojechałaś na to boisko:)
Nawet fajnie było. Poza tym, że moja biedulka się męczyła na słońcu. Potem znajomi (ta kuzynka, koleżanka i jeden kolega) do nas przyszli także było ciekawie. :)
Kasiu możesz napisz do niej eska.
Musze czekać na doładowanie konta, bo pustki na razie.
Po obiadku do kauflandu jedziemy kupić kilka rzeczy.
Udanych zakupów. :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 sie 2010, 11:10

Matikasia w planie mam oduczanie pod koniec roku, niech się Zosia przyzwyczai do żłobka :-D Mam nadzieję, że nie będzie źle. Mojej fryzjerki synek tam chodził i powiedziała, że świetnie wybraliśmy, bo dzieci tam są zadbane, czyściutkie, nakarmione i jest super opieka i żłobek czysty. Też brała tydzień wolnego żeby w razie czego małego zabierac szybciej do domu, ale nie było takiej potrzeby. Dzwoniła co chcwilę, ale mówili ,że jest w porządku i od początku zostawał na długo. Ja chyba będę dzwoniła co 5 minut :-D :ico_puknij:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości