Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 sie 2010, 20:56

zubelek, pozdrawiam serdecznie, już połowa teraz z górki :ico_oczko:

dziewczynkom życzę spokojnych kolejnych miesięcy :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 sie 2010, 21:38

Zubelek gratuluje półmetku, u mnie jeszcze troszkę muszę poczekać. Widze suwaczki zmienione :-) . Ten maluszek na końcu suwaczka najmłodszej dzidzi jest słodki.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2010, 00:11

Hej kochane :-D
dziękuję mamusiom marca 2010 za odwiedzinki :ico_oczko:

miły dziś tu nastrój panował,no już dzień się skończył więc pewnie śpicie.

Agata piękny brzuszek :ico_brawa_01:

z opalaniem to chodzi o temp ciała,niewskazane ją podnosić,i dziecku gorąco bo temp wód płodowych wzrasta i na łożysko szkodzi,może sie przedwcześnie odklejać.
No ale bez paniki,poopalać się można chwilę,słonko i nam potrzebne,trochę pozytywnej energii ,trzeba dużo pić i się nie przegrzewać i tyle.Wiec małe opalanie nikomu nie zaszkodzi,
kurde jak ja bym się poopalała troszkę a tu zimno :ico_chory:

Skończyłam z M film oglądać i jeszcze zaglądnęłam do was :ico_oczko:
No ale już mykam spać,dobrej nocy. :ico_spanko:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

24 sie 2010, 08:24

Czesc dziewczęta a u nas pogoda się psuje wczoraj popołudniu popadałao, i taki dzien spiący był. Dzisiaj też taki do niczego :ico_spanko:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

24 sie 2010, 08:30

gaga no właśnie też mi się wydawało że to jakaś bujda z tą połową ciąży, ale kiedyś kobiety musiały sobie jakoś radzić bez USG.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 sie 2010, 08:42

Witam, ja właśnie z :ico_kawa: w pracy, u nas pogoda też taka sobie. W nocy padało, ale teraz niby się słońce przebija. U mnie znowu Młody się w nocy budzi, bo mu się dolne piątki wyrzynają do końca, no i górne ruszyły. Dobrze, że to już ostatnie zęby :ico_sorki:
Skończyłam z M film oglądać i jeszcze zaglądnęłam do was :ico_oczko:
zubelek kobieto :ico_szoking: ja padłam o 21.30, Ty to masz forme
gaga no właśnie też mi się wydawało że to jakaś bujda z tą połową ciąży, ale kiedyś kobiety musiały sobie jakoś radzić bez USG.
tak generalnie to większość kobiet w pierwszej ciąży ruchy czuje około 20 tygodnia i pewnie stąd to się wzięło. Ale co by nie mówił takie mocne kopniaczki są super, chociaż pewnie za dwa miesiące co innego powiemy jak nam dzidzia po żebrach albo pęcherzu przywali :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 sie 2010, 09:47

Jeju Zubelek sorki, ja chyba byłam wczoraj strasznie zmęczona, bo Ty dostałaś wiadomość od riterki, a ja nie wiem jak spojrzalam i myślałam, że to Twoja wiadomość do nas. Oj strasznie pomieszałam i przepraszam za to :ico_sorki: . A tak wogóle to miło ze strony dziewczyn z marca 2010, że Cię odwiedzają :ico_haha_01: .
Oj mam jakieś ostatnio kiepskie te dni. Wczoraj doszło jeszcze spore zdenerwowanie, bo dowiedziałam się, że moja córcia jest zapisana do grupy zerówkowej nie do tej kobitki co bym chciała, i dziś właśnie jade to wyprostować mam nadzieje, że nie będą mi robić z tym problemów. Dziecko jak dziecko pewnie chciałaby chodzić do grupy z dzieciakami z którymi chodziła do przedszkola, a teraz jest zapisana z całkiem obcą grupą :ico_zly:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

24 sie 2010, 10:32

Witajcie dziewczynki stawiam :ico_tort: za kolejny tydzien!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2010, 11:42

witam witam :-D
kiedyś kobiety musiały sobie jakoś radzić bez USG.
_________________
dokładnie :ico_sorki:
zubelek kobieto :ico_szoking: ja padłam o 21.30, Ty to masz forme
ale u mnie godzina do tyłu :ico_haha_01:
Jeju Zubelek sorki, ja chyba byłam wczoraj strasznie zmęczona, bo Ty dostałaś wiadomość od riterki, a ja nie wiem jak spojrzalam i myślałam, że to Twoja wiadomość do nas. Oj strasznie pomieszałam i przepraszam za to :ico_sorki: . A tak wogóle to miło ze strony dziewczyn z marca 2010, że Cię odwiedzają :ico_haha_01: .
aj tam nic nie szkodzi,nawet się nie kapłam ,że pokręciłaś :ico_haha_01: a odwiedzają mnie bo ja tegoroczna marcówka byłam tylko maleństwo straciłam i tak jakoś związana z dziewczynami jestem,no tak jak z wami przecież :-D

Aniula, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 18t

mi wróciły bóle głowy raz mam raz nie no teraz 2 noce miałam dziś o 2 brałam 2 paracetamole przeszło a o 7 rano znowu ,to męczące :ico_noniewiem:
teraz budzę się z kawą :ico_haha_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

24 sie 2010, 13:03

zubelek ja tez mam te straszliwe bole glowy ale tabletek ne biore poprostu klade sie z zimnym recznikiem na glowie i po 15 minutach przechodzi :ico_oczko: :ico_sorki: moze i tobie tez pomoze :-) Dzis mialam straszny sen tzn. wstalam rano poszlam do lazienki sie zalatwic a tam krwawienie wszystko bylo tak realne ze szok do teraz o tym mysle cos strasznego :ico_olaboga: na cale szczescie to tylko sen i oby tak zostalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość