Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 sie 2010, 09:21

Witam weekendowo pogoda paskudna całą noc lało i teraz też pada :ico_zly: normalnie jesień za oknem.

zubelek to super, że masz już wózek skompletowany. Ja też tylko będę musiała wyprać pokrycie do fotelika, bo na razie leży w piwnicy. No i leżaczek też.

A to mój zaległy brzuchol - równo 19 tygodni

Obrazek

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 sie 2010, 09:28

gaga brzunio, a nie brzuchol, jest naprawde śliczny :ico_brawa_01: .

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 sie 2010, 10:47

gaga22, Brzuchol suuuper no i faktycznie brzunio :ico_ciezarowka:
Ja dzisiaj standardowo jakies omdlenie w nocy obowiązkowo :ico_placzek: Wstałam do toalety mój mnie prowadził i siup na rece jemu ja nie wiem co sie dzieje jak sie rozchodze to tak troszke wstane sama ale tak to ani rusz. Jeszcze na dodatek wczoraj chyba z nerwów cisnienie mi skoczyło :ico_zly: Bo tak to jest z tymi chłopami ja mdleje o on pyta o ma robic :ico_olaboga: Brak mi słów jak bym ja była w stanie mu powiedziec skoro mroczki i szum w uszach a póżniej odlot masakra....

[ Dodano: 2010-08-28, 10:47 ]
:ico_tort: za minony 20 tydz stawiam :ico_brawa_01: :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 sie 2010, 12:13

Agnieszka26 :ico_brawa_01: za miniony 20 tydz.

Dziewczynki ja zmykam na rocznice ślubu do siorki, nie chce mi się, bo kaszel mnie nadal męczy okropnie i ciągle leje. Będę wieczorkiem jeśli nie będę bardzo padnięta.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 sie 2010, 17:43

gaga22 piekny brzusio :ico_brawa_01: Agnieszka26 :ico_brawa_01: za kolejny tydzien!!!!!!

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 sie 2010, 10:21

Witam :-) u nas dziś pogoda trochę lepsza. może się gdzieś wybierzemy.
Dziewczyny dzięki za komentarze co do mojego brzucha, ale tak generalnie to on zdjęciu jakiś taki mały wychodzi :ico_noniewiem: w rzeczywistości jest dużo większy, zaczynam wyglądać jakbym piłkę połknęła :-D

Agnieszka26 gratulacje z okazji połowinek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co tych omdleń, to nie wstawaj może od razu z pozycji leżącej, najpierw posiedź kilka minut :ico_noniewiem:

buzok14 imprezka się udała ?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 10:58

gaga22 pewnie, że się udała :ico_brawa_01: .Tak w rodzinnym gronie, ale było super. Na wspomnienia nas wzięło :-) . Oglądaliśmy siorki weselich z przed 15 laty, ale się z mężem uśmieliśmy, bo byłam taka tam gówniarka, a moja córcia ile miała radochy :ico_haha_01: .
Agnieszka26 wiesz co wczoraj na imprezie u siorki tak się zgadałam sie o tych Twoich omdleniach z rodzinką i okazuje się, w takiej dalszej rodzinie mam kuzynke, która jet już bardzo wysoko w ciąży i również takie omdlenia ma, ale u nej to już przed ciążą zdiagnozowano jakiś tam lekki rodzaj padaczki, który objawia się najpierw silnym bólem głowy, a potem właśnie są omdlenia, a teraz w ciąży to mdleje bez powodu i dość często :ico_olaboga:
Ja nie mówie, że Ty pewnie masz to samo, ale może warto to sprawdzić

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 sie 2010, 12:34

dzień dobry :)

ja po wczorajszej imprezce urodzinowe i pierwszej rocznicy odejścia aniłeczka...
śmiech ze smutkiem się przeplatał ale to już za mną na szczęście...
dziś odpoczywam...moze gdzieś z domu wybędziemy :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 sie 2010, 15:40

Zubelek dobrze, że masz już ten dzień za sobą.

Dziewczyny zaczynam się niepokoić. Wydaje mi się, że w tym tyg co ja jestem to powinnam już czuć takie fajne kopniaczki. W 13-16 mialam wrażenie, że czulam takie łaskotanie, a teraz się zastanawiam, czy to faktydznie był mój dzidziuś, czy czasem sobie tego nie wmawiałam. Bo gdyby to wtedy był dzidzia to teraz powinnam czuć już go intensywnie, a tu nic... :ico_placzek: . Do lekarza ide we wtorek, ale USG mi nie zrobi, dopiero jak mnie do szpitala położy, bo on u siebie nie ma USG. Ewelntualnie tentna posłucha. A chora jestem taka, że szok. Katar, kaszel już drugi tydzień, myślałam, że bez leków mi przejdzie, a tu musze jutro do rodzinnego iść i pewnie mi coś przepisze, tylko mam nadzieje, że nie antybiotyk.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 sie 2010, 15:47

zubelek współczuję, ja w rocznicę zabiegu już miałam Bartka i nie myślałam o tym za bardzo.
to teraz powinnam czuć już go intensywnie, a tu nic... :ico_placzek:
buzok14 niekoniecznie, niektóre kobiety wyraźne ruchy czują dopiero po 20 tygodniu, zależy to od tego gdzie masz łożysko i jak jest dzidzia ułożona. Jeżeli masz łożysko na przedniej ścianie macicy to długo nie będziesz czuła wyraźnych ruchów. Nie martw się na zapas.
musze jutro do rodzinnego iść i pewnie mi coś przepisze, tylko mam nadzieje, że nie antybiotyk.
niepotrzebnie boisz się antybiotyku, to mit, że szkodzą dziecku. Znacznie bardziej szkodzi mu nieleczona odpowiednio infekcja.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość