Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 14:21

Pruedence, Adas slodziak, widac, ze urosl i troche sie zmienil
dzisiaj nie wyspana bo kacpi znowu sie budził się co godzinę i się do cycusia przytulał.
Kiara to samo, az juz dosc mialam :ico_wstydzioch:
graz1974, witaj na watku :-)
anusiek, jaka elegancka mamuska :ico_brawa_01: fajnie, ze i z Piotrusiem udalo Wam sie pobawic
Patrycja.le, ja taki kubek kupilam niedawno, ale sprezentowalam go bratowej meza dla jej 15-miesiecznej coreczki, bo doszlam do wniosku, ze Kiara sobie z nim nie poradzi, tzn. naciskac odpowiednio slomke, zeby sie otworzyla i na razie korzystam z innego, w wersji kapiacej

wczoraj moje dziecko pol dnia przespalo, za to dzisiaj wcale nie chce :ico_olaboga: marudzi i do cyca chce, pewnie zabki jej dokuczaja... ale juz 2 razy mnie dzisiaj ugryzla przy karmieniu, raz nawet sie przy tym podsmiewala, lobuz, wiec na razie cycusia nie dostanie

[ Dodano: 2010-08-24, 14:28 ]
graz1974 sliczniutkie masz dzieciaczki :ico_brawa_01: i zabawne, ze takie "blizniaki" Wam sie udaly :-) Moja kolezanka urodzila sie w styczniu, a jej siostra w grudniu, wiec tez sa takimi blizniaczkami

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 sie 2010, 14:30

hejka

Marcel ma dzisiaj strasznie placzliwy dzionek, wyzyna sie lewa, dolna jedynka i pewnie dlatego, zreszta zabek obok tez juz widac, lada moment sie przebije :ico_oczko:


Pruedence
witaj po wakacjach, ale Adas urosl :ico_brawa_01: :ico_oczko:

graz witaj na watku, super masz dzieciaczki :ico_brawa_01:

aniulek sliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wczoraj moje dziecko pol dnia przespalo, za to dzisiaj wcale nie chce
moj synus od kilku dni ucina sobie bardzo krotkie drzemki no ale najwazniejsze ze cale nocki przesypia :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-24, 14:32 ]
aaa Helen, brawa dla Kiary za to ze udalo jej sie usiasc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
silna dziewczynka
moj jest za leniwy do takiego czegos :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 14:41

brawa dla Kiary za to ze udalo jej sie usiasc
ale to tylko ten jeden raz i znow sie rozleniwila :ico_noniewiem: takie to moje dziecko, jak czegos chce to sie drze zamiast samej sprobowac sie podniesc czy dokads przemiescic...
Marcel ma dzisiaj strasznie placzliwy dzionek
to chyba z solidarnosci z Kiara :ico_oczko:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

24 sie 2010, 14:45

Na pocieszenieHelen, moja Asia siadła dokladnie 21.08 :-) dzień przez swoimi 8 miesięcznicą.. do tej pory leniwa była strasznie, siedziała jak ja ją usadziłam

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 sie 2010, 14:47

jak czegos chce to sie drze zamiast samej sprobowac sie podniesc czy dokads przemiescic...
hehe to tez sposob :ico_oczko:

Marcel wlasnie zasuwa po pokojach :ico_haha_01: najwazniejsze ze nie marudzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 14:56

moja Asia siadła dokladnie 21.08 :-) dzień przez swoimi 8 miesięcznicą
to moze i Kiarze sie uda do tego czasu :-)
Marcel wlasnie zasuwa po pokojach
fajnie, z jednej strony tez juz nie moge sie tego doczekac, a z drugiej juz sie zastanawiam, jak mieszkanie zabezpieczyc dla Kiary :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 sie 2010, 14:56

do tej pory leniwa była strasznie, siedziała jak ja ją usadziłam
Marcelowi jak do tej pory udalo sie z trzy razy usiasc, ale z pozycji do raczkowania :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-24, 14:58 ]
a z drugiej juz sie zastanawiam, jak mieszkanie zabezpieczyc dla Kiary
najwazniejsze do oczy dookola glowy :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 15:06

najwazniejsze do oczy dookola glowy
na pewno

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 sie 2010, 15:50

A Adaś sam nie umie siadać, zaczał troche od wczoraj pełzać ale dalej nie raczkuje, ale on wielki jest, w sensie długi, właśnie wrócilam od koleżanki która ma synka o miesiąc starszego i ważacego też 10kg, ale o głowe mniejszego i tamten śmiga na czworaczka i chodzi za rękę albo przy meblach a Adaś się tylko turla. Ale śmiesznie się na siebie patrzyli bo Adaś przyzwyczajony do towarzystwa Tosi, a tamten na razie sam bo mama w ciąży drugiej;)

Patrycja- ty z Weherowa? dobrze zrozumiałam:) a ja właśnie wróciłam z Kopalina bo rodzice mają tam domek, szkoda że nie wiedziałam bo mogłybyśmy się spotkać.

Graz- ja o Tosie starałam się rok, a Adaś nie był planowany:) ale cieszę się, że tak wyszło. Mąż koleżanki jest z listopada a jego brat ze stycznia tego samego roku i razem do szkoły chodzili, a jeden ma 190cm a drugi 170:)

anusiek- super wyglądałaś na weselu :ico_brawa_01:

U nas dzisiaj mały sukcesik jedzeniowy, jako że Adaś zupkom w słoczkach wiecznie mówi nie i po paru łyżkach pluje, zrobiłam, mu krupnik na kurczaku i dodałam masełko do smaku i zjadł ze smakiem swoją porcję:) teraz będe patrzeć czy go nie wysypie:)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 16:09

czekam az Kiara zacznie raczkowac, nie bede juz musiala zmywac podlogi :ico_oczko:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość