Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 sie 2010, 17:40

Witajcie babeczki wczoraj poznym wieczorem bylam u mojego gina i dowiedzielismy sie ze bedzie upragniona CURECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!do tej pory nie mozemy w to uwierzyc dzidzia rozwija sie ksiazkowo jestesmy tacy szczesliwi GORACO POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZLE MAMUSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

11 sie 2010, 19:37

Cześć dziewczyny,
Fajnie Aga że jesteś już w domu w szpitalu jest okropnie, no właśnie ja też mam ochotę w tej ciąży na mleko co mi się wcześniej raczej nie zdarzało. No u mnie też będzie dziewczynka tak przynajmniej wychodzi a jak będzie to zobaczymy a co do imienia to jeszcze nie wiemy ale tak wstępnie to wychodzi że Liwia, co o tym myślicie? ja nie jestem do końca przekonana ale pewnie wyjdzie jak zawsze na męża. Oliwier kojarzy mi się z Janiakiem a jego raczej nie lubię więc imię też raczej dobrze mi się nie kojarzy ale tak jak dziewczyny wspominają najważniejsze żeby Wam się podobało. Pozdrawiam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2010, 23:12

Aniula, kochana gratuluję że jest tak jak sobie wymarzyliście :ico_brawa_01:

Agata86, Ładne imię Liwia ale chyba inaczej się nie da co? tzn nie ma żadnych zdrobnień od tego imienia?Bo szukam w głowie ale nie wchodzi mi...Jak np Oliwia to oliwka a Liwia to Liwia chyba nie? Ładnie tylko dla mnie akurat za bardzo inaczej...ale moje dziewczyny mają proste imiona więc teraz nie mogę za bardzo wymyślać żeby się jakoś nie wyróżniało zwłaszcza jak będzie dziewczynka bo nie pasowało by mi ,że mam Zuzię,Gabrysię i np Sandrę czy Jesicę.Choć to też ładne imiona to ja muszę mieć polskie i zwykłe ale piękne same w sobie :ico_oczko: dla mnie oczywiście :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2010, 09:29

Witam dziewczyny odzyskałam lapka w pracy i mam neta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przynajmniej nie będzie mi nudziło, bo nadal pracy nie za wiele

Aniula to super, że masz córeczkę tak jak chcieliście :ico_brawa_01: a jak jej dacie na imię ?

Agata86 imię Liwia bardzo mi się podoba, to chyba starorzymskie ? bardzo nietypowe, nie znam nikogo o takim imieniu

Powtórzyłam wynik na przeciwciała, no i dalej mam te cholery we krwi :ico_noniewiem: także czeka mnie latanie na badania co cztery tygodnie, no ale trudno jak mus to mus

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

12 sie 2010, 10:57

Aniula, Kochana gratuluje!!!! Fajnie że wszystko w porządku i jest wymarzona dzidzia :ico_sorki:
Agata86, Super jest w domu o niebo lepiej i oby tak do stycznia!!!! Imie też mi sie bardzo podoba Faktycznie takie niespotykane a zarazem wyjątkowe.
zubelek, No ja synalka będe miec a imie jeszcze nie do końca ustalone ale wstępnie Oliwier.
gaga22, A czy wy macie konflikt serologiczny? Nie wiem czy już pisałas czy nie :ico_noniewiem: Kurcze ale to nie zagraża ani tobie ani dziecku co????

[ Dodano: 2010-08-12, 10:59 ]
Jacie kręce już jutro wejde w 19 tydz ale czas leci prawie półmetek, leci ten czas w tepie niesamowitym nawet nie wiem kiedy??? Ale bliżej niż dalej za kilka tygodni chodzic nie będe mogła taka będę duża :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 sie 2010, 11:20

Witam Was dziewczyny. I od razu przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Ale mężuś mój ma urlop i nie było nas w domciu, wyjechaliśmy do rodzinki i troszke poodpoczywaliśmy. U mnie już troszke lepiej, mdłości powolutku ustają, ale coraz częściej boli mnie glowa.
Agnieszka26 strasznie się ciesze, że, u Ciebie już wszystko wporządku, i masz racje czas tak szybko leci, że nawet nie obejrzymy się kiedy a będzie nasz upragniony styczeń.
Agata 86 imie bardzo oryginalne, i bardzo ładne.
Aniula gratuluję upragnionej płci.
Ja bym bardzo chciała chłopca, ponieważ córeczkę już mam, no ale to się okaże w 20 tyg, bo właśnie wtedy mój gin mi zrobi USG.
Wakacje się kończą, a ja nie wiem co robić czy wracać od września do pracy czy się poleniuchować. Mam ochotę wrócić, bo jak Oliwia pójdzie do zerówki to ja się zanudzę w domu, ale jest problem, bo ja do tej pory pracowałam w dwóch szkołach, bo miałam 1,5 etetu. I kurcze nie wiem co robić, ale jak sie zdecyduje wrócić, to musze chyba zrezygnować z jednej szkoły bo będę miała za ciężko, tymbardziej, że w gimnazjum to ja mam nauczanie indywidualne z upośledzonymi dziećmi, a w tej drugiej pracy to przedszkole, no i chyba zostanę przy przedszkolu. Dziewczyny doradźcie co robić, bo ja już mam taki mętlik w głowie, że szok! Z jednej strony nie chce mi się siedzieć w domu, a z drugiej jak zrezygnuje z jednej roboty to chodzi również o kase. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2010, 11:47

gaga22, A czy wy macie konflikt serologiczny? Nie wiem czy już pisałas czy nie :ico_noniewiem: Kurcze ale to nie zagraża ani tobie ani dziecku co????
i to jest właśnie dziwne, bo nie mamy konfliktu oboje mamy krew 0- :ico_noniewiem: dziecku póki co nie zagraża, bo tych przeciwciał nie jest dużo, tylko u mnie gdyby zaszła konieczność podawania krwi, to ciężej będzie znaleźć krew zgodną

buzok14 co do pracy to ciężko cokolwiek Tobie doradzić, wszystko zależy od tego na ile czujesz się na siłach, no i aspekt finansowy też ma swoje znaczenie. Zresztą dłużej jak do końca listopada pewnie nie popracujesz, bo potem to już trochę ciężko.

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

12 sie 2010, 12:10

buzok14, faktycznie ciężko doradzić no ale może lepiej zostać w domu. Ja to teraz jeszcze "uczęszczam" do pracy bo zakładam że może być kiepska zima znaczy się mroźna i ze śniegiem a wtedy to na pewno nie będę sobie zawracała gitary z pracą tylko w domku będę spokojnie czekała na mój Skarb, a wiadomo może jeszcze ze dwa miesiące i śnieg spadnie no może dwa i pół. Ja też mam trochę inaczej bo dojeżdzam do pracy prawie 30 km co prawda samochodem ale gdyby nie to że w pracy u mnie trochę atmosfera jest kiepska to w ogóle bym nie jeździła do pracy tylko w domciu siedziała a zajęcie zawsze się jakieś znajdzie przecież przełączanie kanałów pilotem to też jakieś zajęcie jest :-D
Cieszę się bardzo że imię Wam się podoba, :-D
gaga22, no to może to laboratorium jest kopnięte, ale w sumie w przyrodzie zdarzają się nie wyjaśnione przypadki, ważne że nie jest groźne dla Maleństwa póki co i oby tak zostało do końca. :ico_ciezarowka:
Agnieszka 19 tydzień to tak samo chyba jak ja, bo już sama nie wiem jak to liczyć czy 18 i kilka dni to już jest 19 czy jeszcze nie. hmm Poza tym wydaje mi się że ten suwaczek trochę mnie oszukuje - niedobry.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 sie 2010, 12:29

witajcie :ico_haha_02:

gaga22, fajnie,że już masz komputer :ico_brawa_01:

Agnieszka26, faktycznie czas leci niebawem nie będziemy chodzić tylko się kulać :ico_haha_01:

buzok14, oj masz dylemat z tą pracą,patrząc z perspektywy ciąży to wiadomo,ze lepiej posiedzieć w domku,przygotować się na nowego bobasa,podelektować ciążą ,przecież masz jeszcze dziecko to i zajęcia nie brakuje...ale jeśli chodzi o kasę to wiadomo,że pracuje się ile się da i na ile się ma siły...Może jakbyś z jednej pracy zrezygnowała to i byłoby więcej czasu dla siebie a i całkeim bez kasy by nie było i zajęcie wśród ludzi...trudno powiedzieć bo to sprawa bardzo indywidualna.Ja we wszystkich ciążach miałam problemy więc ja bym została w domu ale jak ciąża jest zdrowa i bez zagrożeń to też przecież nie ma takiej potrzeba .Oj ja to chyba ci nie pomogę :ico_sorki:

gaga22, dziwne z tymi przeciwciałami ,a swoją drogą nieźle się z mężem dobraliście z grupami krwi w razie "w" jedno drugiemu może krew oddać,no pod warunkiem,że coś z tymi przeciwciałami zrobią u ciebie :ico_noniewiem:

Agata86, jak masz 18t i2 d to już leci 19 tydzień.Jak masz równe 18t to skończony 18t.
Ja mam teraz 19t i 1d czyli zaczęłam 20 tydzień :)

Dziś mam wizytę u położnej,zmierzy,zważy sprawdzi ciśnienie i mam nadzieję,że posłucha pulsu dzieciątka no i oby do usg,to już za 6 dni :ico_sorki:

Agnieszka26, już lecę na 1 stronkę :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-12, 12:37 ]
wpisałam Oliwier syn :-D jak ktoś chce jeszcze to piszcie...i tak sie zastanawiam czy wszystkie dziewczyny są na pierwszej stronie jak nie to mówić mówić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 sie 2010, 13:27

JA na razie mam w planie pracować do końca października, ale mam 300 metrów do pracy :-D a ile ostatecznie wytrzymam to zobaczymy. Ja jak dłużej siedzę w domu to cholery dostaję, o ile z ciążą będzie wszystko ok to będę pracować, jeszcze się w domu nasiedzę po porodzie. Od listopada to będę zajęta szukaniem mebli i innych pierdół do nowego domu bo przed świętami się mamy przeprowadzać.
gaga22, no to może to laboratorium jest kopnięte, ale w sumie w przyrodzie zdarzają się nie wyjaśnione przypadki, ważne że nie jest groźne dla Maleństwa póki co i oby tak zostało do końca. :ico_ciezarowka:
dokładnie, podobno czasami w ciąży organizm jakieś dziwne białka wytwarza i stąd przeciwciała
gaga22, dziwne z tymi przeciwciałami ,a swoją drogą nieźle się z mężem dobraliście z grupami krwi w razie "w" jedno drugiemu może krew oddać
a do tego jest to dość rzadka grupa krwi, jak to z minusowymi grupami. Ja przed ciążą z Bartkiem przez 6 lat krew oddawałam, czasami bywało, że po mnie dzwonili, bo im minusowe grupy potrzebne były.
Agata86, jak masz 18t i2 d to już leci 19 tydzień.Jak masz równe 18t to skończony 18t.
Ja mam teraz 19t i 1d czyli zaczęłam 20 tydzień :)
a ja właśnie dziś zaczęłam 18 tydzień :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość