Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2010, 14:04

Aniula, niestety mi okłady nie pomagają a ból głowy potrafi kilkanaście godzin trzymać a ja sobie nie mogę tak pozwolić bo funkcjonowac nie mogę a tu 2 dziewczynki w domu jeszcze...ale biorę paracetamol to akurat można i chyba lepiej niż tyle godzin w bólu trwać.
jej okropny miałaś sem ,ale takie często się przytrafiają ciężarówkom ;) wszystko przeżywamy ze zdwojoną siłą :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 sie 2010, 15:58

Aniula sen okropny, pewnie teraz chodzisz i myślisz...
Ja bóle głowy też miewam przeokropne, nawet kiedyś wylądowałam u lekarza, bo nie dawałam rady nawet apap nie pomagał :ico_olaboga: . Lekarz od razu mi zmierzył ciśnienie i wytłumaczenie było, ponieważ przy tak niskim ciśnieniu jak ja mam to nie da się bez bólu głowy, i teraz już wiem jak mnie glowa zaczyna boleć to musze jakąś kawkę lub mocną herbatkę. Może u was to też wina ciśnienie.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2010, 16:55

Może u was to też wina ciśnienie.
_________________
pewnie tak,bo tu w tej zakichanej irlandii z reguły niskie ciśnienie nawet po 760hp czy jak to tak się pisze :ico_haha_01: rano jak wstaję to po śniadaniu obowiązkowo kawa ale na noc jak ból się nasila to nie mogę a nawet po południu bo już bym całkiem miała noc z głowy a i tak mam problemy ze snem.
Nic mi nie pozostaje jak cierpliwie czekać aż minie,pewnie po porodzie :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 sie 2010, 21:28

mój lekarz twierdzi, że lepiej podnosi ciśnienie mocna herbata niż kawa, i dłużej to ciśnienie wyższe trzyma. Bo kawa podobno na chwilkę pokrzepi człowieka, i szybko przestaje działać. Dobra jest też podobno w takim krytycznym bólu kosteczka gorzkiej czekolady. A najlepszy sen, choć ja w tak mocnym bólu to nie jestem w stanie zasnąć.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2010, 22:19

mi pomaga 1000mg paracetamolu no ale po ok 6h ból wraca.wytrzymuję ile się da,żeby nie brać ciągle tabletek najczęściej biore na noc,żeby conieco pospać a tak to nie biorę.

teraz szperam w necie za łóżeczkiem turystycznym,chyba mi się przyda do pokoju dziennego ale chciałabym takie malutkie :ico_noniewiem:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

25 sie 2010, 08:40

Cześć dziewczyny, współczuję Wam bólu głowy mnie na szczęście tak często nie łapie może dlatego że mam nadciśnienie i cały czas je zbijam. http://www.jolmys.webpark.pl/ nie wiem czy znacie tę stronę u mnie jak na razie się nie zgadza wychodzi że chłopak a jest dziewczyna, ciekawe jak u Was?

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 sie 2010, 08:58

Witam się jak zwykle z :ico_kawa: w pracy :-D

Współczuję bólów głowy, mnie na szczęście jak do tej pory tylko dwa razy bolała. Raz minęło samo, a raz musiałam wziąć paracetamol.

Ciśnienie też mam jak na mnie marne w tej ciąży, ale po 4 miesiącach organizm po prostu się przyzwyczaił i nawet tego teraz nie odczuwam. Co do podnoszenia ciśnienia to najlepsza jest zielona herbata - podnosi ale niegwałtownie i na dłużej niż kawa czy herbata czarna. Kawa podnosi na jakąś godzinkę do dwóch, a potem ciśnienie spada poniżej poziomu wyjściowego.
nie wiem czy znacie tę stronę u mnie jak na razie się nie zgadza wychodzi że chłopak a jest dziewczyna, ciekawe jak u Was?
u Bartka mi się ni zgadza, a teraz by się zgadzało, bo wychodzi syn

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 sie 2010, 08:59

Agata86 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mnie wychodzi syn, ale ja raczej nie wierze w takie rzeczy, no ale nie powiem, że buźka mi sie uśmiechnęła na synusia :ico_brawa_01: .
Zubelek i jak tam łóżeczko turystyczne? A powiedz mi, czy oprócz tego turystycznego kupujesz jeszcze zwykłe?? Pytam, bo mi bardzo się te turystyczne podobają i tak się zastanawiam, czy dziecko taka na dłuższą metę może w turystycznym być.

[ Dodano: 2010-08-25, 09:03 ]
Własnie sprawdziłam, z Oliwią mi się zgadza, ale by było fajnie jakby teraz też się zgodziło

[ Dodano: 2010-08-25, 09:06 ]
Aha dziewczyny stawiam :ico_tort: za rozpoczęty kolejny tydzień. Jeszcze tylko 2 tyg i półmetek :ico_brawa_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

25 sie 2010, 10:30

No czesc dziewczyny mi wgtabeli wychodzi dziewczynka anie chłopiec :ico_noniewiem:
Z tymi bólami to ja też tak tak mam ale wy przynajmniej możecie brac paracetamol a ja na niego uczulona w każdej postaci tak wiec jesli nic nie pomaga to sie mecze.... buzok14, :ico_brawa_01: Za 18 tydz :-D

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

25 sie 2010, 10:32

ja też już powoli przeglądam rzeczy dla mojego Skarbeczka są takie śliczne że już bym wszystko chciała :-D buzok14, gratulacje kolejnego wspaniałego tygodnia ale ten czas szybko leci już niedlugo zaczniemy 6 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość