Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 sie 2010, 21:19

wy tylko po 4 kg to ja chyb atu bije rekord bo 10 kg mam na plusie
nie to ja bije rekord :ico_haha_01:

wczoraj pisalam 12 kg na plusie :-D tylko nie wiem czy smiac sie czy plakac, ale ide tak samo z kg jak w pierwszej ciazy.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 sie 2010, 22:03

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Monia M, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 100 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja Was chyba dziś nie dam rady doczytać - wybaczcie :ico_sorki: Uciekam zjeść i zaraz sie kłade bo padnięta jestem po całym dniu a jutro czeka mnie pewnie ciężki dzień bo Maja po ciężkiej szczepionce (a w zasadzie kilku) więc może być marudka - oby nie :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

13 sie 2010, 09:13

Monia a to w takim razie oddaje Tobie pierwsze miejsce na biciu rekordu :-D hahahahha

ja po :ico_kawa: zaraz sniadanko i pewnie spacer ..a dzis chyba zupka grzybowa na obiad..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

13 sie 2010, 09:22

Witam
tylko nie wiem czy smiac sie czy plakac, ale ide tak samo z kg jak w pierwszej ciazy.
zawsze lepiej się śmiać niż płakać. :-)
A czy po pierwszej ciąży szybko udało ci się je zgubić?
Wczoraj spotkałam koleżankę która jest w 5 miesiącu ciąży a brzuszek to miała większy ode mnie. Naprawdę jak na 7 miesiąc to wydaje mi się że mam mały brzuch ale to pewnie dlatego że w biodrach jestem szeroka i rozkłada sie tak jakos po całości :-)
Dzisiaj z rana postanowaiłam powalczyc z chwasami na chodniku przed nasza posesją, bo co przechodziłam to mnie to strasznie denerwowało no i teraz już mogę spokojnie przejśc bo nic tam nie rośnie. Swoja drogą dziwne, bo niedawno był układany tam chodnik z kostki i żeby tak od razu wyrastały z niego badyle. :ico_zly:
Wczoraj pofarbowałam sobie włoski i już mam zupełnie lepsze samopoczucie, bo nie mogłam patrzeć na siwe odrosty.
Dobra lecę ogarnąć mieszkanko bo ok. 11 przychodzi koleżanka w odwiedziny.
Miłego dnia

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

13 sie 2010, 10:56

A czy po pierwszej ciąży szybko udało ci się je zgubić?
powiem Ci że najłatwiej gubi się kg po pierwszej ciąży :ico_oczko: :ico_sorki:
Wczoraj spotkałam koleżankę która jest w 5 miesiącu ciąży a brzuszek to miała większy ode mnie
każda ma inny, jedna szybciej, druga później itd. zależy od predyspozycji każdej kobiety i ułożenia dzidzi - jedno jest wspólne - wszystkie brzuszki z maluszkami sa piękne!!! :-) :ico_sorki:
Kiedyś pytałaś o to moje usg - tutaj robią tylko w 12tc i w 20tc (i to w 20tc to od niedawna dopiero bo jak byłam w ciaży z Mają to tylko w 12tc robili...).

Ja dziś leniuchuje :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

13 sie 2010, 12:35

witam :-D
wczoraj wieczorkiem nie zajrzałam bo byłam u rodziców z igorem
wróciłam była prawie 21.00 i juz nie miałam siły
młody sie wyszalał z kuzynką, tata żniwuje więc igor był w siódmym niebie bo traktory, kombajny jeżdziły :ico_brawa_01:
Dzisiaj z rana postanowaiłam powalczyc z chwasami na chodniku przed nasza posesją, bo co przechodziłam to mnie to strasznie denerwowało no i teraz już mogę spokojnie przejśc bo nic tam nie rośnie.
ja wczoraj walczyłam z mleczami
bardzo dużo mi tego wyrasta w kostce przed domem :ico_zly:
a jak napada i jest ciepło to już w ogóle
mieszkamy w bliżniaku i akurat działka obok jest niezabudowana i rośnie tam trawa, ostatnio ta trawa a własciwie jakieś badyle rosły na prawie 1,wysokości, byłam wściekła bo to ochydnie wyglądało przy naszym domku
ale sąsiad sie zlitował i skosił i jest juz ładnie :ico_brawa_01:

u nas dziś bardzo ciepło
na 14.00 ide do fryzjera i chyba jaki pisze sylwia od razu sie lepiej poczuje :ico_brawa_01:
w ogóle jutro wraca moja siostra z ustki, bedzie 2 tyg u rodziców więc nadrobie zaległości z nia bo strasznie za nia tesknie :ico_sorki:
obiadku nie robie bo mam od wczoraj :-D
i stawiam za skończony 21 tc :ico_tort:

[ Dodano: 2010-08-13, 12:37 ]
eeeee
dobrze że mam suwaczek co mi liczy tygodnie ciąży :ico_noniewiem:
czy ja dobrze licze bo jak nie to mnie poprawcie....dzisiaj zaczynam 23 tc....?????????? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

13 sie 2010, 14:14

stawiam za skończony 21 tc
dzisiaj zaczynam 23 tc....??????????
według suwaczka - dziś skończyłaś 22tc a zaczoł się 23tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

13 sie 2010, 15:01

my wlasnie po spacerze jestesmy, jakos dzis sie niefajnie czuje Maja w brzuchu mi sie napina i ogolnie jakas do nonono jestem....wstawiam zaraz grzybowa na obiad...

aniaj84 :ico_brawa_01: za 23 tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

13 sie 2010, 19:38

ja mam dzis rewolucje w brzuchu, wyglupialam sie z amelka a mly szalal z nami, w miedzy czasie posprzatalam chalupke, byl pan od auta i transakcja zakonczona sprzedalismy nasz samochod a teraz maz pojechal kupic nowy ale co z tego bedzie to zobaczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

13 sie 2010, 19:40

stawiam za skończony 21 tc
dzisiaj zaczynam 23 tc....??????????
według suwaczka - dziś skończyłaś 22tc a zaczoł się 23tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kurde liczyłam i liczyłam i sie dolioczyć nie mogłam :ico_noniewiem:
skończyłam 22 i zaczełam 23 tc
Aniu jesteś wielka :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość