Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

13 sie 2010, 21:36

hej hej wieczorowa pora :ico_brawa_01:
ale mialam dzis zalatany dzien :ico_olaboga: ale przynajmniej mi sie nie nudzilo :ico_brawa_01:

Sylwia co do twojego pytania to u mnie z dojsciem do wagi to byl tor z przeszkodami :ico_oczko: przytyłam z Matim 23 kg. 3 miesiace po porodzie zostalo mi juz jakos malutko znaczy chyba 3 kg z tych 23....ale potem przestalam karmic siedzenie zima w domu no i przybylo jeszcze okolo 5 czyli wiecej niz przed ciaza o 8, ale jak mlody mial poltora roku wzielam sie za siebie ostro i zrzucilam wtedy 13 kg w 3 miesiace no i tym o to sposobem wazylam jeszcze mniej niz przed ciaza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pan od auta i transakcja zakonczona sprzedalismy nasz samochod
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniaj84, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 23 tc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

13 sie 2010, 21:46

moja waga po ciazy z amelka bardzo skakala, troche chudlam, troche grublam ale sie az tak nie przejmowalam, bralam sie pare razy a w koncu druga ciaze zaczelam z dosc wysoka waga, moze daltgo tak malo tyje teraz, ale juz po drugim to sie wezme, aha ja nie karmilam dlugo piersia bo tylko dwa tyhgodnie...
gadalam z mama przez telefon i tak mnie gdzies wkurzyla znaczy posmucila i rozlaczylam sie w klotni a potem przeryczalam pol godziny, ale juz mi lepiej, ale to moze te hormony juz sama nie wiem, poza tym czuje sie jak kupa...mam taki suchy kaszel i chyrlam caly czas a nic sie nie odrywa i tylko mi brzuch skacze jak kaszle...
wogole mam nerwy jakies tez chcialam jechac po nowe autko a tu musze z amelka siedziec ale coz taka rola kobity :ico_noniewiem:

mam od kilku dni odurzacz do prania dywanow od siostry i sie przymierzam a amelka wlasnie nie zdazyla z kupka i obsrala mi dywan wiec jutro na bank bedzie pranie :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

14 sie 2010, 08:33

witam i ja z :ico_kawa: :ico_kawa: mialysmy mega ciezka nocke....Sarcia od wczoraj wieczora ma temp i slarzyla sie wieczorem na bol gardla...w nocy obudzila sie znowu goraca dalam jej nurofen i w sumie przez ponad godzine temp spadla tylko po czesci bo byla cieplawa caly czas....chyba pojade ja zbadac ...juz dawno chora nie byla.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

14 sie 2010, 09:31

robak, oj to może być gardełko
zdrówka życzę dla Sarki :ico_sorki: :ico_sorki:
karolina-ch, super że zmieniliście autko :ico_brawa_01: mój mąż też coś zaczyna mi przebąkiwać że na jesień sprzeda mi samochód :ico_noniewiem:
nie za bardzo mi sie to uśmiecha bo nie mamy kaski odłożonej żeby dołożyć i kupić cos młodszego :ico_noniewiem:
a ja dziś sama do wiczora :ico_noniewiem: pewnie pojade do rodziców bo sama raczej siedzieć nie bede :ico_noniewiem:
maż siedzi na rybach z kolegami z pracy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a wieczorem jedziemy na urodziny do szwagra na działkę
a dzisiaj w nocy wraca siostra :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
już sie doczekać nie mogęęęęęęęęęęęęęęęęę

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

14 sie 2010, 10:20

witam z rana

ania 84 za 23 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wzielam sie za siebie ostro i zrzucilam wtedy 13 kg w 3 miesiace no i tym o to sposobem wazylam jeszcze mniej niz przed ciaza
Podziwiam Monia Twoją silną wolę.
byl pan od auta i transakcja zakonczona sprzedalismy nasz samochod
no to gratulacje. my nasz próbujemy sprzedać już od jakiegoś czasu ale niestety nie ma chętnych, bo nie ma w nim klimatyzacji a teraz wszyscy się o to pytają.
robak życze zdrówka dla Sarki

Ja dzisiaj jestem nie do życia. Jest tak gorąco że nic się nie chce. Czeka na mnie kupka do prasowania ale przy tym upale to chyba nie dam rady. Idę pod prysznic trochę się ochłodzić-może będzie lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

14 sie 2010, 11:28

witam weekendowo.
U nas 35 stopni :ico_olaboga: zar leje sie z nieba.
Ja weekend sama z synem bo moj malzonek pojechal z moja tesciowa na jakis spend rodzinny po 20 latach niewidzenia sie :ico_zly: nie chcialam jechac na jakies pole i spac w samochodzie z malym, to zabral nonono i pojechal z mamusia
:ico_zly: :ico_zly:
Ja mialam ciezka noc, wymiotowalam i biegunke miala i tak do 2 w nocy straszne bolesci, potem wzielam nospe i jakos zasnelam. Mati obudzil mnie o 6:40 :ico_zly: wiec mama zrypany dzien.
A jeszcze o 10 dostalam telefon, ze zmarla moja babcia :ico_placzek: mama mojego taty.

robak, zdrowka dla Sarci
Podziwiam Monia Twoją silną wolę.
Teraz mam zamiar zabrac sie za siebie tak od razu po porodzie no oby mi sie udalo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-08-14, 11:30 ]
Czeka na mnie kupka do prasowania
ja naszych ciuchow nie prasuje, za to co wieczor jak juz troche chlodniej jest to po troszku prasuje ciuszki Maji :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-15, 20:33 ]
:ico_olaboga: ale tu cisza :ico_placzek:
dziewczyny co z wami :ico_noniewiem: ???
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za moj 27 juz tydzien.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

15 sie 2010, 21:05

hejka alez pustki....
Sarka juz dzis dobrze, nie wiem co to mialo byc...oby juz nie wrocilo....

my weekend bardzo spokojnie, Sarka jeszcze buszuje zaraz ide ja kapac i lulu:)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 sie 2010, 09:54

dobry po weekendzie

lenia mam dziś
planuje nic nie robić :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
tylko małe prasowanko :ico_noniewiem:

Monia M, ależ ten czas zapierdziela....
to już 27 tc :ico_brawa_01: :ico_szoking:
[*] dla twojej babci
robak, super, ze z córcią już lepiej

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 sie 2010, 10:41

czesc
ja dzis od rana pracowicie, kurze, odkuirzanie, sprzatanie lazienki, pranko, zmywanko.
Zaraz spadamy z mlodym na jakies zakupy, bo cos by sie przydalo na obiad zrobic :ico_oczko: chyba zrobie kotlety z piersi z borkula, bo synek tak sobie zyczy :-D
upal znow nie do zniesienia, ale to ponoc ostatni taki w tym tygodniu, no i oby tak bylo, bo juz zniesc tej pitrasnicy nie moge.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

16 sie 2010, 12:01

witam

Ja dzisiaj byłam na badankach i roche mi sie zeszlo bo robiłam m.in. test obciażenia glukoza po godzinie i po dwóch godzinach i swoje trzeba było odsiedzieć, ale miałam gazetkę do czytania i czas szybko przeleciał. Po drodze zrobiłam zakupy no i jestem.

Wczoraj natomiast spedziliśmy dzień w rozjazdach najpierw pojechaliśmy do moich dziadków, później do rodziców no i jeszcze do cioci, a później znów do rodziców bo przyjechała moja siostra ze szwagrem. No i pogadałyśmy sobie jak ciężarna z ciężarna :-)
Jej dziecko będzie 3 miesiące młodsze od naszego. bardzo chce mieć dziewczynkę bo ma już 7 letniego letniego chłopczyka, ale ja coś czuję że i u niej bedzie chłopak :ico_haha_01:
A teraz trochę pomarudze:
- ciagle puchną mi nogi i mocze je w zimnej wodzie :ico_olaboga:
-w nocy pocę się niesamowicie, dosłownie jestem cała mokra łącznie z włosami a wczoraj to nawet spałam nago i przy otwartym oknie bo już z tego gorąca to nie mogłam wytrzymać. :ico_zly:
Ale ogólnie nie jest tak źle oby tylko skończyły się te upały.
MoniaM przykro mi z powodu twojej babci. Trzymaj się kochana. :588:
A odnośnie powrotu do formy to chętnie się do ciebie przyłącze, bo zawsze to w grupie raźniej i bardziej motywuje. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-16, 12:02 ]
Monia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 27 tydzień

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość