Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2010, 22:46

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 sie 2010, 09:24

marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: piekne zdjecia,a Ty wygladasz SUPER :ico_brawa_01: Jestescie z siostra strasznie do siebie podobne.A dziewczynki po prostu slodycz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 sie 2010, 23:37

Marta świetne zdjądka w fajnej knajpie byliście i te czapki super :-D :-D
Miszka ma rację wy z siostrą bardzo podobne jesteście :-) Amy przeslodka a Iga jaka już duża i włoski jej chyba ściemniały .
U mnie nuda KUpiłam sobie stanik w końcu znalazłam idealny nawet nie pytajcie jaki ma rozmiar miski masakra ale w końcu wszystko się trzyma na swoim miejscu i pomyśleć że tyle lat kupowałam nie ten rozmiar bielizny się męczylam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 sie 2010, 11:12

nie pytajcie jaki ma rozmiar miski masakra
No,ja Ci zazdroszcze ja mam miseczke A :ico_placzek: I nawet taka potrafi byc za duza,na te moje zwisy :ico_placzek:

Dlugo w domu nie posiedzialam :ico_olaboga: Od 1-go wrzesnia ide do pracy,strasznie sie ciesze.Wracam z Polski 31 sierpnia a nastepnego dnia zaczynam odrabiac to co tam wydam przez 2 tygodnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 sie 2010, 19:41

Slonko witaj :)

Zamieszczaj szybko zdjecie Antka:) Antek juz pewnie bez pieluch??

Marta dziewczyny cudne :D Iga w tym wdzianku wyglada przeslicznie, jak taka mala arystokratka :D

Miszka gratuluje pracy :) fajnie, ze Ci sie udalo - a jak teraz bedziecie radzic sobie z Natalie? Masz prace na zmiany czy standardowo?

Ja ostatnio nie mam czasu na nic, nawet wiadomosci nie ogladam i nie wiedzialam ze jakiejs jajca sa z krzyzem ;) dowiedzialam sie w pracy jk mielismy spotkanie z Amerykancem ktory pytal co sie dzieje w Polsce aktualnie :O a ja nie wiedzialam zupelnie nic ...
Poza tym bylismy w bieszczadach, sprobuje wsadzic fotki jak znajde chwile :)

[ Dodano: 2010-08-10, 20:47 ]
BTW: Marta przystojny ten wujek w czarnej koszulce ze zdjec, ktory trzyma Ige na rekach :D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 sie 2010, 21:00

Miszka to gratulacje pracy super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna, no ale jaja z tym krzyżem dziś wlaśnie w wiadomościach pokazywali że przeciwnicy urządzili demonstracje jaja były ale uśmiałam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 sie 2010, 21:15

Czesc dziewczyny, ja teraz tyram jak osioł bo pracuje na cały etat szefowa znowu pojechała na urlop, wiec ja zastepuje.

Marta fajne zdjecia, dziewczynki sa słodkie, a ty rzeczywiscie bardzo do siostry podobna.

Slonko jak dobrze ze napisałas, nie moge sie doczekac Antka jak teraz wyglada, on zawsze był taki szybki we wszystkim wiec pewnie juz sam siusia :-D

miszka, gratulacje :ico_brawa_01: super ze ci sie udało, ma to tez podobna praca, na nocki tez bedziesz chodzila??

adia26, ja w ogole nie wiem o co chodzi, wszystko to jest chore, zamiast zajac sie powodzianami to takie rzeczy sie odbywaja, a ludzie sami maja nasrane w głowach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 sie 2010, 10:07

yoanna no prawda kochana,wujek Igusi wart grzechu;) Z tym krzyzem,to brak mi slow doslownie,patrze na to z dystansu,bo jednak od dawna tam nie mieszkam,ale powiem Wam,ze kurcze strasznie mi wstyd za moich rodakow :ico_olaboga: O co chodzi? Jestem katoliczka i normalnie mam ochote zabrac z tamtad ten krzyz,zeby na to nie patrzal :ico_noniewiem: W ogole stoja tam dzien i noc jacys nawiedzeni ludzie,pilnuja, jakby ktos mial przyjsc i ten krzyz obsikiwac,ja nie wiem,ale chyba ktos powinien w koncu,zeby to przerwac ,umiescic go w kosciele.
Co do pracy,to jestem przeszczesliwa bo moj manager poszedl mi tak na reke ze az mam go ochote usciskac.Zmiana trwa od 2 po poludniu do 10 wieczorem,ja pracuje dowolne 4 godziny w tym przedziale czasowym,czyli np.18-22,albo 15-19 jak mi pasuje.Jezeli mam ochote na overtime,prosze bardzo moge nawet cala zmiane odpracowac.CUDOWNIE :ico_sorki:
Dla mnie bajka bo Artur pracuje do 2 po poludniu,a w razie overtimow do 4,no lepiej byc nie moze,poza tym Natalia za rok do szkoly na 3 godziny od 9 rano do 12 bedzie chodzila wiec mam czas wszystko pozalatwiac rano :ico_brawa_01:
W piatek jade na 2 tygodnie do Polski,wiec mnie nie bedzie.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 sie 2010, 23:01

Miszka ale super praca no świetna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miłego pobytu w pl.
My jutro do Dublina jedziemy po paszporcik dla małego, mam nadzieję że uda nam się zoo zaliczyć :-) :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 sie 2010, 01:01

Witam! kochane!
mmarta81, fotki cudne !!! Myślę że podwojene macierzynstwo dodalo ci uoku wygladasz znakomicie porostupromieniejesz mamuska :ico_oczko: A dziewczynki jak lalunie :ico_oczko:
o,ja Ci zazdroszcze ja mam miseczke A :ico_placzek: I nawet taka potrafi byc za duza,na te moje zwisy
Kochana przynajmniej masz male a ja mam ja krowie wymiona a raczej wygladam jak te afrykanki z osad cycki mi juz wisza przed pas ale posczekajmy jeszcze troche wiwi nadal pompuje to wyciognie je do pasa bede zwijac je w rulonik ale co tam walic to kiedys byly piekne i to minelo moze kiedys bedzie mnie stac na operacjie plastyczna to je dzwigne a jak nie to stary bedzie mial na starosc co podczymywac se he he he :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-08-12, 01:04 ]
miszka, powodzonka w pracy :ico_oczko:
Ja ostatnio nie mam czasu na nic, nawet wiadomosci nie ogladam
Witaj w klubie ja nie wiem co sie dzieje na swiecie jak w rodiu nie uslysze

wiola85, ale z niunka sie mega przystojniak zrobil facet 1 klasa

słonkowitaj kochana

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość