NICOLA_1985

31 sie 2010, 11:02

hej
u nas tez dzisiaj szaro buro i ponuro i na dodatek pada :ico_noniewiem:
mam dzisiaj troche sprzątania tzn prasowanko dośc pokaźne i porządek w papierach... ehhh... żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
Krystianek śpi... Karolinka z babcią u cioci a ja zamiast brac sie za robotę do komputera przysiadłam... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sie 2010, 11:13

Julchik większośc patentów od kogoś zerżnęłam :D
Polarek? Możesz kupić biały, ale te ze sklepu szybko się mechacą i niszczą. Ja zamówiłam u brata, który ostatnio był w Ikei, pled Irma do pocięcia na wkładki. Jest on przeznaczony dla dzieci, więc pewnie nie barwiony świństwami, jest pastelowo niebieski. I jest dość mięsisty, a nie mechaty jak te ze sklepu. Myślę, że sprawdzi się idealnie. koszt:6zł. dzisiaj pociacham :ico_oczko:
Mikrofibra fajnie chłonie. Tetra, chyba tylko taka lepsza (lux- na allegro szukaj- ale ja ogólnie tetry mało używam, bo mam taką cieniznę). Frota jest ok. Będę właśnie cięła zakupiony ręcznik bambusowy (frota bambusowa lepiej chłonie niż zwykła. To samo konopna). I mam też ręczniczki z ikea.

pled link usunięty przez obsługę forum

ręczniczki- składam na 3 i do otulacza, ale mogłyby być większe..
link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 12:24 przez Martalka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 sie 2010, 11:35

czesc laski
Martalka, Iga odpieluchowana :-D
zakladam jej majtki treningowe np.jak ostatnio jechalysmy 2,5h samochodem a tak to cia :-D gle w majteczkach biega
noc sucho jak nrazie :ico_sorki: mam zawsze posciel d :ico_sorki: o przebrania uszykowana ale narazie wpadek nie bylo :ico_sorki:
przy kupiue stale jest czasem ,,boli boli ,,ale robi :ico_sorki:
no ale poruszam sie z nocnikiem :ico_haha_01: bo kupke tylko na nocnik -pod przyslowiowy krzaczek nie zrobi :ico_nienie:
ciesze sie ze tak szybko poszlo :ico_szoking: az czasem nie wierze ale widocznie przyszla na nia pora :ico_sorki:
a jak u was ???
zwijam sie na palc pozniej grupa pozniej na cwiczenia jade :ico_olaboga: na obiad nie ma czasu :ico_haha_01: biedny Marcin :ico_haha_01:
milego dnia

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

31 sie 2010, 12:44

Dzięki, Martalka, poproszę siostrę żeby mi kupiła ten pled. A ręcznik bambusowy gdzie zakupiłaś? :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

31 sie 2010, 13:56

cześc dziewczyny ;)

gratulacje dla Igi :ico_brawa_01: i mamy za cierpliwośc ;D

julchik22, chustujesz synka ?

U nas wszystko w jak najlepszym porządku. Córka moja jest tak absorbująca, że nie mam chwili by zaglądać na forum. Dzisiaj jest z nami mój mąż, więc ciut mnie odciaża ;) macierzyństwo jest cudne ale ten czas tak szybko leci, zawsze leciał, a teraz to zapitala ;P

U nas cały dzień dzisiaj pada ;( brrr

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sie 2010, 14:45

julchik, bambusowe widziałam na allegro, ale kupiłam od chustokoleżanki. I dzisiaj już są pocięte, jeszcze trzeba obszyc.. Jedna kieszonka uszyta...

mmarta, zazdroszcze odpieluchowania...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

31 sie 2010, 19:55

Samanta, narazie jestesmy na etapie uczenia się - wiążemy i nosimy w domku aby nabrać wprawy, ale niebawem myślę, że ruszymy na maisto zwłaszcza że David wcale nie chce spacerować w wózku tylko i tak musimy nosić go często na rękach. A Ty chustujesz? :-)

Martalka, :ico_brawa_01: za kieszonkę. Pochwal się kiedyś i pokaż nam ją :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 wrz 2010, 19:56

julchik22, chustuje i spaceruje najcześciej jak z psem wychodzę lub do pobliskiego sklepu ;) Laura śpi na spacerach w chuście, a jak idziemy na dłuższy spacer to z wózkiem ;) i też musimy nosić córcię na spacerkach gdy nie śpi ;)

Dzisiaj byliśmy we trójkę w kinie ;) Laura przespała seans z małą przerwą na cycowanie ;) potem kawiarnia z pyszną kawką i roześmiana buzia Laury do kelnera i innych ludzi;) no córkę mamy bombową i naszczeście lubi to co rodzice ;D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 wrz 2010, 21:20

Samanta, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kino i kawusię we 3 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 wrz 2010, 22:58

julchik22, chustuje i spaceruje najcześciej jak z psem wychodzę lub do pobliskiego sklepu ;) Laura śpi na spacerach w chuście, a jak idziemy na dłuższy spacer to z wózkiem ;) i też musimy nosić córcię na spacerkach gdy nie śpi ;)

Dzisiaj byliśmy we trójkę w kinie ;) Laura przespała seans z małą przerwą na cycowanie ;) potem kawiarnia z pyszną kawką i roześmiana buzia Laury do kelnera i innych ludzi;) no córkę mamy bombową i naszczeście lubi to co rodzice ;D
szczęśliwi rodzice to i szczęśliwa Laura! :ico_brawa_01: Fajnie.


Pierwszy dzień przedszkola B udany :ico_brawa_01: z czego się cieszę, bo nie zawsze było różowo.

No i bez starszego brata młodszy umie się skupić na sobie i dzisiaj pierwszy raz sam zawołał że chce siku ZANIM posikał majtasy :ico_brawa_01: Ale tylko RAZ. Reszta albo wysadzane na moje widzimisię, albo zasikane. No, ale zawsze to krok naprzód.

Milencia dzisiaj grzeczna i kochana.Szkoda, że mam dla niej tak mało czasu :( Tyle obowiązków...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość