pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 sie 2010, 21:08

jesli maly prezy sie na spcerze to moze faktycznie cos mu niewygodnie lub za goraco? a co mu ubierasz?
na spacerze jak jest gorąco to tylko body ,w domu kaftanik i spodenki albo oajacyk,na noc tak samo,a jak jest simno to pajacyk spodenki cieplejsza bluza

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 21:36

to ja nie wiem czemu..a on sie tylko prezy czy placze?

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

30 sie 2010, 07:32

pysia29, mi sie wydaje czy na zdjęciu w podpidsie twoj maluszek ma takie zasinienia?

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

30 sie 2010, 10:26

pysia29, mi sie wydaje czy na zdjęciu w podpidsie twoj maluszek ma takie zasinienia?
to nie jest zasinienie,to jest posmarowane fioletem bo miał pecherze 2 stopnia,takie zapalenie skóry przez to że lekarze nie podawali mi nic na infekcje chociaz wiedizeli ze jest,bo nawet moj lekarz mówił ze od tego to miał bo olali stwierdzili ze cesarka wiec nie się nie stanie.Dałam to zdjecie bo opisywałam jak to jest jak sie oleje infekcje pochwy.On miał takie zapalenie że lekarka sie złapała za głowe i podejrzewała sepse,stwierdzila ze w szpitalu beda wiedziec co to jest,a w szpitalu lekarz bardzo dobry te z sie złapał za glowe bo tez czegoś takiego nie widział i podejrzewal cięzką chorobe na całe zycie pecherzyce która jest taka że jak się dziecko dotknie albo ktoś go to odrazu ma pecherze 2 stopnia,ciezka choroba,ale niestety tak wygladalo.Teraz już jest ok prócz wielkich blizn pod paszką ma blizkę jakby ktoś mu szklanka odbił,bo tamkie miał pecherze.zdjecie dałam tylko chwile

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość