Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 sie 2010, 08:52

czesc kochane :-)

Zle dzis spalam, i teraz nie wyspana,a poza tym chcialam sie wczoraj wczesniej polozyc to wstawilam do pieczenia akrkowke taka co by na kanapki byla, i piekla sie i piekla i spac nie moglam sie polozyc bo musialam jej pilnowac.
U nas dzis troche juz chlodniej uffffff, ale i tak jakies takie uderzenia goraca mam.
Czekam teraz na moja babcie (mame mamy) bo od siostry wziela dla Mateuszka ze wsi jajeczka i ma nam przywiezc i potowarzyszyc nam dzisiaj :-)
Fajan mam ta babcie ma 80 lat a codziennie gdzies biega, od wnuka do wnuczki od prawnuka do prawnuczki. Musielismy jej kupic komorke bo jej ngdy w domu nie mozna zastac i sie o nia ciagle martwilismy a tak to teraz na komorze ja lapiemy :-D
To moja ostatnia babcia, dzidkow juz dawno nie mam, strasznie ja kocham.
Wiem, ze jak urodze to bedzie u mnie kazdego dnia zeby mi pomoc, bo nie usiedzi nigdzie wiedzac, ze ja sama :-)

Ania_R, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 okienko o jezzzzuuuuuuuuu :ico_olaboga:

sylwiab0000, mowie Ci juz patrzec w lustro nie moge. Mnie sie w ciazy strasznie rysy twarzy zmieniaja, nos robi sie szeroki jak u murzynki i ta druga i trzecia broda :ico_olaboga:

robak, dobrze Ci, ze nie puchniesz :-) to moja najwieksza zmora, to i jeszcze zgaga :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 sie 2010, 09:23

Dzięki dziewczyny :ico_sorki: :-) Ja dziś miałam w planach pójsć na jakis plac zabaw z dziewczynkami i spotkac sie z jedną mamą i Madzi koleżanką z klasy, ale pogoda do kitu (pada) a ja po wczorajszych przemeblowaniach jeszcze mam troche roboty z którą chce sie jak najszybciej uporać :ico_oczko: choć troche mi sie tez nie chce po wczorajszym przemęczeniu robota... :ico_noniewiem:
poza tym to zostało mi jeszcze tylko 4 spotkania.
a coś dalej planujesz???

robak, fajnie że sie wczoraj rozerwałaś :ico_brawa_01:
Wiem, ze jak urodze to bedzie u mnie kazdego dnia zeby mi pomoc, bo nie usiedzi nigdzie wiedzac, ze ja sama
fajnie że masz taką babcie :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 sie 2010, 11:58

nie moge narzekac na opuchniecia....
ale z ciebie szcześciara
Musielismy jej kupic komorke bo jej ngdy w domu nie mozna zastac
:-)
Podziwiam Twoją babcię w takim wieku i taka sprytna no i nowoczesna babcia, bo z komórką. :-D
Wiem, ze jak urodze to bedzie u mnie kazdego dnia zeby mi pomoc, bo nie usiedzi nigdzie wiedzac, ze ja sama
naprawdę kobieta anioł.
uz patrzec w lustro nie moge. Mnie sie w ciazy strasznie rysy twarzy zmieniaja, nos robi sie szeroki jak u murzynki i ta druga i trzecia broda
jeszcze tylko 3 miesiące i to się zmieni, a na razie omijaj lustra szerokim łukiem :-)

U mnie akurat, z tego co mówią inni, to na twarzy wyglądam lepiej w ciazy niż przed. :-D
Tylko strasznie martwi mnie ta waga ale tak jak się umawiałyśmy bierzemy się za zrzucanie po ciąży.
a coś dalej planujesz???
dalej to planuję chodzić na zajęcia ale do szkoły rodzenia :-) a z angielskim na razie dam sobie spokój.

Wróciłam z zakupów i na obiad dzisiaj będzie pieczeń z papryką i ziemniaczkami.

[ Dodano: 2010-08-17, 12:01 ]
no i jeszcze stawiam torcik za rozpoczęty 29 tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 sie 2010, 14:17

Podziwiam Twoją babcię w takim wieku i taka sprytna no i nowoczesna babcia, bo z komórką
no mowie ci :-D
a do tego kazdy mowi, ze wyglada na 60 gora 65 lat a ona juz 80 na karku ma :ico_brawa_01: swietnie sie trzyma, i niech mi zyje jak najdluzej :ico_sorki:
jeszcze tylko 3 miesiące i to się zmieni, a na razie omijaj lustra szerokim łukiem
staram sie jak moge :-D
ale tak jak się umawiałyśmy bierzemy się za zrzucanie po ciąży.
i tego sie kochana trzymajmy :ico_brawa_01: :ico_oczko:
torcik za rozpoczęty 29 tydzień
jejciu 29 juz :ico_szoking: no to brawa ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-17, 14:19 ]
my juz po obiadku, moj syn zjadl mega porcje a potem poprawil dwoma lubisiami :ico_szoking: alez sie zarloczny ten moj niejadek zrobil, ale dobrze niech jje na zapas od wrzesnia w przedszkolu bedzie glodowal :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 sie 2010, 14:38

sylwia co to za pieczen z papryka:) brzmi ciekawie:)

wiecie co ja bym juz chciala tak 35 tydzien byc :-D bo juz mi sie ciezko robi i spac ciezko i jak pochodze to tez zaraz nogi bola...

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 sie 2010, 14:40

ja bym juz chciala tak 35 tydzien byc
i ja tez :-D

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 sie 2010, 15:15

sylwiab0000, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie co ja bym juz chciala tak 35 tydzien byc
a ja najlepiej już po porodzie :-D :ico_sorki: a tak na serio to te ostatnie tygodnie sa najdłuższe i najcięższe a teraz przynajmniej moge jeszcze normalnie sie poruszać i brzuszek jeszcze mi tak nie przeszkadza :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 sie 2010, 16:38

i niech mi zyje jak najdluzej
oby tak było, bo taka babcia to skarb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja bym juz chciala tak 35 tydzien byc
a ja jeszcze nie, bo tak straszycie że te ostatnie tygodnie są najcięższe wiec chcę jak najdłużej cieszyć się swoim stanem, chociaż jednocześnie nie mogę doczekać się by zobaczyć nasze małe szczęście.
Robak jeśli chodzi o pieczeń z papryką to jak chcesz to podam ci przepis, ale jutro z rana, bo zaraz idziemy z mężem na zajęcia do szkoły rodzenia :-D
Mam nadzieję że mi nie ucieknie :-)

[ Dodano: 2010-08-17, 16:40 ]
AniaR i MoniaM dzięki za gratulacje. :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 sie 2010, 19:39

dziewczyny co ja dziś przeżyłam.......
igor biegał po pokoju i bawił sie balonem, tzn podrzucał go do góry
w pewnym momencie chyba stracił równowagę i obalił sie
głową uderzył w doniczkę (ceramiczną) z kwiatem
nie jest to rozcięte, normalnie ma dziurę
3 cm brakowałoby a staciłby oko :ico_placzek:
ogłos tego uderzenia był porzerażający
krew sie lała okropnie
strasznie spanikowałam jak zobczyłam cała twarz w krwi
po drugiej stronie ulicy mieszkają tescie, więc przerażona wziełam igora na rece i biegłam do nich bo nie wiedziłam co zrobić
tesciu usłyszał że młody tak krzyczy i od razu wybiegł na podwórko
z tego strachu to nie wiedziałm co robić
człowiek traci kontrole i nie wie jak pomóc :ico_placzek:
nie byłam z nim na pogotowiu bo rana nie jest głęboka
oj strachu było, normalnie do teraz mam brzuch twardy :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 sie 2010, 19:55

ania matko boska...dobrze ze tylko tak to sie skonczylo :ico_sorki: :ico_sorki:
jejku niby sie wydaje ze dzieciaczki nie sa juz takie male ale jednak nie mozna z nich oka spuscic... :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość