leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 sie 2010, 20:55

No i 3 tygodnie w koklice ja skutecznie "rozluznily",bo nie siada :ico_olaboga:
na pewno Zuzia szybko nadrobi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

15 sie 2010, 21:06

inia1985, rzeczywiście masz dylemat. Ciężko podejmować takie życiowe decyzje, szkoda że jest tak że człowiek musi wiecznie te grosze liczyć w kieszeni.
iw_rybka, życzę Ci duuuuużo mleka. A malutka jaka jest do Ciebie podobna :ico_brawa_01:
leona, cudnie Marcelek jaki zdolniacha :ico_brawa_01:

mój leniuch najbardziej podoba mu się stanie na nogach, siedzieć nie bardzo lubi choć ostatnio zaczyna z pozycji siedzącej tak jakby do raczkowania ale to jeszcze hen hen daaaleko

[ Dodano: 2010-08-15, 21:15 ]
ps muszę zrobić kilka nowychzdjęć. Te są sprzed 2 tygodni...

co do choroby Piotrusia to już nie ma biegunek i nie wymiotuje tylko z badań wychodzi że bakterie jeszcze są niestety :ico_placzek: i musimy wszyscy uważać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ps. to z pieluchą to zabawy z tatą w superbohatera :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

15 sie 2010, 21:34

anusiek, super fotki :ico_brawa_01: sliczny synek - superbohater :ico_brawa_01: :-D
a ile ma wzrostu?? bo strasznie dlugi na tej fotce wyglada :ico_oczko:

mam nadzieje ze wkoncu pozbedzie sie synus tej bakterii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 sie 2010, 00:54

bo strasznie dlugi na tej fotce wyglada :ico_oczko:
- no wlasnie :ico_szoking: To samo pomyslalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

16 sie 2010, 10:27

witajcie dziewczyny :-)

Malucha zmierzymy jutro na szczepieniu. Ja mu zakładam ubranka na 90 lub większe 86...bo niektóre koszulki są krótkie.
Rzeczywiście jest długi, zawsze jak jesteśmy u jakiegoś lekarza dają mu ok 10 m-cy

Ja mam 164 mąż 170 nie wiem po kim On taki wysoki...ale będę się cieszyć jak będzie miał w przyszłości z 180 :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

16 sie 2010, 10:52

iw_rybka, anusiek, leona, śliczne zdjęcia Waszych pociech :-)

iw_rybka, strasznie współczuję Ci tego zapalenia. Oby szybko przeszło :ico_sorki: :ico_sorki:
A Zuzia nadrobi wszystko - zobaczysz :ico_sorki: :ico_sorki:

anusiek, To rzeczywiście Piotruś długi :ico_szoking: Ja myślałam że gdy Justynka nosi ciuszki na 80 to jest długa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

leona, gratuluję Marcelkowi chrzcin :-) No i wielkie brawa za raczkowanie i siadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

anetka607
:ico_szoking: może skonsultuj telefonicznie z ginką to "nieruszanie" piersi. Bo naprawdę może Ci się zapalenie zrobić :ico_olaboga:

No to mamy już wszystkie jedynki :-) Justynka trochę mniej marudna się zrobiła. Pięknie już wstaje i próbuje się puszczać - co kończy się zawsze upadkiem :ico_oczko: Dlatego wolę ją przytrzymać, by sobie krzywdy nie zrobiła....

[ Dodano: 2010-08-16, 10:56 ]
inia1985, gratuluję dostania pracy :ico_brawa_01: Wierzę że podejmiesz właściwą decyzję :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

16 sie 2010, 11:31

hejka
Ja mu zakładam ubranka na 90 lub większe 86..
:ico_szoking: to niezle, my od niedawna w rozmiarze 74 chodzimy :ico_oczko:
No to mamy już wszystkie jedynki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pięknie już wstaje i próbuje się puszczać -
niezle :-) :ico_brawa_01:

my sobie dzisiaj pospalismy do 10.30, tego mi trzeba bylo bo PL od 7 na nogach bylam codziennie :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

16 sie 2010, 11:38

ps. to z pieluchą to zabawy z tatą w superbohatera :ico_haha_01:
a ja myslalam ze to sukienka :ico_wstydzioch: ale ma wielkie oczy

leona, jaki przystojniacha w garniturze :ico_brawa_01:
leona napisał/a:
bo strasznie dlugi na tej fotce wyglada :ico_oczko:
- no wlasnie :ico_szoking: To samo pomyslalam :ico_oczko:
ja 2 letnie dziecko :ico_szoking:

iw_rybka, moja tyle samo wazy :ico_brawa_01: a jakie ma super wloski coreczka :ico_brawa_01:
anetka607 :ico_szoking: może skonsultuj telefonicznie z ginką to "nieruszanie" piersi. Bo naprawdę może Ci się zapalenie zrobić :ico_olaboga:
dzisiaj mam wizyte bo z posiewui wyszlo ze mam 2 jakies bakterie a nie grzyba jak poprzednia twierdzila i musze isc po jakies leki, wiec podpytam, a na wypalenie mam leki i to po nich tak tragicznie sie czuje, mdli mnie niesamowicie :ico_olaboga: cycki twarde i pelne ale troche juz mniej bola :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-16, 11:40 ]
a i moja mala ma grzybka w buzi, pcha wszystko co sie da i efekt jest, dostala nystatyna

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

16 sie 2010, 11:47

dzisiaj mam wizyte bo z posiewui wyszlo ze mam 2 jakies bakterie a nie grzyba jak poprzednia twierdzila i musze isc po jakies leki, wiec podpytam, a na wypalenie mam leki i to po nich tak tragicznie sie czuje, mdli mnie niesamowicie :ico_olaboga: cycki twarde i pelne ale troche juz mniej bola :ico_sorki:
no to dobrze że pogadasz z lekarzem. No i mam nadzieję, że dostaniesz dobre leki które szybko pomogą :ico_sorki:
a i moja mala ma grzybka w buzi, pcha wszystko co sie da i efekt jest, dostala nystatyna
zdrówka dla Klary
my sobie dzisiaj pospalismy do 10.30, tego mi trzeba bylo bo PL od 7 na nogach bylam codziennie :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 sie 2010, 11:47

Witam :ico_haha_02:

Rybciu,strasznie współczuję zapalenia cycusia.wiem jak to jest,też przez to kiedyś przechodziłam :ico_olaboga: Obyś szybko doszła do siebie.A Zuzieńka z pewnością nadrobi wszystkie zaległości.Niczym się nie martw kochana,bo będzie dobrze.

anetka607 chyba coś jest nie tak z tym nieruszaniem piersi :ico_noniewiem: musisz opróżniać cycuchy choć częściowo by nie mieć właśnie zapalenia,a potem innych nieprzyjemności z tym związanych.Zrób tak jak doradzały wcześniej dziewczyny,koniecznie skonsultuj się z lekarzem.
leona gratulacje z okazji chrztu Marcelka :ico_brawa_01:

Ja się tak bałam o Natalinkę,że z tymi paskami to będzie troszkę opóźniona ruchowo,a tu proszę,radzi sobie doskonale.Tydzień temu zaczęła siadać,jeszcze sie chwieje na boki ale wyłapuje rączkami równowagę,raczkować też próbuje,ale póki co zrobi jeden "krok" rączką do przodu,a gdy próbuje nóżkę przesunąć to się rozjeżdza na podłodze jak żabka,ale spoko bo pewnie niedługo też załapie. :ico_brawa_01: No i idzie nam druga dolna jedyneczka,już ja widać więc pewnie za kilka dni się przebije.Póki co mała nie chce mi jesć w dzień,ani obiadków ani kaszek :ico_szoking: A w nocy muszę do niej wstawać co chwila,ale mam nadzieję że jeszcze troszkę i jej to minie :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 18 sie 2010, 09:28 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość