Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 sie 2010, 16:50

Patrycja.le, fajne dzieciaczki :-D

leona, słodziak z tego Twojego Marcelka :ico_brawa_01: A jakie włoski ma świetne :-)
u nas jeszcze nie ma drugiej jedynki na dole,ale widze,ze dwojka chce wyjsc???? :ico_szoking:
he he he robią sobie wyścigi ;-)
Gratuluję postępów wszystkim dzieciaczkom, strasznie szybko dzieciaczki rosną :ico_sorki: A takie kruszynki były niedawno, do tych pierwszych chwil już zawsze mi się będzie tęsknić :ico_haha_02:
to fakt, kiedyś takie bezbronne i całkowicie zależne od nas, a teraz już chcą robić wszystko po swojemu. Jak cos nie po ich myśli to jest krzyk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 sie 2010, 20:12

Wpadłam tylko na chwilę :) leona, faktycznie super Marcelek wygląda w tym garniturku :-D A jak świetnie sobie radzi z raczkowaniem

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 sie 2010, 20:14

ja tez na chwilke wpadlam :ico_oczko:
kluska juz sie sama podnosic w lozeczku zaczela,i wstala :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 sie 2010, 22:35

zamierzam do poniedziałku podjąć decyzję
trzymam kciuki za podjecie odpowiedniej decyzji :ico_sorki: A Wikunia jaka slodka i taka juz duza, swietnie kleczy sobie przy zabawkach :-)

Patrycja jaka niespodzianka, wrocilas do nas :ico_brawa_01: Zastanawialysmy sie tu kiedys, co u Ciebie slychac... Kacperek tak fajnie juz siedzi :-) on ma brazowe oczy?

Leona na jednym ze zdjec Marcelek raczkuje? Taki duzy juz sie wydaje...
kluska juz sie sama podnosic w lozeczku zaczela,i wstala
:ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

20 sie 2010, 09:56

hejka

u nas dzisiaj slonecznie
moze wybierzemy sie wkoncu na jakis spacerek :ico_oczko:
musze tez Marcelowi kupic jakas czapeczke na chlodniejsze dni

na jednym ze zdjec Marcelek raczkuje?
tak :-) coraz lepiej mu to wychodzi, no i zna juz droge ze swojego pokoju do salonu :-D :ico_oczko:


milego dnia :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 sie 2010, 10:00

ja wlasnie mykam na spacerek,musze sobie farbe do wloskow kupic :ico_oczko:
dziewczyny w sklepiku forumowym wystawilam kolczyki,jak ktoras zainteresowana to zapraszam :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

20 sie 2010, 10:57

Hejka :)
dorotaczekolada, widzisz jakie postepy już robią :) Teraz to trzeba coraz bardziej ich pilnować.
leona, super Marcelek wyglądał w garniturku a z raczkowaniem to jak i u nas. Kacper zaczął raczkować dopiero tydzień temu a teraz to już zapierdziela po całym domu. Jak tylko gdzieś idę to on za mną i ciekawski wszystko musi zobaczyć :D
Helen, tak, starszy to niebieskooki blondynek a Kacper brązowe oczy i ciemne włosy:D

A ja dzisiaj idę na porten abend. To u nas jest takie tłuczenie butelek przy domu przyszłej panny młodej na szczęście na nowej drodze życia. Jutro nasza koleżanka z pracy bierze ślub więc trzeba im dopomóc w szczęściu :) Cieszę się bo się wyrwę na trochę z dziewczynami bo już dawno nigdzie nie byłam,a M. się będzie musiał dzieciakami zając hihi.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 sie 2010, 12:05

Moj maz poszedl wczoraj z kolega i jego corka,rok mlodsza od Andrzejka do takiej sali rozrywki - kulki,zjerzdzalnie,zabawki,trampoliny itp - pomysl fajny,taki dzien dla taty dizecka ale jak zobaczylam Jedrulke po powrocie,to myslalam,ze zawal dostane :ico_szoking: Zderzyl sie z ta mala i ma podbite oko,pod okiem ma wielka sliwke - wczoraj bylo napuchniete a dzis kolorowe :ico_szoking:

Patrycja.le, to milej zabawy,znam ta tradycje,u mojej siostry jeszcze to bylo,u mnie juz nie,ale moze dlatego,ze w Sopcie nikt o tym nie slyszal :ico_oczko:

dorotaczekolada, zdolniacha z Lenki,wklej jakies fotki :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

20 sie 2010, 12:10

Kacper zaczął raczkować dopiero tydzień temu a teraz to już zapierdziela po całym domu
Marcel jeszcze tak super nie raczkuje ale juz coraz lepiej mu to wychodzi

chociaz przyuwazylam ze coraz czesciej prostuje nogi i pupa w gorze, chyba oszczedza swoje piekne kolanka :ico_haha_01:

a dzisiaj nawet udalo mu sie usiasc z raczkowania :ico_brawa_01: :-D
Cieszę się bo się wyrwę na trochę z dziewczynami bo już dawno nigdzie nie byłam
super, udanej zabawy :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-20, 12:11 ]
Zderzyl sie z ta mala i ma podbite oko,pod okiem ma wielka sliwke - wczoraj bylo napuchniete a dzis kolorowe :ico_szoking:
oj to niezle :ico_chory: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

20 sie 2010, 12:18

iw_rybka, oj to nie fajnie się skończyło. A takie limo chwilę trzyma nie?
prostuje nogi i pupa w gorze, chyba oszczedza swoje piekne kolanka
Ja też się śmieje że go kolanka cisną :D
dzisiaj nawet udalo mu sie usiasc z raczkowania
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości