meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

17 sie 2010, 22:41

witam witam witam:) tyle znajomych!!! cześć Shiva, Anusiek, Anetka, Iw Rybka... i wszystkie inne Dziewczyny!!! Drogie Grudnióweczki piszecie dzielnie cały czas... jestem pod wrażeniem... :ico_brawa_01:
zdjęcia dzieciaczków i same dzieciaczki oczywiście super!!! :ico_brawa_01:
przypomnę się może. jestem mamą Karolinki ( jesteśmy jeszcze na pierwszej stronie :ico_sorki: ). Karolka skończyła wczoraj 8 miesięcy. ale jeszcze nie raczkuje, nie wstaje, nie chodzi i sama nie siada... od początku miała mało siły i leniuszek z niej. buzia za to jej się nie zamyka i non stop się śmieje. telewizor zagłusza:)!!! łyse jest to moje dziecko i ciągle chudziutkie, maks 20 centyl z wagą, z długością lepiej bo powyżej 60 byłą ostatnio:)
torcik zatem za nasze 8 miesięcy...
chętnie popiszę ponownie... pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

17 sie 2010, 23:21

meg, o witaj Kochana :-D :ico_brawa_01: A wiesz że ostatnio tak się zastanawiałam co u Was słychać? Bardzo się cieszę , że wróciłaś do nas. Koniecznie wrzuć foteczkę swojej Kruszynki :-) A powiedz wróciłaś do pracy? No i jak tam Twoje zdrówko? Pamiętam że miałaś podobnie jak ja problemy z tarczycą...
ale jeszcze nie raczkuje, nie wstaje, nie chodzi i sama nie siada... od początku miała mało siły i leniuszek z niej. buzia za to jej się nie zamyka i non stop się śmieje. telewizor zagłusza:)!!! łyse jest to moje dziecko i ciągle chudziutkie, maks 20 centyl z wagą, z długością lepiej bo powyżej 60 byłą ostatnio:)
każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Widać Karolinka skupiała się na rozwoju "mowy", a później zacznie się rozwijać ruchowo.
Justynka pięknie radzi sobie ze wszystkim co związane z ruchem, ale za to z komunikacją jest gorzej. Uwielbia piszczeć i zna kilka zlepków sylab typu lalalala, babababa, tatatatata, dziadziadzia. Tylko mama nie chce powiedzieć :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-17, 23:24 ]
Właśnie zgrałam zdjęcia z sobotniego wypadu do Skansenu w Olsztynku. Wrzucam Wam jedną fotkę.
Obrazek

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

18 sie 2010, 09:54

witajcie,

wcześnie Justynka zaczęła, zdolna dziewczyna :ico_brawa_01:
meg, witam Cię serdecznie :-) super że zajrzałaś do nas. Ja ciągle na forum pomimo nawału spraw ale tu jest takie wsparcie w razie czego że chyba nigdy nie zrezygnuję.

Też chętnie zobaczę zdjęcie maluszka :-)

no i zdrówka życzymy z okazji 8 miesięcy.

Shiva pięknie wyglądacie :-)

co do rozwoju to mój Piotruś też nie siedzi pewnie. Muszę być obok żeby w razie czego go złapać. Na nogi staje przy mojej pomocy. Często nie mogę go posadzić bo prostuje nogi w kolanach...

dziś nocka lepsza, choć maluch często się budzi Biorę go do karmienia i zasypiam. Potem mąż pyta czemu Piotruś z nami spał... ale dziś wstał o 7 czyli normalnie. Dzięki że nie o 5!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

18 sie 2010, 10:06

hejka

u nas drugi dzien beznadziejnej pogody
wczoraj tak lalo ze czesc ulic pozamykali bo wody po kolana :ico_chory:

wszystkie fotki super :ico_brawa_01:
ale sliczne te nasze dzieciaczki :ico_brawa_01: :-D

co do rozwoju to mój Piotruś też nie siedzi pewnie. Muszę być obok żeby w razie czego go złapać.
u nas tak samo, ale i tak postepy bo jeszcze dwa tygodnie temu wogole nie siedzial
ze staniem podobnie, dopiero od kilku dni sztywno stoi na nogach :ico_oczko:
wszystko w swoim czasie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 sie 2010, 11:24

co do rozwoju to mój Piotruś też nie siedzi pewnie. Muszę być obok żeby w razie czego go złapać. Na nogi staje przy mojej pomocy. Często nie mogę go posadzić bo prostuje nogi w kolanach...
to tylko kwestia czasu jak Piotruś poczuje się pewnie siedząc i stojąc :-)
u nas tak samo, ale i tak postepy bo jeszcze dwa tygodnie temu wogole nie siedzial
ze staniem podobnie, dopiero od kilku dni sztywno stoi na nogach :ico_oczko:
to teraz pójdzie już szybko. Ja widzę, że z dnia na dzień jest poprawa i Justynka pewniej wykonuje wszystkie czynności :ico_sorki:

U nas nocka z tych gorszych bo Justynka wstawała o 3.30 i 6.30, a tak to już dawno nie było, by były 2 pobudki. Cieszyłam się, ze wszystkie jedynki wyszły, ale teraz Niunia wkłada paluszek i szoruje dziąsła tam gdzie mają być 2. Ehh to jeszcze dłuugo potrwa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sie 2010, 11:48

geheimnis - zarozowienia tez nie widac :ico_oczko:

Anusiek - a dobrze go zmierzyli??Bo moja ma prawie 80 cm a Piotrus wyglada na dluuuuzszego :ico_szoking:


A waga i tak wieksza niz u Zuzki,no i tyle czasu wymiotowal i mial rozwolnienie,wiec mysle,ze jest ok :ico_brawa_01:

A decyzja o drugim bobo nie jest latwa,my tez rozmawialismy,rozmawialismy i jak dostalam umowe w pracy,to przystapilismy do dzialan - jak widac,z dobrym skutkiem :ico_brawa_01:

No i oficjalie jestesmy zdeklorowani,ze juz nie bedziemy miec dzieci a nieoficjalnie jakos chowam ubranka po Zuzce z namaszczeniem,maz ostatnio naprawial lozeczko i mowi - "nie wiem jak to tu zrobic,zeby nie wkrecac srubki na stale,bo jak to zrobie,to juz dla nastepnej dzidzi nie bedzie...."

Wiec kto wie ,co bedzie za jakis czas dluzszy badz krotszy,jedno wiem,nawet jak bedzie wpadka,to bedziemy sie cieszyc :)

anetka - wspolczuje tego zasuszania w taki sposob,dali ci jakies tabletki,zeby szybciej poszlo??

Shiva, tez myslalam, o ty,ze moze Zuzka juz w dzien mleczka tyle nie potrzebuje,dzis ma lepszy dzien i chetnie pije :ico_brawa_01:

meg, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pokaz nam Karolcie :ico_sorki:

Shiva, super fota :ico_szoking: Sliczna mama z Ciebie,wygladasz jak siostra,a nie mama :ico_brawa_01:

leona, fajna foteczka w podpsie :ico_brawa_01:
Ehh to jeszcze dłuugo potrwa :ico_noniewiem:
- pociesze Cie,ze Andrzejek przed 2 urodzinami juz mial komplet zebow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 sie 2010, 13:46

Shiva, sliczna foteczka, widze, ze u Was lato w pelni... u nas temperatury nie przekraczaja juz 20 st. i pochmurnie co dnia. A Ty jaka szczuplusia, wrocilas pewnie do figurki sprzed ciazy.... ja brzucha juz nie odslonie, ciagle naciagam koszulke w dol, zeby nie bylo widac mojego arcybrzydkiego pociazowego brzucha...
co do rozwoju to mój Piotruś też nie siedzi pewnie
Kiara jeszcze ani nie siedzi, ani nie raczkuje... ale w jednym miejscu zbyt dlugo nie wytrzymuje i chce, zeby ja "prowadzac", a mnie juz plecy bola... maruda sie zrobila i pokazuje charakterek... ale potrafi sie tez tak slodko chichrac :-)
wczoraj tak lalo ze czesc ulic pozamykali bo wody po kolana
to niezle :ico_szoking: u nas cala noc padalo, ale szkod nie ma
ale teraz Niunia wkłada paluszek i szoruje dziąsła tam gdzie mają być
hehe, tak jak mowilam, nie ma co sie cieszyc za wczasu :ico_oczko: Kiara nadal wszystko gryzie, a szczegolnie upodobala sobie mnie...
Anusiek - a dobrze go zmierzyli?
ja tez niedowierzam tym ich mierzeniu...
Kiara kurdupelek, ma okolo 8kg i wg mojego nieudolnego mierzenia jakies 70cm
oficjalie jestesmy zdeklorowani,ze juz nie bedziemy miec dzieci a nieoficjalnie jakos chowam ubranka po Zuzce
nigdy nie wiadomo, czy za kilka lat nie zatesknisz za takim malenstwem :-) ja jeszcze zadnej decyzji w kwestii rodzenstwa dla Kiary nie podjelam, raz chce, innym razem nie... najpierw chcialabym zajac sie swoim zyciem i w koncu cos z siebie zrobic, a tego obawiam sie najbardziej... musialabym najpierw zasluzyc jakos na drugie dziecko...

poza tym u nas nic ciekawego, jutro bedzie ostatni pelny dzien mojego brata u nas, chyba zabiore go do oceanarium :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

18 sie 2010, 14:55

Shiva, super zdjecie, a Justynka wielka, chyba szybko mamusie przerosnie :-D

meg, koniecznie pochwal sie mala :ico_brawa_01:
wczoraj tak lalo ze czesc ulic pozamykali bo wody po kolana :ico_chory:
no to kiepsko
dali ci jakies tabletki,zeby szybciej poszlo??
tak, do jutra mam brac

ja tez nie mowie nie co do 3 dziecka, i ciuszki trzymam, ja mowie ze przed 20-stka 1 dziecko bylo, przed 30-stka 2 a przed 40-stka chyba bedzie 3 :-D

moja sie robi zlosnica i dla syna robi na zlosc :ico_szoking: wczporaj podbiegla w chodziku do jego zabawet zwalila, on posprzatal ona znowu podeszla a on na nia nakrzyczal i ona sie poryczala i przyszla do mnie, poglaskalam ja i szybko sie zerwala i pobiegla i z rozpedu znowu mu zwalila i uciekla :ico_szoking: msciwa babeczka rosnie, taka mala a rozumie

:ico_tort: synek konczy 8 lat, impreze mamy w piatek :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

18 sie 2010, 15:09

anetka607, :ico_tort: dla synka :ico_brawa_01:
faktycznie mala cwaniara :ico_oczko:
shiva twoja Justynka to super duza dziewczynka :-) a te jej oczka... :ico_brawa_01:
meg witaj znow :ico_sorki:
moja kluska juz sie podciaga w lozeczku,a jak ja postawie to potrafi juz sie na nozkach troche utrzymac :ico_szoking: przy oparciu oczywiscie..ale jescze na paluchach staje. ja jej na sile podnosic nie bede,niech najpierw sprobuje poraczkowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 sie 2010, 15:11

anetka607, wszystkiego dobrego dla synka :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:
pisalas kiedys, ze chcesz kupic szelki do prowadzania Klary, zeby Twoje plecy sobie odpoczely, kupilas?

[ Dodano: 2010-08-18, 15:16 ]
ja kupilam w koncu to drewniane krzeselko do karmienia dla Kiary, ale poduszke do niego musze dokupic osobno i teraz nie moge sie co do koloru zdecydowac :ico_puknij:

Kiara coraz czesciej gryzie mnie po sutkach, a jak ja zapiszcze to ta sie cieszy :ico_szoking: w ogole straszny gryzon :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość