Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

31 sie 2010, 13:17

NowaSejana to jest właśnie fajne, że Twoje dzieci mówią już w dwóch językach. Pewnie w szkole dojdzie im angielski jeszcze.
Ja mam rodzinę w Hamburgu, moja ciocia pojechała za młodu w świat i wyszła za mąż za Niemca:) Moi kuzyni potrafią mówić po niemiecku, polsku, trochę francusku, angielsku... Bardzo im tego zazdroszczę.

Co do pogody... podobno po weekendzie ma być poprawa i jeszcze niezły upał:) szkoda, że ja w tym czasie będę się pocić przy zdawaniu ustnego egzaminu... brr :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 sie 2010, 13:22

Pewnie w szkole dojdzie im angielski jeszcze.
tak, angielski jest obowiazkowy... a gimnazjum (tutaj nie kazdy sie dostaje) dzieci maja do wyboru francuski lub lacine, a w wyzszych klasach jeszcze wloski lub hiszpanski, czy jakos tak...

U blizniaczek w przedszkolu w starszej grupie jesz 1 raz w tygodniu francuski, ale bedziemy sie przeprowadzac i nie wiem czy w nowym przedszkolu tez beda mialy... A u nas francuski jest dlatego, ze my mamy jakies 20km do granicy z Francja :-D
Co do pogody... podobno po weekendzie ma być poprawa i jeszcze niezły upał:) szkoda, że ja w tym czasie będę się pocić przy zdawaniu ustnego egzaminu... brr :ico_zly:
z czego bedziesz zdawala egzamin?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

31 sie 2010, 13:26

Czy będąc w ciąży można zażywać globulki dopochwowe,jeśli chodzi o zapalenie??

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 sie 2010, 13:38

Gwona, jesli gin wie, ze jestes w ciazy i Ci zaleci to pewnie tak...
a po co chcialabys je brac?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

31 sie 2010, 13:45

No właśnie zalecił mi bo dostałam zapalenie. Ale wyczytałam ,że nie powinno się ich brać jeśli jest się w ciąży. Sama już nie wiem czy aż tak powinnam zaufać lekarzowi. :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

31 sie 2010, 15:06

z czego bedziesz zdawala egzamin?
z historii sztuki i architektury, ponieważ jeszcze studiuje... i jeden egzamin sobie przeniosłam na wrzesień.

Gwona - lepiej zaufać lekarzowi, chyba wie co robi:) a jak masz wątpliwości to się go jeszcze wypytaj czy aby na pewno Ci nie zaszkodzą.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 sie 2010, 15:16

Gwona - lepiej zaufać lekarzowi, chyba wie co robi:) a jak masz wątpliwości to się go jeszcze wypytaj czy aby na pewno Ci nie zaszkodzą.
dokladnie... ja do mojego gina mam calkowite zaufanie

[ Dodano: 2010-08-31, 15:17 ]
Dobrusia, a reszta zaliczona?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

31 sie 2010, 16:01

Dzięki dziewczyny. :-) Od razu lepiej się poczułam.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

31 sie 2010, 16:47

witajcie, u nas pogoda brrr, leje wieje i wszystko co najgorsze :ico_olaboga:

NowaSejana, najważniejsze, że znalazłaś swoje miejsce na ziemi.I miłośc co najważniejsze. A w tyle ludzi się gnieździć, wyobrażam sobie jakie byłyby kłopoty :ico_olaboga: każdy każdemu by pewnie przeszkadzał. Ja mieszkam w 70 metrach z teściami i już zaczyna im byc ciasno. Z czasem to się wyczuwa, tylko początki są fajne :ico_oczko:

Gwona, jak się nazywają te globulki????

Dobrusia, no to powodzenia na egzaminie. Może ciężarówki nie będą tak męczyć :ico_haha_02:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

31 sie 2010, 16:52

Ja mieszkam w 70 metrach z teściami i już zaczyna im byc ciasno. Z czasem to się wyczuwa, tylko początki są fajne :ico_oczko:
oj, to wspolczuje...
mi przyszli tesciowie zaproponowali, ze moze na poczatku moglibysmy u nich pomieszkac. Powiedzialam glosno i wyraznie NIE. Nie po to sie wyprowadzalam od rodzicow, zeby mieszkac z tesciami :ico_haha_01:
a jak mieszkalam z rodzicami to byla ciagla kontrola.. gdzie idziesz, po co, kiedy wrocisz... jak wracalam pozno (a rzadko mi sie zdarzalo) to babcia siedziala w oknie i czekala... normalnie cos Cie trafic moze :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość