Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

29 sie 2010, 11:38

hej :)

A mnie wczoraj rozkladalo, wypilam 3 gorace herbaty z sokiem z malin, polknelam apap, popsikalam w gardlo tatum verde i po 20 chyba bylo jak poszlam spac. W sumie to nawet nie wiem o ktorej ale wczesnie bo z matim sie walnelam.

Ale dzis wstalam juz zdrowa :ico_brawa_01: dobrze, ze tak szybko zareagowalam, bo gdybym wczoraj nic nie wziela to dzis juz pewnie bylabym przeziebiona na dobre.

ejustysia, tez bym sie pewnie za buta wkurzyla, ja kiedys mojemu awanture zrobilam jak zgubil na spacerze z matim jego rekawiczki :-D ale ja to raptus jestem :-D aniaj84,
ja tez juz kilka razy apap balam w tej ciazy. No niestety czasem lepiej wziasc niz sie meczyc.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

29 sie 2010, 13:56

hejka:)
ja juz obiad dzis zrobilam i wlasnie jem:)Sarka juz po:) dzis mielone ziemniaczki i buraczki...
co do apapu to ja tez juz bralam wiele razy nawet nie zlicze ile...

ale mnie dzis moj Adam wpienil pojechal rano na motor i mial wrocic ok 14 zebysmy mogli pojechac z Sarka na dozynki bo sa w wiosce niedaleko nas...wlasnie dzwonil ze on z chlopakami na motorze pojedzie tam a ja mam z Sarka dojechac autem..i tak jest zawsze nigdzie nie mozemy razem w 3 pojechac tylko ja jak samotna matka a ten kawaler z kolegami...wscieklam sie :ico_zly: rozlaczyalm sie i mam go w nosie zaraz ubiram sie z Sarka i jade gdziekolwiek bo mam maksa...nie bede przez osla w domu siedziec z dzieckiem nie dosc ze jeden dzien tylko niedziele ma wolne to jeszcze woli z kumplami go spedzic :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 sie 2010, 17:37

robak, to jakbym o moim k. sluchala :-D
Monia M, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze juz ci lepiej - mnie w piatek rozkladalo ale mleko z miodem pomoglo

ja dzis wymeczona - dzis sie do mojego wika jakies adhd przyczepilo - wszedzie go pelno i od 2 dni nie spi w dzien - to chyba ta nutella na sniadanie - na reklamie mówią energia na caly ddzien :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 sie 2010, 20:37

robak, mój też nie raz mnie już tak urządził :ico_zly:
także wiem co czujesz i wiem że jesteś wściekła :ico_zly:
faceci to chyba wieczni kawalerowie :ico_zly:

[ Dodano: 2010-08-29, 22:01 ]
ku.........a :ico_zly:
najadłam sie na obiad ogórków kiszonych i teraz cierpie :ico_placzek: :ico_placzek:
zgaga
mdłości
wszystko na raz
najchetniej to bym :587: :587: :587: :587: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

30 sie 2010, 08:44

witam sie z rana :-)

U nas dzis znow brzydko i zimno brrr 15 stopni.
Zaraz lecimy na zajecia adaptacyjne do przedszkola :-D

miłego dnia :-)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

30 sie 2010, 09:47

witam :)
u nas tez pogoda fatalna pada deszcz i zimno....
jakie macie dzis pomysly na obiadki?ja chyba zupka kapusniak i placki ziemniaczane na drugie...
juz widze ze zapowiada sie nuuudny dzien :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 sie 2010, 10:28

najchetniej to bym
to i tak nie tak żle ja co bym nie zjadla i nawet jak malutko to zaraz lece do kibla, mój K. to powiedzialam ze myslal ze rura z woda pekla zak wymiotowalam i tak po 6-7 razy dziennie w rezultacie 2 kg scudlam przez miesiac

ja dzis do swojego ginka nie cche mi sie jak cholera, no i ciagle ten but - dzis chyba jade nowe kupic a mnie szlag trafia jak mam 150 zl w bloto wyrzucic

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

30 sie 2010, 10:44

Witam :)

Ja tez dziś do położnej lece, ale jak będzie opóźnienie (a pewnie będzie jak zawsze) to moge nawet nie wejść bo musze lecieć Madzie ze szkoły potem odebrać i sie nie wyrobie -zwłaszcza że z Mają ide do położnej też bo k w pracy dzis... :ico_noniewiem: Tą wizyte mam po 7 tygodniach, a następna pewnie za przynajmniej miesiąc, a chciałam sporo rzeczy z nią omówić... :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

30 sie 2010, 14:20

czesc kobietki
mam nadziej ze u was wszystko ok
ania trzymam kciuki za wizytę, ejustysia oby butki sie znalazły
a tak to wiecej to nie wiem co napisac

u nas leci
w srode idziemy z Krzysiem pierwszy raz do przedszkola mam nadzieje ze sie zaklimatyzuje i bedzie chciał chodzić bo mi juz coraz ciezej jak caly dzien W. nie ma w domu

no i zeby nie zapeszyc w czwartek ruszamy z budową domku trzymajcie kciuki zeby wszystko sie udało dograc :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-30, 14:21 ]
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 7 o :ico_tort: kienko

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

30 sie 2010, 21:23

witam:)
u nas spokojnie dzionek minal...
malgoskab trzymam kciuki za Krzysia pewnie dzielnie zniesie pierwszy dzionek w przedszkolu :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość