Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 sie 2010, 21:19

u mnie Szymek głową w dół

jestem padnieta
wydrążyłam z mamą 30 kg wiśni -5 godz
a jak wróciłam to nagnałam męża aby mi thuje korą wysypał
było dużo roboty bo trzeba było przekopać całą ziemię, pracował prawie 4 godz przy tym za to teraz miodzio wygląga nasz ogródeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
młody sie wyszalał
zasnął w 5 min :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 sie 2010, 08:54

witam z :ico_kawa: za nami ciezka nocka Sarka co chwilke sie budzila nie wiem w sumie dlaczego...moze znowu sny...
dziewczyny kiedy bedziecie wozki kupowac lub inne potrzebne rzeczy dla bobo ja w sumie po Sarce ciuchy mam ale wiadomo jest jeszcze cala reszta kosmetyki itp

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 sie 2010, 09:18

aniaj84, to niexle sie napracowałaś :ico_olaboga:

robak, nasze dziewczynki tez coś kiepsko dziś spaly bo nad ranem obie w tym samym czasie do nas przyszły :ico_noniewiem:
Co do kosmetyków to ja w sumie musze tylko pieluchy kupić te najmniejsze a to na poczatku listopada kupie (a całą reszte mam na bierząco bo dla Maji :ico_oczko: ). Ciuszki praktycznie wszystkie już kupiłam w ostatnia niedziele, więc z większych rzeczy to tylko wózek mi został (reszte też mam po Maji). Chciałabym kupić już teraz ale najpierw musze sprzedac ten po Maji bo nie będe miała gdzie go trzymać. Ma dodatkowo teraz parasolke w której jeździ a sprzedaje duży wózek. Poza tym jeszcze kasy nie uzbierałam więc pewnie jakoś w październiku kupimy wózek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

11 sie 2010, 09:29

witam z rana

ejustysia super fotki.

Jak robiłam ostatnie USG w czerwcu to mały leżał miednicowa a teraz kolejne będę miała 26 sierpnia. Dziewczyny piszecie że dzieci już tak mocno buszują w brzuchu i dają wam popalić. U mnie jest jakoś tak inaczej, bo czuję tylko delikatne ruchy i to dopiero wieczorem a czasami mam wrażenie że w ogóle nie czuję. Mam nadzieję, że u każdej ciąży przebiega to inaczej i nie dzieje się nic poważnego.

Ja cześć rzeczy typu ciuszki już pokupowałam, a resztę zakupów zamierzam robić pod koniec września lub na początku października.
Wy jako doświadczone mamusie to już wiecie co i jak a ja jestem taka zielona.
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 sie 2010, 09:36

witam :-D

ja ciuszki mam po igorze
dostałam jeszcze całą reklamówkę od bratowej
ale muszę ją poprzebierać
reszte zakupów odkładam na póżniej

u nas słońce :ico_sorki: :ico_sorki:
a u was.....?

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 sie 2010, 12:02

sylwiab0000, po pierwsze w kazdej ciaży czuć ruchy później, więc te silniejsze już też..po drugie każda kobieta odczuwa je inacze i przy kaej ciąży może też inaczej wiec sie nie przejmój :ico_sorki: najważniejsze że jakies czujesz :ico_oczko: Fajnie że masz USG niedługo :-) ja już nie będe miała do końca ciązy :ico_placzek:
Wy jako doświadczone mamusie to już wiecie co i jak a ja jestem taka zielona.
zawsze masz tu nas i możesz smiało pytac jak by coś :ico_oczko: :ico_sorki:
u nas słońce
a u was.....?
u nas leje :ico_placzek: i tylko 14 stopni :ico_placzek: a ja chciałam sie wybrać do centrum z dziewczynkami... :(

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 sie 2010, 15:35

u nas baardzo duszno i cieplo...mogloby popadac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

11 sie 2010, 16:25

najważniejsze że jakies czujesz Fajnie że masz USG niedługo ja już nie będe miała do końca ciązy
No własnie i tego się będę trzymać. A dlaczego już nie bedziesz miała? U was robi sie rzadziej?
zawsze masz tu nas i możesz smiało pytac jak by coś
Dzięki Ania. Dobrze że mogę na was liczyć. obym was tylko nie zamęczyła pytaniami. :-D
A u nas tez dzisiaj słoneczko też mocno grzeje ale teraz po południu temperatura spadła na 28 stopni.
No dobra ja zmykam na angielski. Do zobaczenia później.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 sie 2010, 17:36

sylwiab0000, AniaR ma racje, ja czuje ruchy mocno i je widac ale czasem tez tak tylko delikatnie - duzo tez zalezy jak dzidzia lezy jesli nózki Twój ma na dole to nie dziw sie ze czujesz ruchy mniej wtedy kopie cie w pęcherz a delikatnie tylko laskocze rączkami tam gdzie my czujemy kopniaki:) jak sie obróci to zapewne nadrobi straty :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 sie 2010, 18:45

jestem padnięta :ico_noniewiem:
cały dzień latałam :ico_noniewiem:
byłam na małych zakupach... :ico_brawa_01:
kupiłam tunikę na wesele :ico_brawa_01: do tego ubiore białe spodnie
młodemu kupiłam fajna bluzę z przeceny i skarpetki
sobie też bluzę z przeceny :ico_brawa_01:
mężowi t-shirt też z przeceny
i najmłodszemu, jeszcze w brzuchu-body na 62 z krótkim rękawem
też z przeceny
w sumie wszystko było po przecenie :ico_brawa_01: ale naprawdę zaoszczędziłam - jak obliczyłam - ok 150 zł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas pogoda super
cieszę sie bo mój tato przynajmniej może żniwować, a trochę tego ma.. :ico_olaboga:
no i tyle.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość