Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

20 sie 2010, 20:21

Aga_86, W sumie to masz racje ja też zwracam uwage na szczególy ale jak to u sprzedawców bywa zawsze cos wynajde wszedzie :-D Ale wymagająca to strasznie jestem.... A co do ciószków znów kupiłam na alegro.... :ico_brawa_01: :-D Kurcze czy nie za wczesnie

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

20 sie 2010, 20:51

Agnieszka26 a co kupiłaś pochwal się daj linka!! :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 sie 2010, 20:55

Aga_86 wymagania do wózka masz dobre, ja tylko z racji doświadczenia powiem Ci, że życzę powodzenia w przypinaniu półtoraroczniaka szelkami :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
używałam ich gdzieś od 6 do 10 miesięcy

Ja znowu preferuję trzykołowe, moim zdaniem są bardziej zwrotne, no i lżejsze - zawsze to jedno koło mniej. Ale to już raczej kwestia gustu niż praktyczności

[ Dodano: 2010-08-20, 20:56 ]
A co do ciószków znów kupiłam na alegro.... :ico_brawa_01: :-D
allegro to uzależnienie, ja wszystko kupuję albo na allegro albo w Niemczech. W polskich sklepach jest drogo i kiepska jakość

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

20 sie 2010, 21:04

gaga22 nie bałaś się że twój brzdąc wypadnie jak go nie przypniesz albo że się jakoś przekręci i coś sobie zrobi wiesz nóżkę gdzieś w sadzi albo coś w tym stylu?? Ja raczej będę chciała przyzwyczaić maluszka do pasów od początku i raczej nie będzie miał wyboru - mama górą :) No ale tak jak mówię będę chciała a jak będzie to zobaczymy :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 sie 2010, 21:58

gaga moj maly ma 3 lata i caly czas jest zapinanny pasami. choc czasem to niekonieczne ale on bez pasow nie pojedzie. sam zwraca mi uwage
i to samo w aucie. on zawsze pilnuje aby wszyscy je zapinali

a poczatkowo jak byl maly to tez pamietam ze byl ryk nie raz i wkladalam go do wozka z zplaczem
ale wygoda nigdy kosztem bezpieczenstwa
slyszalas jak zginelo male dziecko ktore polce w uk wyszlo z wozka na ulicy bo nie mialo pasow?
agnieszka nie za wczesnie.. kupuj kupuj to sama radosc

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 sie 2010, 22:00

ja na szczęście nie miałam problemów z pasami tzn normalnie się dawały zapinać.
No a co do wagi to wiesz co wózek lekki to nie zbawienie tylko jak się wysoko mieszka i trzeba go targać ale łatwiej taki prowadzić.Miałam wszystkie ciężkie...ledwo pchałam roczne dziecko tym bardziej pod górę a w tym lekkim co mam jedną ręką spokojnie zasuwam,bo właśnie lekki.Tyle że na pompowanych kołach to ciężko o lekki ale powiem ci ,ze miałam tak w pl bo te drogi to koszmar :ico_haha_01: ale piankowe są znacznie lżejsze i lepsze,nie plastikowe tylko piankowe tylko ciut większe od tych małych.

mi się podoba ten jeszcze http://www.preciouslittleone.com/produc ... capuccino/

i ten tylko jest cięższy o 3 kilo a to dużo :ico_noniewiem:

http://www.preciouslittleone.com/produc ... ucino-492/

za to ceny mają kuszące i tak bym chciała...i zagaduję do męża a on tak no fajny fajny :ico_haha_01: ale żeby powiedział no kup kup to już nie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 sie 2010, 22:00

Kurcze co ja tu czytam. Zakupki, zakupki i jeszcze raz zakupki :ico_haha_01: . Ja sobie powiedziałam, że nic nie kupuję, aż poznam płeć. A i tak pewnie tak ok 7 miesiąca rozpocznę zakupki. Chyba jestem przesądna za bardzo, ale trudno :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 sie 2010, 22:03

ale wygoda nigdy kosztem bezpieczenstwa
dokładnie.A ja kiedyś wsadziłam Gabi do wózka bo zasnęła nam na mieście na rękach i zapięłam jej tylko to w kroku i po bokach bez szelek na ramiona i jak wysiadałam z autobusu to mi się złożyła w pół :ico_szoking: wózek poszedł do przodu w dół a ona jak lalka...złapałam ją nie wypadła bo ja te dolne trzymały ale już miałam nauczkę,że choćbym ją miała obudzić przy zapinaniu to trzeba :ico_sorki: i te ramiączka sa ważne,nie tylko dół :ico_sorki: dla tego 5 punktowe pasy muszą być :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-20, 22:04 ]
Agnieszka26, nie za wcześnie...już 5 miesiąc ,wcześnie to tak w 3 miesiącu choć i tak kupują.Ja już bym chciała też kupować tylko jakoś się zabrać nie mogę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

21 sie 2010, 09:03

Witam w sobotni poranek , ja waśnie z :ico_kawa:

Aga_86 nie, nigdy nie bałam się nie przypinając małego, mój młody nie wychyla się z wózka, jedzie grzecznie o ile go nie przypinam, trzyma się pałąka i rozgląda, poza tym nigdy mi nie zasypia na spacerach. W samochodzie za to nie chce jechać jak jest nieprzypięty, jak wsiądziemy od razu pokazuje żeby mu zapiąć pasy :-D
Ja mam po prostu strasznego indywidualistę, który nie lubi ograniczeń, a pasy w wózku nie pozwalają mu się spokojnie rozglądać. Zresztą ja uważam, że dziecka nie można zbyt mocno pilnować, ba jak się takie pilnowane wyrwie spod uwagi, to dopiero jest problem :ico_olaboga:

A jeszcze co do wózka, na polskie chodniki duże pompowane koła są niezastąpione :ico_sorki: zwłaszcza przy niemowlaku

Zmykam zrobić Młodemu drugie śniadanko

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 sie 2010, 11:18

Witam Wszystkich :ico_haha_02: . Ja mam dziś mężusi w domciu i od rana go wykorzystuje. Od razu po śniadanku wycięgnęłam go, żeby zawiózł mnie do kosmetyczki, ponieważ brwi mi strasznie zarosły :ico_olaboga: . Wogóle jakoś przez to :ico_olaboga: siedzenie w domu to jakoś tak się zaniedbałam. głupie brwi, a czuję się o niebo lepiej :ico_brawa_01: . Jutro śmigamy na grilla do mojej siostry. A Wy jakie macie plany na weekend?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość