Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

24 sie 2010, 07:25

U nas przedszkole prowadzi nauczycielka-emerytka nauczania początkowego :ico_noniewiem: Na razie moi chłopcy razem chodzą do przedszkola, ale od września Jasiek do zerówki maszeruje. I tak planuję, ze poniedziałek i wtorek przed 1 września poprowadzę już tylko samego Adasia. Początek roku to będzie zamieszanie i chyba nie byłoby dobrze ich w ten dzień rozdzielać.
bo Kuba chory, dostal antybiotyk
zdrówka dla Kubusia

Podjęliśmy już pewne decyzje co do kasy. Wczoraj wydaliśmy dyspozycję o spłacie części kredytu, trochę pieniędzy zostawiliśmy na formalności związane z budową domu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2010, 07:46

hejka
moje małżeństwo się wczoraj posypało i jest koniec! dzisiaj się wynoszę,bo mam tego dość!

kilolek zdrówka dla Kubusia :ico_sorki:
Podjęliśmy już pewne decyzje co do kasy. Wczoraj wydaliśmy dyspozycję o spłacie części kredytu, trochę pieniędzy zostawiliśmy na formalności związane z budową domu.
dobry pomysł :-)

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 sie 2010, 08:21

kilolek zdrówka dla chłopaków.
Z tego co wiem w takich placówkach powinni pracować osoby z wykształceniem pedagogicznym lub opiekuńczym.U nas w żłobku są pokazane dyplomu tych osób co pracują z dziećmi.

Agnieś81, To jasiu już do zerówki idzie,to masz już dużego chłopca w domu..
Agnieś81, to kredyt mieszkaniowy macie już spłacony
moje małżeństwo się wczoraj posypało i jest koniec! dzisiaj się wynoszę,bo mam tego dość!
:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2010, 08:37

myszka105 a co u ciebie??

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

24 sie 2010, 09:01

to kredyt mieszkaniowy macie już spłacony
mieszkaniowy to już mamy spłacony, a teraz mamy kredyt konsolidacyjny, a zabezpieczeniem jest hipoteka mieszkania. I niestety tylko małą część spłaciliśmy.
Agnieś81, To jasiu już do zerówki idzie,to masz już dużego chłopca w domu..
wysyłam Jasia wcześniej o rok do zerówki, dlatego że w przedszkolu się nudzi. Jak sobie będzie dobrze radził to za rok do pierwszej klasy pójdzie. Ale ja mam jeszcze możliwość wyboru. To chyba ostatni taki rocznik, później wszystkie sześciolatki do pierwszej klasy pójdą.
moje małżeństwo się wczoraj posypało i jest koniec! dzisiaj się wynoszę,bo mam tego dość!
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 sie 2010, 09:40

myszka105 a co u ciebie??
a nic ciekawego praca studia dom działka i cały czas tak w kółko

[ Dodano: 2010-08-24, 09:41 ]
moje małżeństwo się wczoraj posypało i jest koniec! dzisiaj się wynoszę,bo mam tego dość!
co się stało ?jak chcesz to odpowiedz jak nie to nie.Każdą odpowiedz uszanuje

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2010, 23:12

po prostu mój za daleko z łapami się posunął,był pijany i dzisiaj robiłam obdukcję,więc jak widać nie wesoło wczoraj wieczorem było,na dodatek Hania to widziała i nie mogła się potem uspokoić :ico_olaboga:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

25 sie 2010, 09:18

po prostu mój za daleko z łapami się posunął,był pijany i dzisiaj robiłam obdukcję,więc jak widać nie wesoło wczoraj wieczorem było,na dodatek Hania to widziała i nie mogła się potem uspokoić
Aniu moim skromnym zdaniem powinnaś zakończyć ten zwiazek,bo jak już tak daleko to zaszło że odważył się Ciebie uderzyć to nie wróży dobrej przyszłości waszemu związkowi

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

25 sie 2010, 16:45

Witajcie
Kilolek jak tam Kubuś wyzdrowiał już

Wiem ze zachowania dzieci bywaja przeróżne ale nie dziwie sie ze ci nie podobało bo juz samo to ze nad zachowaniem jednego łobuza pani nie panuje daje coś myśleć
Nie dziwne tez ze Kuba bedzie szukał teraz takich idaoli
My spedziliśmy troszke czasu w Krakowie. Moje Ola pierwszy raz mogła zobaczyć awanture w piaskownicy o zabawki wydaniu innych dzieci - stała jak zaczarowana i tylko później pytała dlaczego
Ania wspólczuje i nie umiem nic powiedziec. W naszym małżenstwie tez jest kryzys ostatnia ale mam nadzieje pokonamy go - tyle ze u mnie nikt z łapami nie skacze

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sie 2010, 16:48

ja planuję to zakończyć,czeka mnie wizyta na posterunku i składanie zeznań oraz pisanie pozwu o rozwód :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości