Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

07 sie 2010, 23:47

u nas jest odwrotnie z prezentami, to dzieci wybieraja co chca kupic maluszkowi (oczywiscie z mala pomoca mamy :-D ) oprocz tego podloze maluszkowi (robilam tak z pozostalymi) slodycze pod materacyk, ze to niby on ze soba przyniosl na swiat dla starszego rodzenstwa, poki sa mali jak moi to dziala :ico_brawa_01: z Twoimi byloby juz ciezko :ico_haha_01: i wiedza ze te prezenty sa od Ciebie :ico_brawa_01:

a jezeli chodzi o forum to tez jestem na sierpniowkach 2010, ale powiem Ci szczerze, ze jakos dziwnie to tam wyglada, dziewczyny maja stare znajome z ktorymi pisza, a moje wypowiedzi sa czesto pomijane jakby mialy swoj zamkniety swiat do ktorego nikogo nie wpuszczaja i chyba po porodzie nie bede juz tam pisac :ico_kawa:

przyjemnej niedzieli!!!!

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 sie 2010, 18:28

Fajnie z tymi cukierkami! :ico_brawa_01: U mnie prezent jest na tej samej zasadzie! dzidzius -swiety mikolaj! hihihi! No i prawda, ze u mnie juz nikt w takie cuda nie wierzy :ico_oczko: ale i tak lubia taka zabawe! wiadomo, kto nie lubi :ico_oczko:

Ja tez probowalam inne forum i tez tak bylo! Pisalam na jednym francuskim jak bylam w ciazy i na pozcatku bylo nas tam kilka, a potem zostalysmy w dwojke i skonczylo sie na wymianie telefonow i poniewaz ona tu blisko mieszka, to od czasu do zcasu sie widujemy, a z forum dalysmy sobie spokoj! Na tym moim tutaj forum jest fajnie i jak bylam w Polsce, to kilka kumpelek przyjechalo specjalnie do Katowic zeby sie ze mna spotkac :ico_brawa_01: :-D i kilkakrotnie byly inne zjazdy :ico_brawa_01: super ekipka z nas tam jest :-D Codziennie tam zagladam i zawsze cos sie napisze! coz znamy sie juz 4lata :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

09 sie 2010, 21:56

Ciesze sie, ze masz fajna ekipe na forum :ico_brawa_01:

Ty jestes z Katowic? Moj maz jest ze Slawkowa, nie wiem czy znasz? to jest jakies 40 km od Ciebie.

Bylam dzisiaj u lekarza nephrologa narazie wyjasnila na czym polega praca nerek i jakie sa mozliwe komplikacje, ale z tego co widziala na USG to nerka wyglada na sprawna. Mam tez skierowanie na USG dla maluszka, ktore mam zrobic w pierwszym miesiacu po porodzie, dla mnie i dla meza tez bo z tego co mowila to najczestsza przyczyna tej wady jest genetyka;

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

10 sie 2010, 10:53

To fakt, ze genetyka! Bo jak powiedzialam lekarce, ze moja ciocia miala jedna nerke, a ja czeste zapalenia pecherza, to mi od razu USG robila!

jestem z Katowic, a ty? O Slawkowie slyszalam, ale nie bylam!

Juz niedlugo bedziesz miala maluszka! a ja tu bede sie martwic czy wszystko ok, wiec daj cynk :ico_oczko: Oj przytulilo by sie takiego maluszka! Mnie juz tylko zostalo czekanie na wnuki :-D

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

10 sie 2010, 21:57

biecuje ze jezeli nie bedzie to w srodku nocy, to znajde minutke zeby Cie powiadomic ze jade rodzic :ico_haha_01:

ja jestem z polnocy, a dokladnie z Rumii, to jest 10km od Gdyni,
a ze Slawkowa jest moj maz
w przyszlym roku na wakacje na pewno sie wybierzemy do tesciow z cala gromadka, bo nie widzieli dzieci juz ponad 2 lata, my od tego czasu bylismy dwa razy ale tylko na weekend, tak to jest jak sie ma wlasny interes, szkoda czasu na urlopy, a po drugie zlecenia...
Oj przytulilo by sie takiego maluszka! Mnie juz tylko zostalo czekanie na wnuki
z tymi wnukami to oby nie za szybko :-D , odpocznij troche i pomysl o sobie

samopoczucie u mnie do d..., juz bym chciala urodzic :ico_sorki: jestem juz naprawde zmeczona, tak mnie straszyli przedwczesnym porodem, poltorej m-ca siedzialam w domu :ico_olaboga: , a teraz jak juz moge rodzic to nawet skurczy nie mam tak czesto jak wtedy gdy bralam leki :ico_puknij: chodze juz jak kaczka, przez ostatnie 10 dni przytylam 4kg i nogi juz ciezaru nie wytrzymuja i to chyba ma tez zwiazek z tym, ze to 4 ciaza w ciagu 7lat
smiejemy sie z moja mama bo maz juz dwa tyg temu powiedzial, ze urodze w czwartek 12/07 bo ma troche luzniejszy dzien, zobaczymy :ico_haha_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 sie 2010, 21:17

12/07 to chyba juz nie! hihihi!!! raczej 12/08 :ico_oczko:
Faktycznie sporo czasu przez ostanie lata spedzilas w ciazy, teraz to by Ci sie przerwa przydala :ico_oczko:
Ja niezbyt czesto jezdze do Polski, bo mam niezbyt ciekawa rodzinke... i nikt do mnie nie przyjezdza...nawet na slub...kazdy sobie...
A do ciebie czesto przyjezdzaja?
No to czekam na wiadomosc i tzrymam kciuki za czwartek! Jest sposob na przyspieszenie akcji i na skurcze, tylko nie wiem czy ci sie spodoba!najlepiej zatrudnic mezusia! jemu na pewno bedzie pasowalo! hihihi!! moja polozna mi powiedziala, ze nalezy masowac wnetrze pochwy! U mnie tez tak bylo z tym na koncu ciazki i tez bralam leki i mialam lezec :ico_zly:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

11 sie 2010, 21:41

12/07 to chyba juz nie! hihihi!!! raczej 12/08
hehehe nawet nie zauwazylam, ze sie pomylilam :ico_haha_01:

My bralismy cywilny w 2005 i byla tylko moja mama, no a teraz to mam tu juz ja na stale, moich dwoch braci rowniez, pracuja u meza w firmie, z dalsza rodzina jak sie nie zobacze nawet 5 lat to nic.
a tak wogule to pierwszy raz do polski zjechalam po 5 latach
Jezeli chodzi o rodzine meza, to ma rodzicow i jedna babcie na poludniu, druga babcia mieszka na polnocy, zagladamy raz do roku na weekend, z Emilia bylismy ostatnio 2 lata temu, a z cala trojka 3 lata temu. Do nas nikt nie przyjezdza, bo i po co? Maz mowi ze jak tylko moja mama sie od nas wyprowadzi to zaprosi rodzicow, zobaczymy czy przyjada :ico_puknij: No i ma dwoch braci jeden w Szkocji z rodzinka siedzi, a drugi w Anglii

A z tym masazem to przetestuje moze dzis lub jutro :-D i zobaczymy czy mi sie spodoba :ico_haha_01: , ostatnio rzadko meza widuje bo wraca codziennie kolo 23,
wiec jak nie bedzie zmeczony????

[ Dodano: 2010-08-11, 21:57 ]
teraz to by Ci sie przerwa przydala
ja o zadnej przerwie nie mysle tylko o operacji, bo jezeli jeszcze raz by tabletki nie zadzialaly :ico_szoking: to tylko sznurek kupic

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 sie 2010, 10:46

Teraz jest nowa metoda na stale i podobno sa lekarze, ze nawet przed 40stka robia! Wlasnie nie ma potrzeby operacji! To sie nazywa essur...chyba tak sie pisalo! Polega na tym , ze wkladaja takie malusie sprezynki do jajowodow i po 3miesiacach sprawdzaja czy organizm spowodowal zarost jajowodu!
Zaraz wracam, zawioze tylko core do macdonalda (praca letnia :ico_oczko: )

[ Dodano: 2010-08-12, 10:59 ]
A tu mezus sie pospieszyl! :-D
Fajnie ze masz rodzine na miejscu, bo masz pomoc :ico_brawa_01: A mieszkacie razem?
U mnie wszyscy olewusy i nikt sie na slub nie pofatygowal :ico_nienie: a na super wakacje do wloch, albo krajow arabskich to jada :ico_zly: a zeby do mnie to mowili, ze za daleko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Mam tylko tate i siostre, ktora sie obazila o czasy z dziecinstwa i stwierdzila, ze nie chce sie wysilac i nigdy nie dzwonila, na maile zero odpowiedzi...coz! a tato ozenil sie z kobita co ma nas w nosie, wiec tez negatywny wplyw! Teraz moja rodzinka to mezus i dzieci i kropka na tym! tesciowie tez sie nami nie interesuja i tylko raz na rok biora dzieci na 1-2tygodnie, ale globalnie to nie mozna na nich liczyc, bo mieszkaja daleko i chodza na rozne koncerty, wyjezdzaja itp

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

12 sie 2010, 21:31

witaj, nie jestem w stanie dzis mysli zebrac, napisze jutro
ale nie chcialam zebys sie martwila, ze pojechalam rodzic bez poinformowania Ciebie, obliczenia meza sie nie sprawdzily :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 sie 2010, 21:47

No to odpoczywaj mamciu :ico_oczko: bardzo Ci to potrzebne :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość