Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sie 2010, 22:12

Jagna30, mowisz ze sa podobne :ico_haha_02: mi sie wydaje wlasnie ze nie az tak bardzo :-) zobaczymy
adia26, narazie nie nie nic nie dzialam :ico_nienie: moze to tylko hormony :ico_oczko: naszczescie karmie wiec narazie i tak nic by z tego nnie bylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 sie 2010, 22:35

mmarta81, nie bardzo...?no co Ty....jak dwie krople wody;)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2010, 08:56

Jagna30, wkleje jakies nowe fotki to ocenisz jeszcze raz :-D niby na zywo mowia ze podobna do nikogo :ico_haha_01:
Iga to byla caly tata :ico_oczko:

co tam u Was slychac????
ja zaraz z Amy do osteopaty ,pozniej plac zabaw,grupa na 13 wiec na zrobienie obiadu i zakupy nie ma juz czasu :ico_oczko: tak jade na te zakupy juz od piatku :ico_haha_01: i dojechac nie moge :ico_haha_01:
wczoraj bylam pierwszy raz na czyms takim http://www.cosmedica.szczecin.pl/wyszcz ... vacu-well/ wykupilam karnet na 20 wejsc po 30 minut :-) zobaczymy czy cos to wogole da :ico_noniewiem:
no ale 3 razy w tegodniu przynajmniej wychodze sobie i dziewczynki zostaja z tata :-D
milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 sie 2010, 21:31

Jagna30, słuchaj jak to okresliłas "rzuciłam hasłem i milcze" przeciez pisalam ze nie wiem jak połaczyc te watki, bo sie na tym nie znam, a to była tylko propozycja na ktora dziewczyny w wiekszosci sie zgodziły.

Czekam teraz na wasze działanie w tej sprawie.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

18 sie 2010, 11:02

Dzien dobry :D
Marta ja mysle,ze na pewno da :) kazdy ruch (a jeszcze pod cisnieniem) duzo daje :) ja od tygodnia nie bylam nigdzie :( mialam isc na silownie ale moja siostra bylai ni echciala mnie puscic - poszlysmy za to do aqua parku wczoraj :) ale nie poplywalam zbyt duzo przy Ninie ktora bawila sie w piratke :D

Wiola zaskoczylas mnie :D powodzenia w staranich! :D ale bym chciala swiadomie sie starac o dziecko :) ja narazie rozkoszuje sie praca ;) i coraz lepiej mi idzie :D do tego w wolnych chwilach zabralam sie za ta prace magisterska i mam juz prawie 60 stron :D jeszcze drugie tyle i koncze ;)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 sie 2010, 17:30

boze ta nauka sikania na nocnik wykancza mnie nerwowo :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 sie 2010, 21:48

yoanna, no widzisz u mnie to tez tak smiesznie bo to moj pierwszy raz w staraniach o dzidzi, pierwsze było nieplanowane i teraz jakos tak smiesznie było :-D
Mam nadzieje ze sie uda :-)

mmarta81, a u mnie to samo nocnik to koszmar :ico_olaboga:
Filip w ogole jak go widzi to wpada w szał i niecierpi go. Wiec kupiłam mu nakładke na sedes to jest jeszcze gorzej niz z nocnikiem.
Dla poprawienia wizerunku kibelka ponaklejałam mu tam pieski kotki i autka jego ulubione rzeczy, no to mały zamiast tam siadac to stoi i drze sie ze chce naklejkami sie bawic i je odklejac z nakładki :ico_olaboga:

Nie wiem co mam wymyslec, jak były upały to chodził bez pampersa i lał w majty, ale to nie pomogło bo nie robiło to na nim wrazenia ze mam mokro :ico_zly:

A jeszcze dodac ze jak juz go posadze na ten nocnik to siedzi itak nic nie zrobi dopiero jak poczuje pampersa na tylku cwaniaczek mały :-) potrafi sie powstrzymywac zeby tylko nie nasikac tam gdzie powinien.

[ Dodano: 2010-08-20, 20:52 ]
oooo co tak cicho gdzie jestescie???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2010, 09:48

czesc laski :-D
stawiem kawe bo cos tu nie mrawo u nas :ico_oczko:
gdzie Was wywialo ???
jeju siedze i mysle ze juz niedlugo nasze dzieciaki 2 latka beda swietowc :ico_szoking:
zlecialo nie dopiero co w brzuszku byly...taksie denerwowalysmy jaki porod bedzie jak beda wygladac nasze malenstwa a tu one juz 2 lata...a malenka Amy zaraz 3 miesiece :ico_olaboga: to juz wogole mi szybko leci :ico_olaboga:

co planujecie za prezenciki dla dzieciakow na 2 latka ???
ja kupie kuchnie dal Igusi :-D taka podobna jak Miszka kupila dla Natali

aaa od wczoraj mam 3 dziecko- noworodka :ico_haha_01: kupilam Igusi baby borna i teraz karmi go to ten sika i musze jej pomagac zmieniac pieluchy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

21 sie 2010, 14:43

witam sie i stawiam pyszna kawe mrozona z bita smietana i lodami ktora wlasnie zjadam :D mniammm ale podrozala okropnie - w czasah mojej podstawowki 2,50zl i wszyscy ja kupowali bo byla pyszna a teraz 6,50zl :D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 sie 2010, 21:56

Hej my dzis byliśmy na wycieczce pojechaliśmy zwiedzać okolice oglądaliśmy ruiny zamku i póżniej zrobiliśmy sobie piknik na piękną rzeczką :) a tak po za tym to nic ciekawego jakoś weny mi zupełnie brak do pisania

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość