Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 sie 2010, 18:49

hejka

mały śpi więc mam chwilkę dla siebie :ico_oczko:
A jeśli chodzi o okuliste, rezygnuję. Czekam. Jeżeli do 18 miesiąca będzie dalej "zezować" to wtedy bede sie martwić.
pewnie że tak , mój okulista powiedział że wszystkie dzieci zezują i mająprowo do tego ,to nie żadna wada :ico_haha_02:
Rodzice pojechali. Krótko byli. Kawka, deserek, pogaduszki i 1,5 h zleciało. Milcia usnęła więc mało się nią nacieszyli. Ja jak zwykle zdołowana. Fajnie, że byli, ale w sobotę już się tyle napłakałam i dziś znowu
ciężko tak , ale może jak by byli na codzień to miałabyś przesyt,a tak to jest miło i porzytecznie :ico_wstydzioch:
ale spróbuję je najpierw wystawić na allegro:)
kurcze ja tak się zabieram za wystawianie ciuszków po Ali ,że lato przejdzie a ja nic nie wystawię a tyle kartonów tego jest :ico_noniewiem:

mam nadzieję że u zębisty będzie ok :ico_oczko:

lecęszukać na allegro firanki do Ali pokoju , bo chciałam jej zrobić iespodziankę jak wróci z wakacji , ale nie wiem czy będzie to co chcę

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2010, 21:05

Kasia90 dobra decyzja z okulistą!
Co do rodziców, to jeśli się uda to przyjadą na Miluśki roczek. Jeśli nie to dopiero na Boże Narodzenie :ico_placzek:

Wiolaw gdyby rodzice byli w Polsce mieszkaliby 50 km od nas także przesytu by nie było, ale miałabym ich blisko, a dzieci miałyby dziadków. Tak jest strasznie. Tęsknota jest okropna. Lata uciekają, a my tak mało się widzimy. Jednak zaciskam zęby bo wiem, że tam jest im lepiej i nam pomagają dużo.
Ja też bym powystawiała wszystkie szmatki na allegro po dzieciach, ale tyle tego, że mi się odechciewa i tak ubranka wędrują po znajomych, rodzinie i wracają do mnie. Tyle worów mam, że masakra. Zobaczymy jak pójdzie mi z tymi. Potem wam wkleję linka.
Wyciągnęłam jeszcze sporo moich ubrań, w które na bank już nigdy nie wejdę. Też wystawię.

U dentysty tak. Mati nie ma dziurek. Zalakierowałam mu ząbki. Cieniej o 70 zł,a mi najprawdopodobniej zrobił się stan zapalny. Wcisnęła mi lekarstwo. Kolejne 30 zł. W piątek znów lekarstwo i zobaczymy czy to to czy jednak ząb.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 sie 2010, 21:16

matikasia, oj biedna ty jesteś z tymi ząbkami

Magda u mnie z @ to samo jest , 4 dzień a leci jakbym po porodzie była i końca nie widać :ico_noniewiem:

firanki jeszcze nie zamówiłam , bo siostra też taką chce i poszła zmierzyć okno :ico_oczko:

a ja właśnie siedzę i podjadam płatki z czekoladą , takie to moje odchudzanie :ico_wstydzioch:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

10 sie 2010, 21:24

Pierwszy wieczór samozasypiania. Ponad pół godziny krzyku, ale zasnęła. Już o 20:10. Ale nie powiem, łatwo nie było!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2010, 21:39

Kasia90 pół godziny to łatwo Ci poszło. Dzieci potrafią dłuuużej :ico_haha_01:
Zobaczysz co będzie jak będziemy od cyca oduczać :ico_szoking:

Wiolaw no nie ładnie :ico_haha_01: ja o tej godz już nic nie ruszę :ico_haha_01:

Siedzę już 40 minut a wystawiłam 4 rzeczy. Mam ich chyba z 18. Kiedy ja to zrobię. Na szczęście jutro rano T bierze dzieci,a ja śpię :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 sie 2010, 21:49

Kasia90, ja uważm że poszło ci rewelacyjnie :ico_oczko:
Wiolaw no nie ładnie ja o tej godz już nic nie ruszę
no włąśnie a ja taka głupia :ico_wstydzioch:

firanki zamówione ,oby zdążyli przysłać do piątku , bo inaczej to nici z niesodzianki :ico_oczko:
Siedzę już 40 minut a wystawiłam 4 rzeczy. Mam ich chyba z 18. Kiedy ja to zrobię. Na szczęście jutro rano T bierze dzieci,a ja śpię
no włąśnie mnie brakuje czasu , wystawić to wystawić,ale potem trzeba cały czas obserwować , czy nikt nie zakupił,a ja w dzień to wogóle kompa nie odpalam , ale na jesieni będzie więcej czasu sięw domku spędzało ,więc napewno się zmobilizuje :ico_oczko:

o kurcze słyszę komara ,lecę go szukać żeby mi Lolka nie pocioł :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2010, 21:51

Wiolaw zaraz ranek mnie zastanie.
No na jesieni to tylko komp. Może wtedy i ja się zmobilizuję :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-08-10, 21:53 ]
Wiolaw w międzyczasie wystawiania oczywiście forum, gg i nasza klasa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 sie 2010, 22:53

ja wybiłam komarzyska ,
pogadałam z Alą na dobranoc ,
wziłam prysznic,
pocycusiowałam się z Lolkiem ,
i jestem z wami ,ale pewnie was jużnie ma :ico_oczko:

to lecę w necie poszperać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 sie 2010, 23:06

Ja jestem, ale już uciekam:)

17 rzeczy wystawiałam 2 godziny :ico_haha_01: chyba worów nie wyciągnę za szybko :ico_haha_01:
wstawiam linka
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=115975

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

10 sie 2010, 23:10

padam............... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


Ja dopiero siadlam, caly dzien przenoszewnia i ukladania gratow obrze, ze tesciowa zostala z mlodym. A zeby tego bylo malo to Pawcio caly zdien prawie nie jadl a na koniec tak sie pozygal, ze szok chyba jakies zeby nas nawiedza, bo zmierzly jak cholera biedaczysko :ico_placzek: :ico_placzek:
A na sam koniec puscilam pralke- ktora dzis kupilismy i okazlo sie ze zepsuta, pierze ale nie wiruje i pluka, wiec dwie godziny sie meczylam z nia zeby pozbyc sie z niej wody i wyjac pranie, masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ide spac dobranoc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
_________________

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość