patrycjaa0
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2010, 21:15

14 sie 2010, 09:36

Witajcie
ostatnio jak byłam u ginekologa nic nie było widac i kazał mi przyjsc za tydzien czyli w ten poniedzialek co bedzie. Pierwszy test wyszedł negatywnie ale to był taki troszke lipny z alegro miesiaczka mi sie zatrzymała w tym dniu co dostalam ale skoro gin powiedzial ze watpliwa sprawa skoro i test wyszedł negatywnie sama zwatpiłam ale po przyjsciu od gina siostra kazała mi kupic test i zrobic a ten wyszedł pozytywnie sama teraz zauwazam w sobie zmiany nie wiem czy isc teraz do gina czy za 2 tygodnie moze jeszczce za wczesnie i znów nic nie zobaczy podobno oni widza cos od 6 tyg?
A cos o sobie mam 24 lata to moja pierwsza ciąża razem z narzeczonym jestesmy 7 lat mieszkamy razem u jego rodzicow i ślub chcielismy wziasc za 2 lata a teraz to i moja rodzina twierdzi ze powinnismy zrobic choc małe przyjecie jak myslicie czy to jakis duzy problem jesli najpierw bedzie dziecko a pozniej slub w przyszłym roku moja siostra wychodzi za maz nie chce jej wchodzic w parade , co o tym myslicie?

Gizmowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 02 sie 2010, 09:30

14 sie 2010, 10:42

Patrycja jeżeli chodzi o moje zdanie to nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy na szybko biorą ślub bo dziecko w drodze.
Po co rezygnować z marzeń, przecież ślub i wesele może być takie jak sobie zaplanowaliście po narodzinach dziecka, skąd ten pośpiech ;)

patrycjaa0
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2010, 21:15

14 sie 2010, 11:15

Dziekuje Gizmowa ja tez tak mysle jak Ty ;) tylko wiesz jak niektorzy lubia sie wtracac w czyjeś zycie :) ja wole wszystko ze spokojem teraz mamy inne sprawy na głowie ;) buzka

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

14 sie 2010, 12:15

HEJ DZIEWCZYNY :-)
DŁUGO NIE PISAŁAM, BO W PONIEDZIAŁEK WYLADOWALAM W SZPITALU Z PLAMIENIEM, ALE DZIEKI BOGU JESTEM TERAZ W DOMU WRAZ MOIM MALENSTWEM!!!!!!!!!!!!! BIORE LEKI USG WYKAZALO WSZYSTKO OK, OBY TAK DALEJ............
TERAZ MAM WIZYTE 26,08

POZDRAWIAM
patrycjaa0 WITAM

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 sie 2010, 13:04

patrycjaa0, ja też jestem zdania, że dziecko nie powinno być powodem do zmiany planów życiowych. jeśli zaplanowaliście ślub za 2 lata, to ja bym się nie spieszyła, choć sama brałam ślub chybcikiem ze względu na ciążę. teraz już bym się tak nie spieszyła. wszystko robione na wariackich papierach, stres, po co????To Wasza decyzja, nie Waszych rodziców.

ewelcia1245, dobrze, że już wszystko w porządku, odpoczywajcie!!!

Gizmowa, jak się czujesz???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 sie 2010, 13:24

jak myslicie czy to jakis duzy problem jesli najpierw bedzie dziecko a pozniej slub w przyszłym roku moja siostra wychodzi za maz nie chce jej wchodzic w parade , co o tym myslicie?
mysle, ze to nie problem, bo my z P. slubu nie mamy i specjalnie dla dziecka brac nie bedziemy, moze za rok, albo za dwa... Jak powiedzialam mamie, ze jestem w ciazy to pierwszym pytaniem bylo jakie mamy plany i czy wezmiemy slub.. Takie wiejskie myslenie :ico_olaboga: :ico_zly:

ewelcia1245, to ja trzymam kciuki &&& musi byc dobrze

patrycjaa0
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2010, 21:15

14 sie 2010, 15:13

Ewelcia napewno bedzie wszystko dobrze ;) teraz tylko wypoczywaj
Dzieki dziewczyny za opinie zaraz wlasnie jade do rodzicow mam nadzieje ze nie beda poruszali tego tematu bo przeciez nie moge sie denerwowac ;)) pozdrawiam

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

14 sie 2010, 19:13

Cześć
i ja się dołączam, obecnie jestem w 4 tygodniu ciąży. we wtorek idę do gin niech sprawdzi czy wszystko jest ok.
To jest moje drugie dzidzi, pierwsze ma 3 lata. Trzymajcie za mnie kciuki.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 sie 2010, 20:07

kate_k82, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie sie ciesze, ze nas coraz wiecej :ico_brawa_01:

patrycjaa0
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 sie 2010, 21:15

14 sie 2010, 22:39

Witaj Kate ;)) faktycznie razem razniej ;) mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość