Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2010, 11:29

Magda a oni nie kazali oduczać przed żłobkiem? bo jak tam będzie chciała cyca to problem:)
chociaż może nie bo już teraz Twoja mama ją pilnuje i też cyca nie ma.
Super, że złobek sprawdzony.

Kasiu
ja napisałam nie w tym sensie byś miała wyrzuty, bo ja jest źle to trzeba się wygadać, a nie trzymać w sobie.
Tylko wczoraj na nowo mnie oświeciło, że i ja nie jestem w tak dobrym humorze jeśli chodzi o moje ciało.
Choć przyznam, że gdybym miała cofnąć czas i nie mieć dzieci, to nigdy bym tego nie zrobiła, bo to moje największe szczęście jakie mogło mnie w życiu spotkać! nawet za cenę takiego lub jeszcze gorszego wyglądu.
Jak na allegro byś tanio znalazła coś to na pewno warto. Ja nawet jeansy kupowałam i wiele innych rzeczy. Może z 2 nie pasowały. Reszta ok.
Kasia to napisz na priva nr do Kali. Ja napiszę.

Ale mnie ząb napiernicza od pół godziny. Masakra i to ten złamanym co próbujemy doleczyć kanały przed robieniem korony :ico_placzek:
Jutro idę z Matim na kontrol więc siadam i niech mi go w cholerę wyrywa. Nie mam już siły o niego walczyć. Tyle bólu i kasy. Uzbieram sobie jakoś może te 2 tys kolejne i zrobię mostek tam na te 4 zęby.

[ Dodano: 2010-08-09, 11:30 ]
A zapomniałam jeszcze napisać. Milenka po 2 miesiącach czołgania się zaczyna raczkować :ico_haha_01: chyba, że ma dalszą drogę do pokonania to znów się kładzie i czołga :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

09 sie 2010, 16:51

ja dzis na chwile, oli ma gorączke :( 38,5 rano miała potem jej zeszło po syropie i znow na rosło 38,5 teraz znow spadło i jak do jutra tak bedzie to chyba do lekarza rano pojde bo dzis to moze nie bede paniki robic, moze to tylko zeby.matikasia, to tak jak oli, czołga sie chyba ze sie zapomni to raczkuje...
cos jeszcze miałam napisać ale nie pamietam, zajrze pozniej

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 sie 2010, 17:19

Ja wpadam na sekundke sie przywitac. :-)

U nas przeprowadzka pelna para, caly weekend przenosilismy rzeczy a Pawcio byl u mojej mamy. Dzis od rana ciag dalszy. Teraz tatus poszedl na gore a ja siedze z mlodym, ktory jeszce sobie spi.
Mojedziecko dzis prawie nic nie zjadlo, tylko duzo pije, no coz moze taki dzien.
Od jutra juz mieszkamy na nowym mieszkanku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

09 sie 2010, 20:39

Ewka_82, fajnie
a ja byłam u lekarza, nie nazwał choroby oliwii ale chyba to jakies zapalenie gardła bo dał nam antybioty
a tak wogóle to ja oszaleje!! po nieprzespanej prawie nocy marudnym dniu ona wcale nie chce spac, mam dosc! bo co z tego że gdy jestem u babci czy u mamy to i tak nikt sie małą nie zajmie, ponarzekać nie moge bo zaraz jest "a nie mowiłam żebyś sie w to nie pchała..." moja mama z kolei "gdybys miała takiego maciusia..." a jak prosze braci by wzieli ją z godzine na spacer to tylko "a za ile..."
p całe dnie i noce nie ma, a nawet jak jest to w nocy go dobudzic nie moge by do niej wstał, mną tez mało co sie interesuje...
wogóle to mam dosc najchetniej to bym sie schowała gdzies w jakiejs piwnicy i nie wychodziła...
albo na weekend gdzies wyskoczyła, ale nie mam gdzie ;(
sorry że marudze ale mam dosc :(

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2010, 21:27

Isia bidulko teraz Ciebie deprecha chwyta.
Wiesz jak ja ostatnio nie mogłam się dogadać z T, to jakaś wielka siła we mnie wstępowała jeśli chodzi o zajmowanie się dziećmi. Ciągle nowe pomysły. Oddawałam się cała im. Pomagało.
Na Twoim miejscu w ogóle siedziałabym sobie sama w domciu, bo ta Twoja rodzinka jakaś dziwna takie teksty do Ciebie mówi i że Ci małej nawet nie wezmą, albo za ile. Przerażające.
Mam nadzieję, że Oli szybko przejdzie. Na pewno tego antybiotyku bym jej NIE DAWAŁA no chyba, że powiedział, że ma bakterie, ale tak jak piszesz nawet tego nie nazwał.

Ewcia, ale super Wam idzie. Pozazdrościć, że masz komu małego podrzucić. My się przeprowadzaliśmy sami z 2 dzieci. Te kartony, worki. Biegający Mati i 2 miesięczna Milenka.
Czekamy na fotki gotowego mieszkanka :ico_haha_01:

Ja zrobiłam tiramisu, bo jutro będą na troszkę znów moi rodzice. W sobotę wyjeżdżają już do Niemiec. Stertę prasowania zrobiłam. Poskakała. Pokręcę jeszcze kołem i spać bo spadam.

Dobrej nocki

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 sie 2010, 21:43

to nigdy bym tego nie zrobiła
Ja też oczywiście. Ale to, że jestem załamana swoim wyglądem to nie znaczy, że żałuję, że zaszłam w ciążę. Broń Boże! :)
Kasia to napisz na priva nr do Kali. Ja napiszę.
Ok. :)
Milenka po 2 miesiącach czołgania się zaczyna raczkować
:ico_brawa_01:
oli ma gorączke
Zdrówka!
U nas przeprowadzka pelna para
:ico_brawa_01: Chcemy zdjęcia mieszkanka!
wogóle to mam dosc
Mam to samo, ale z innych powodów trochę.
Ja zrobiłam tiramisu,
Ja sie zebrałam i kopiec kreta mam. :-D Uwielbiam!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

09 sie 2010, 21:57

Ja sie zebrałam i kopiec kreta mam. Uwielbiam!
tez uwielbiam ale czasu brak, a poza tym sama bym go nie zjadła a moj p to ze słodyczy najbardziej lubi śledzie :-D
a jesli moge jeszcze marudnąć to najbardziej to chyba wkurza mnie usypianie mojego dziecka, zaplątałam sie w pułapke bujania i codziennie spędzam na jej usypianiu nawet do 4 godzin!! :ico_szoking: bo w dzien 2 do 4 razy po 15 do 30 minut, wieczorne usypianie to nawet 3 "sesje" w sumie wynoszące około 2 godzin i czesto jeszcze w nocy ze 2 razy po 10 minutek
i tak siedze przy tym łóżeczku i bujam i bujam i bujam i bujam... a niech tylko kto inny zacznie bo niestety nikt oprócz mnie nie umie jej uspać, nawet P :ico_placzek: , ostatnio bujałam ją godzine juz prawie spała ale zachciało mi sie siku a że była u mnie babcia to mnie zastąpiła, ja wracam a oli gdacze ze śmiechu, ręce mi opadły i 50 minut kolejnego bujania miałam :ico_zly: i nie wiem jak ją tego oduczyć :ico_zly: sorki ze was zanudzam
matikasia, wiem że moja rodzina dziwna ale cóż rodziny sie nie wybiera a z moją to najlepiej na zdjęciu, zazdroszcze ci
Ostatnio zmieniony 09 sie 2010, 21:59 przez isiawarszawa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 sie 2010, 21:57

Kasia90 no właśnie tyle razy miałam ten kopiec zrobić i jakoś jeszcze nie zrobiłam.
Ale chyba sama go nie jesz?:)

[ Dodano: 2010-08-09, 22:02 ]
Isia nie ma czego zazdrościć. Też kolorowo nie jest. Wiele waśni jest u nas, ale jest też trochę fajnych osób. Moja przekochana babcia i moi rodzice na których zawszę mogę liczyć.
No z tym bujaniem to problem jeśli już się zacznie. Nie wiem czy oduczanie nie będzie jak z oduczaniem od cyca po prostu. Nie bujać, nie dać cyca :ico_olaboga:
Marudź kochana marudź do woli. Od tego jesteśmy.
To ciesz się, że P woli śledzie, a Oli jeszcze mała. Nie zjadasz tylu kalorii :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

09 sie 2010, 23:31

witam nocnakowo

widzę że marudkowanie uskuteczniacie , a u mnie nie jest nadal różowo , ale jakoś mam dobry nasrój , jak mam dzień bez kijków to wtedy jest źle :ico_oczko:

isiawarszawa, to może nie bujaj ,a jak będzie bardzo zmęczona to sama padnie ,może chcesz ją uśpić na siłe ,a ona nie jest do spania

wiesz tak naprawdę to ja chyba bymwolała siedzieć sama z dzieckiem i jej się poświęcić i jakoś zgrać ,zamiast wysłuchiwaćtakich głupich uwag :ico_noniewiem:
a jeśli chodzi o sprzet to radio można tanio kupić, nawet w tych sklepach po 5zł , zawsze to coś pobrzęczy :ico_oczko:

a z tągorączką to może to trzydniówka ,poczekaj z tym antybiotykiem
i zdrówka dla małej :ico_haha_02:
Czekamy na fotki gotowego mieszkanka
czekamy , czekamy :ico_oczko:
wogóle to mam dosc najchetniej to bym sie schowała gdzies w jakiejs piwnicy i nie wychodziła...
to zostań w domu , to będzie twój azyl i nie wychoć nidzie ,będziesz miała spokój
Milenka po 2 miesiącach czołgania się zaczyna raczkować
:ico_brawa_01: dla dzielnej Milci
Nawet fajnie było. Poza tym, że moja biedulka się męczyła na słońcu. Potem znajomi (ta kuzynka, koleżanka i jeden kolega) do nas przyszli także było ciekawie. :)
wkońcu się rozerwałaś :ico_oczko:

Magda33, fajnie że zakupki się udały i Zosia na jesień ubrana :ico_oczko:

ja ostatnio oglądałam kurtki na zimęw H&M i ceny są nieziemskie od 100 wgórę :ico_szoking:

Lolka tak pogryzłkomar w nocy ,że zastanawiałam się czy to nie ospa :ico_noniewiem:
siedzę teraz i poluję na te gady , już 3 zabiłam i jak narazienic nie widzę ,alekto wie co będzie jak usnę :ico_zly:

dobra uciekam , bo musze jeszcze na allegro kilka kosmetyków zamówić, zeby mi doszły do soboty :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 sie 2010, 07:32

Dzień doberek.
Wybaczcie, ze nadal nie wkleiłam zdjeć, ale w domu nie korzystam prawie z kompa. Najczęściej w weekendy, bo poświęcam wolny czas Zosi, ale obiecuję, że w weekend wstawię. Smutno mi, bo to ostatni tydzień mojej mamy u nas. Kończy się to co dobre :ico_placzek: Od niedzieli będziemy już mieli dzieci Piotra, ale zapowiedziałam mu, że ja podczas urlopu odpoczywam, a nie stoję przy garach :-D Oczywiście Zosi będę gotować, ale on niech też się zaangażuje. Szczególnie, że jak już chyba pisałam, one "boją" się nowosci i jest marudzenie przy jedzeniu, a mnie wtedy aż trzepie ze złości.

Matikasia pytałaś, czy w żłobku nie kazali mi odstawiać małej od cycusia. Nie, nic nie mówili, a pediatra nawet powiedziała, żebym się wstrzymała, bo przez pierwszy miesiąc na pewno będzie mnie bardziej potrzebowała, a później będę próbowała odstawić calkiem, choć teraz karmię tylko wieczorem przed snem i w nocy jak się przebudzi. W dzień juz nie dostaje cycusia, no moze czasem w weekend, ale to rzadko.

wiolaw Zosia też pogryziona przez komary i przez kilka dni bąbelki się utrzymywały, ale od czasu do czasu dam jej Sanosvit Calcium i znika szybko :-D

Isia nieładnie ze strony Twoich braci, że nie chcą bezinteresownie wziąć siostrzenicy na spacer. TY się nimi zajmowałaś jak byli mali, więc teraz ich kolej. Z niektórymi z rodzimy rzeczywiście najlepiej na zdjęciu... Ja też mam takich w rodzinie, ale to chyba każdy :ico_noniewiem:

Kasia90, matikasia Wy znowu kusicie słodkościami :ico_nienie: Ja dziś robię ciasto serowe ze śliwkami. Zabieram się juz 2 tygodnie, ale dziś na 100%. Mamie obiecalam, więc trzeba :-D

Wczoraj zrobiłam Zosi zupkę szpinakową, zjadla z apetytem i tylko mówiła mniam mniam i ledwo nadążało się z podawaniem kolejnej łyżki :ico_brawa_01: Uwielbia też dyniową i jarzynową z brzoskwinią :-D

[ Dodano: 2010-08-10, 07:39 ]
ostatnio oglądałam kurtki na zimę w H&M i ceny są nieziemskie od 100 wgórę
ja kupiłam w C&A sztruksową grafitową, z jakąś małą różową wstawką, z kapturem i futerkiem pod spodem za 35 pln :-D NIe lubię różowego, ale chciałam kupić Zosi taką pastelową różową kurteczkę, niestety największy rozmiar to 74, wiec skończyło się na grafitowej, ale dziewczęcej i mała ładnie w niej wyglada. Dodatki będą jasne, więc będzie oki. Od koleżanki mam też kurteczkę po jej córci w bardzo dobrym stanie w kolorze czekolady, więc tylko jeszcze dokupię czapeczki, szaliczki, rękawiczki, body z długim rękawem, sweterki i kilka par spodenek, bo ze spodni Zosia wyrasta bardzo szybko i juz będzie wszystko.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość