pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

zła mama

28 sie 2010, 18:01

dziewczyny pomózcie,ja nie wiem czemu on placze.moze kolka?podobno dziecko sie prezy i cjce jesc zeby sobie ulzyc ale ja teraz ne wiem bo on od urodzenia sie prezy szczegolnie do jedzenia,a jak mu daje butle to wrecz sztywny tak chce jesc.moze płacze bo jesr głlodny a ja biore to za kolke i go glodze??

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 sie 2010, 18:16

pysia29, a czemu butla? moze gazy mu nie odchodza dobrze? u takiego maluszka to niestety norma. pilnuj zeby po jedzeniu mu sie odbilo za kazdym razem. a kupki normalnie robi?
poza tym male dziecko moze plakac z roznych powodow,nie tylko z glodu. moze chce sie przytulac,moze boli go brzuszek(polecam delikatny masaz albo ciepla kapiel),moze mu za cieplo albo ubranka ma szorstkie i go draznia. taki maluch placzem reaguje na kazdy dyskomfort. na twoje zdenerwowanie tez. badz spokojna i opanowana,duzo maluszka przytulaj a na pewno z czasem zrozumiesz czego maluch potrzebuje. kazdy placz znaczy co innego

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

28 sie 2010, 19:20

pysia29, mojego tak brzuszek bolał po witaminie K w koncu lekarka kazała odstawić i mineły te bóle i prężenie koleżanki małą też po witaminie K bolał

mój Olek miał tez problem z gazami od czasu do czasu i pomagał masaz brzuszka, i tak jak pisaładorotaczekolada, pilnuj odbijania po jedzeniu, nie zawsze odbije sie odrazu niekiedy chwile trzeba na to poczekać

a karmisz tylko butelką? może maluszka boleć brzuszek o ile to z bółu brzuszka sie pręży po mleku które pije niekiedy trezba zmienic po konsultacji z lekarzem

hmm nie wiem co jeszcze mogłoby byc przyczyna, a może on sie złosci i tak się pręży no nie wiem

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 07:27

mojego tak brzuszek bolał po witaminie K
z tego co wiem na butli nie daje sie dodatkowo wit k?

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

29 sie 2010, 08:52

z tego co wiem na butli nie daje sie dodatkowo wit k?
ja karmiłam piersia na poczatku

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 09:14

monis, ale pysia29, pisze ze maly jest na butli :ico_oczko:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 sie 2010, 11:46

pysia29, mojego tak brzuszek bolał po witaminie K w koncu lekarka kazała odstawić i mineły te bóle i prężenie koleżanki małą też po witaminie K bolał

mój Olek miał tez problem z gazami od czasu do czasu i pomagał masaz brzuszka, i tak jak pisaładorotaczekolada, pilnuj odbijania po jedzeniu, nie zawsze odbije sie odrazu niekiedy chwile trzeba na to poczekać

a karmisz tylko butelką? może maluszka boleć brzuszek o ile to z bółu brzuszka sie pręży po mleku które pije niekiedy trezba zmienic po konsultacji z lekarzem

hmm nie wiem co jeszcze mogłoby byc przyczyna, a może on sie złosci i tak się pręży no nie wiem

kolezanka ktora ma 2 dzieci stwierdziła ze prezy się bo ma kolka,mój lekarz tez tak stwierdzil ze ma kolke bo sie prezy ale mały sie prezy zawsze przy zabawie złości placzu poprostu tak ma .karmie butla bo karmili mi go w szptalu i jak go przystawialam do cycka juz w domu to kończyłp sie zachodzeniem kilka razy rzad wiec juz zrezygnowałam.Zastanwaiam sie tez bo maly chetnie wychodził na pole,ale teraz za chiny nie da sie wsadzić do wózka bo taki jest ryk,jak sie obudzi w wozku to tez taki ryk jak nie wiem co.

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

29 sie 2010, 14:36

kolezanka ktora ma 2 dzieci stwierdziła ze prezy się bo ma kolka,mój lekarz tez tak stwierdzil ze ma kolke bo sie prezy ale mały sie prezy zawsze przy zabawie złości placzu poprostu tak ma .karmie butla bo karmili mi go w szptalu i jak go przystawialam do cycka juz w domu to kończyłp sie zachodzeniem kilka razy rzad wiec juz zrezygnowałam.Zastanwaiam sie tez bo maly chetnie wychodził na pole,ale teraz za chiny nie da sie wsadzić do wózka bo taki jest ryk,jak sie obudzi w wozku to tez taki ryk jak nie wiem co.
Moja córeczka miała kolkę. Ale ataki kolki pojawiały sie i z mojej wiedzy wynika, że pojawiają się o tej samej porze, w przypadku Amelki po południu. Wtedy pojawiały się wszelkie jej objawy, że wymienię tylko prężenie się właśnie, niesamowity płacz przeradzający się w krzyk trwający bardzo długo....... Na szczęście szybko znaleźliśmy skuteczny lek na kolkę i córeczka przestała cierpieć :ico_haha_02: Także zastanowiłabym się czy Twój synek ma aby na pewno kolkę czytając, że pręży się zarówno "....przy zabawie, złości,płaczu...." :ico_noniewiem:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

29 sie 2010, 16:38

Także zastanowiłabym się czy Twój synek ma aby na pewno kolkę czytając, że pręży się zarówno "....przy zabawie, złości,płaczu...."
zgodze się z Dusią bo z tego co wiem kolka pojawia sie mniej wiecej o tej samej porze... hmm w sumie to ciężko stwierdzić czy twojego maluszka cos boli i dlatego się pręży czy może cos go złóśći... może tak jak pisała dorotaczekolada, drazni go niewygodne ubranko albo metka przy ubranku...

a może skonsultuj to z innym lekrzem, nas skierowali na usg bo tom preżenie sie i płacz występowały kilka razy dziennie i chcieli wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 16:40

jesli maly prezy sie na spcerze to moze faktycznie cos mu niewygodnie lub za goraco? a co mu ubierasz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość